Pozdrav vutraši/ce, već duže vrijeme sam ovde (ovo mi je novi acc) starom nemam više pristup ♀️♀️... drugi grow ,PRVI LEGALNI . Prvi grow nije uspješno završio nažalost( Gorila Zkittlez 2x Gorila Cookies 1x - 2 tjedna predkraj ) , nova oprema novo sve. Sjemenke: 3 AUTOMATA od 2fast4buds / Apricot , Sour Jealousy i Lemon Cherry Cookies Zemlja: Canna Terra Professional Potovi: 25L Hrana: Canna Start Kit ( Terra Flowers, Terra Vega, Rhizotonic, CannaBost, CannaZym, PK 13/14 Svijetlo: 2x ViparSpectra XS2000, ukupno kao 440w , tek u drugoj fazi planiram drugu lampu ubacit. Box: 110x110x200 Diamond Ispuh: Prima Klima EC-TC 125 / 680 / + aktivni filter itd..( nije još postavljeno, za koji dan ) Upuh: Axial Lufter Silent( šator je direkt do prozora koji je uvijek na kipu ) Ostala oprema: Ventilator za mix zraka, obični, za par dana dolazi novi, pH mjerač itd. Sve tri izašle 26.4- Lampa 60cm 25%, svaka dobila 1,5l pH 6,5. Temperatura: 23-28 Vlaga: 50-75% Slike- 29.4 - DAN 4. Sour Jealousy Lemon Cherry Cookies Apricot Dan 6: Temp. 26 27 , Vlaga 55-70% , Svijetlo pojačano na 110w 50% 60-65cm. Svaka Dobila po 3l Vode + Rizothonic 10ml Slikano poslije zalijevanja ♂️ P.S MJERAČ VISI U BOKSU, SAMO GA SKLONIM JER UDARAM GLAVOM U NJEGA UVIJEK Haha To je to ljudovi moji okoprilike .. ako sam nešto zaboravio nemoj te štogod zamjeriti. HVALA VAM SVIMA, BEZ VAS OVO NIŠTA NEBI VALJALO K**** !!
guramo guramo i ne mislimo stajati !! Prekjučer dobila 7l vode + leda na vrh( malo isprobavam) iako sam joj spustio temperaturu 22 23 . Vlaga 55% Sour Jealousy -85. Dan
Pozdrav ekipa, dvi cure(lemon cherry cookies i apricot) su otišle pod "nož" u Petak, dan 77. Dao sam im malo manje od 24 sata mraka, planiram ih ostaviti 10-14 dana vidićemo. Prva dva dana sam imao malih problema sa temperaturom u boksu gdje vise cca 24 25, jb* i jučer kupim mobilni klima uređaj izbaciva kocke leda :lol: ali zato se dere au braćo moja, ali šta je tu je, dobro je došla 200€, jeftinije ovdje nigdje nisam našao sve po 300 400€ i ovo je bilo nekako teška srca jer ovde u ovom području bude samo kratko vrijeme vrućina i to ie to .. ne prelazi 30, sa Vlagom sam zadovoljan 55-65% unutra sam ubacio turbinu aktivni filter i ventilator jedan ,otvoreno je sa strane da ulazi svjež zrak, nažalost nisam zabilježio puno sa slikama, ali obećajem za par dana kada bude trimanje, masu slika smiley9934. Iskreno moglo je ovo još ostati sigurno 5 dana, ali idem na godišnji tako da ne bude sve u knap, idući put pametnije. Lemon Cherry C. Apricot slikano tosterom. Ostala je još jedna dama od tri ludare. Sour Jealousy -82. Dan, jb* ja sam pozitivno u šoku, pa ta ljepotica se udeblja u zadnjih tjedan ipo baš baš lijepo, ona se ne šećeri kao ove dvi druge, ali puno deblje grane, puno bolja struktura bud-a, vidićemo. Ona je zadnja dva zalijevanja na vodi, cca 6 7l, odradit cu još dva puta vodu i to je to, mislim da neću raditi klasični flush kao na ove dvije, gdje sam im dao po 35l cca vode. Objaviti ću na kraju "razliku" ako je bude ikako smiley9934 Budite mi zdravi,napušeni i veseli !!! :vutra: I još nešto, ko ima "problema" sa mirisom i susjedima itd. Ovo radi 100%, testirano i iznenađen sam brutalno. Drugi dani, susjeda dolazi i pita koji sam to omekšivač donjeo, prelijepo miriše, dobra stvar, ali baš neutralizira miris, golemo.. plus sam vidio od @DjedMraz kako je on stavio blizu ispuha ONA GEL neutral pa sam i to uradio.
