Vrijeme: 06.05.2013 3:17 Nakon proslogodisnjeg growa stigao je i novi. ( https://www.vutra.org/threads/rqs-automatic-outdoor-2014.11903/ ) Moj treci outdoor/vanjski uzgoj Sjeme: Royal Queen Seeds ( Jack Herer Automatic ) bice jos poslije -Prvo ću sijati u saksijicu dok biljka ne izraste do tri internode(15-30 dana) -Mješavina zemlje koju koristimFlorahumS -Gnojivo koje cu koristiti: Slavol,Plantella List(zelena) i Plantella Cvet(crvena) -Sjemenku sam stavio da proklija u casu sa vodom (30.04.'15) -Sjemnka kad je proklijala stavio sam je da se primi u saksiju malu. (03.05.'15) By: mobster