Pozdrav forume :vutra: Dan 73. - sve smo bliže kraju, Lemon Cherry i Apricot su na vodi već tjedan ipo sigurno, dok Sour Jealousy je na punoj prehrani jer ona ima još min. 2 tjedna- trenutno stanje u boksu " Mala Jungle " ali sretan i zadovoljan sam za svoj prvi grow - ovaj bi trebo izgurati do kraja ! :lol:smiley9934 Možda nije to kako sam sve zamišljao ali tako bude u životu, idemo dalje prikupljamo znanje, isprobavamo nešto novo neke "nove/stare metode". Sačekati ću još dva dana da se zemlja osuši kako treba, dat ću im (Lemon i Apricot) 24sata mraka i na vješanje nadam se. Kratak sam s vremenom, nisam tu po par dana, otac nekad baci oko pogleda zategne koju granu, pošalje koju sliku :mario::, sa ovim drugim dnevnikom kasnim debelo..nek izvinu Admini, biti će ažuriranje kroz koji dan kada ove izbacim pa da imaju mjesta, ali neće biti ko ove odma se vidi, da sam bar 10 dana poslije stavio ove nove tri, nebi imao problema, ali šta je tu je :(:(želju stariše moraš ispunit( ali vidim i njemu je malo krivo ) :lol: evo ekipa par slika, tu sam o5 za par dana pa se javim. Ugodan početak tjedna :vutra::sun2: Lemon Cherry C. Apricot
Pozdrav forume, hvala svima na savjetima i podršci :respect: Dan 65. lagano ovo privodimo kraju , danas sam im uradio ( Apricot i Lemon ) flush,ne znam ni ja koliko litara točno, nisam mjerio ni EC ni PH, ugl bilo je tu sigurno preko 25 30l po bilji , dole je na kraju voda počela izlaziti malo " čišća" tu sam i stao, pustio da iscuri i vratio pod lampe .Sačekat ću još par dana pa ćemo vidjeti. Sour J. će dobiti ujutru full dozu . Lemon Cherry Cookies Apricot Evo još koja sličića Lemon-a, jedno dva vrha kao da ih je neko potamnijo bojom smeđom, u jednom trenutko kao " buđ " - nadam Se da će malo doć do sebe izgledom :D:lol:
Dobar vam dan , Evo nas o5 ::listomahanje:: Dan 60. - ulazimo u "završnu" fazu u kojoj ću sigurno trebati pomoć od vas, sa ovom završnom fazom se susrećem PRVI put , nažalost prošli grow sam imao posjetu cca 40. dan im je bio ali *ebo to :)::banjahanje::sad sam full LEGALA !! Dame za sada se pune kako treba :D, dobile su jutros Lemon i Apricot po 5,5l + hrana samo Cannazym i CannaBost ( ovo je drugi put da dajem ovako Lemonu proslo zalijevanje je isto išlo CannaZym +,CannaB ) Lemon planiram ostaviti jos 7 dana, iduće zalijevanje voda pa flush i to je to ili da odma radim flush ostavim da se suhne i cap ? ali pratim naravno kako će dalje ić , jer po njihovom 8 tjedana, ali nema veze lagano. Apricot je dobila prvi put samo CannaZ+CannaB( mislio sam još jedno zalijevanje takvo, pa voda, flush.. ) nju planiram ostavit bar 5 dana duže nego Lemon, iako su one tu negdje , po njihovom 9-10 tjedana. Sour Jealousy- kao da je gospođa došla do sebe :D ona najviše pije i jede dobila jutros oko 7l + full doza hrane ,nije ni osjetila, minimalni run off, mislim da sam kod nje za*ebo jer sam joj dao rano PK13/14, unlucky, na greškama se uči. Lemon Cherry C. Apricot Sour Jealousy
Hvala puno @0Marac0, nastojim da idem tako, da nema tebe i ove ekipe na forumu, nebi znao ništa ! True *hit . Kad sam ovde odma da stavim po koju sličicu od jutros :sun2::vutra: Stativuša Sour Jealousy - ona je u nekom svom filmu smiley9934 zalijeće se pa stane :lol: Apricot ljepotica - za sada opravdava svoje prvo mjesto na Autoflower World Cup Lemon Cherry Cookies / meni najdraža Ugodan Vikend vam želimo dame i ja :vutra:
Pozdrav najdraži forume :vutra: Dan 53. - Dame su imale jučer malo obilnije zalijevanje nažalost + hrana ,nije trebalo tako ispasti, brzo sam zalijevalo i dao malo više cca 7,5l po jednoj, tako da je puno iscurilo dole ali šta je tu je , knap sa vremenom i kontam ajde sve ću to brzinski i et .. .. na greškama se uči. Otvorim box da vidim, ne bune se nešto mnogo, možda im je to i prijalo, jer čitavo ovo vrijeme je bilo minimalno run offa ne znam jeli 5-10% . Lemon Cherry C bi trebala najprije završiti, po njihovim piše 8tjedana za par dana bukvalno, ali nema šanse, tako da ću ići sigurno još jedanput dvaput hranu pa ćemo vidjeti. Apricot je tu isto negdje blizu ali ona ide bar tjedan ipo duže. Sour Jealousy - minimalno 10 11 tjedana, šta da kažem, kako moj stariša kaže, prava " STATIVA " , ode negdje u visinu, mršava, puna mali hedića(sve sam to kido) bukvalno koda joj nisam davo hrane nikako smiley9934 mamu joj *ebem , još ima luksuz sama je ispod jedne lampe. Bar do sada evo pedeset i kusur dana, 0 bodova. Planiram iduće zalijevanje samo nju vodom.. ne znam možda je lock :fuck: Vlaga 40-50% , Temp 23-26( pokušavam je oboriti malo na 25,ali teško, obe lampe na 100%, počele i vrućine .. ali dobro je) To bi bilo to od nas, btw. napraviše me dame jučer umal sakatim ::sex::, podigao saksiju kako ne bi trebalo i bum u leđima, evo me od jučer savio se ko upitnik :D:grob: Apricot Auto Lemon Cherry Cookies Auto
Dobra večer ekipa, ja dosadnijeg dnevnika od ovog mog nisam čito ni vidio :D ali *bga idemo dalje :vutra::watch: Dan 49. - Curice se pune :D Lemon C. i Apricot dobro gasaju, dok Sour J. to lagano radi. Ujutru u 7 će dobiti papicu , Sour će posebno hranu dobit, jer više pokaziva znakove " gladi " tako da ove dvi ostale ljepotice ne pecnem. Temperatura 21-26 ( spustio sam temperaturu malo ), Vlaga 40-55%. Lampe sam im pojačao na 100% , 40-50cm od vrhova. Ako ko ima pitanje, prijedlog, kritiku samo pišite. Sretno svima :thumb::vutra: Apricot Lemon C.C
Dobar dan ekipa :vutra: Dan 44. - Prošlo zalijevanje(prije 2 dana) sam ih malo pecno jer sam ubacio i PK13/14, ali ništa strašno, mislim da ću ići sljedeće zalijevanje samo voda ili da nastavim sa light dozom( interesuje me Vaše mišljenje ). Temperatura 21-27, Vlaga 50-55% (puno kiše zadnjih 20 dana) ali dobro je, borba ::ludak::. Lampe rade na 75% , planiram kroz koji dan upaliti Lemon C. i Apricot lampu na 100% pa da vidimo kako će reagirati, a Sour J. svakako treba dva tjedna duže njoj ću ostaviti još na 75% da radi. Kroz koji dan se javljam opet, Pozdrav. Apricot. Lemon Cherry Cookies
Pozz, mali update , dan 40. Sve piči po planu, ljepotice su dobile lagano šišanje, zalivene prije 3 dana sa 5l + hrana . minimalni run off. Planiram sutra ponovo zalijevanje do tada budite pozdravljeni. :vutra::sun2:
Dobra vam večer dobri ljudovi :spliff::vutra: Dan 36 . Imao sam nekih malih problemcica sa lampom ( nije se gasila do kraja, kada noć krene ) , pa mi je brzo 0Marac0 pomogao, hvala puno. Cure napreduju , rastu već odavno ih ne zatežem, samo rotiram potove. Sutra ili prekosutra im slijedi zalijevanje klasika svaka po 4,5l - terra flores, calmag, canna bost, i možda ubacim PK, šta vi mislite, dali je rano još ? Lampa nekih 45-55cm od vrhova cca 300w, neću još pojačavati ,neka ih malo na ovoj jačini. Temp. 23-27, Vlaga 40-55% - ovde kod mene stalno kiša zadnjih 15 dana, 10 11 stupnjeva, ali dobro je turbina radi na 40% cca, muha se ne čuje u sobi, a izbaciva jako. Takodjer gospodične su dobile nova 2x Mars Hydro 6'' Ventilatora. Pohvale za Prima Klimu koja radi izvrsno svoj posao. Do sljedećeg javljanja družino, drž te se, PEACE
Pozdrav ekipa, 33. Dan ljepoticama :) Ušli su u cvjetanje, prije dva dana dobile po 4L Vode + Terra Flores, Rhinozonic, Cannazym, CannaBoost i CalMag. Zalijevao sam do run off-a, sutra ili prekosutra će dobiti opet isto, sačekati ću da se zemlja malo osuši. Temp. Dnevna 26-27, Noćna 23-24 , Vlaga 45-55%. Nisam ih ni zatezao zadnjih nekoliko dana, samo ove velike listove sklanjao. Lampe sam digao 60cm od vrha, nekih 300w cca. Mjerio sam PPFD 450-600. Pratim koliko toliko sve što mogu i znam :gled:. Sretno svima !!! PEACE AND LOVE ::listomahanje::::listomahanje:: :vutra: p.s brzo će još jedan dnevnik / 3 nove bebice kreću sutra ujutru avanturu svoju -Gorilla Zkittlez, Orange Sherbet, Wedding Cheescake SVE AUTOMATI od 24fastbuds.
Dobro večer Jungs, dan 27. i lagano ulazimo sutra u 4. tjedan prelijepog druženja. Danas su cure dobile po 2l vode + terra vega ( pola doze, mislim da je ovo zadnji put), Rhinozonic( nešto malo- tako će bit do kraja), Cannazym, CannaBost i Calmag. Napreduju koliko toliko, mislim da ih ne koči ništa, ne pokazuju znakove nekih bolešćurina, bar što ja vidim. Sljedeće zalijevanje ću ubaciti Terra Flores. Svaki drugi dan im je zatezanje, pokušaj LST-a :lol:, dobile su i lagano šišanje ništa pretjerano. Lampe 60cm od najvećih vrhova,pustit ću još malo pa ću obe prebacit na 75% cca 360w pa da vidimo kako će reagirati. Sve u svemu zadovoljan sam za drugi grow dobro je, na greškama se uči i uči i uči :vutra: Hvala i Sretno svima.
Dobro jutro ekipa, novi update. DAN 25. Nije me bilo par dana kući, pa su mi roditelji pripazili malo na njih :) Jučer su dobile full doze 2L svaka + Terra Vega, Rhinozonic( pola doze ako ne i manje), CannaZym , CannaBost, CalMag. pH 6.4-6.5, Temperatura 22-28 , Vlaga 50-55%. Do sada sve ide kako treba(bar se nadam), vidio sam par starih donjih listova pomalo žute, ali bit će to u redu ::ludak::. Topirao ih nisam, samo LST , razvlačim ih koliko god mogu, a one sretne. Lampe rade 2x110w , 60cm . Hoću li ih pojačavati, spuštati .. HELP :vutra:. Sretno svima i pozdrav iz 'ladne Bavarije , PEACE Najboljem Forumu :rasta::rasta: jučer. jutros. Baj baj
Dobri dan narode, dame ulaze u 3. tjedan, prije 2 dana dobile po 1,5l + Terra Vega punu dozu + Rhizotonic + Cannazym + Calmag. Treniralo se ova dva tri dana, vole jutarnju gimnastiku i poslijepodnevno rastezanje , gazda ima vremena boluje k*rc*, pa rekoh sad trebaš oko njih kad imaš zeit-a :lol:. Temperatura 22-27, Vlaga 45-60% . Danas cu prebacit i ovu drugu lampu na 50% , ukupno 220w , visina 60cm cca. Ostavit ću tako pa lagano pojačavati. Ako griješim negdje, ISPRAVITE ME , volim kritike ljudi !! :lol::gled: Hvala svima na podršci, opet govorim bez vas i vaše pomoći nebi ovo k*rc* valjalo !!
Pozdrav moji pušitravići :D Kao prvo HVALA vam svima na podršci i savjetima RESPECT ! Ljepotice napreduju, poslušat ću vas i neću ih topirati ovaj put, iako mi je malo falilo :D. 17/18. Dan - Jutros sam počeo LST , sutra odo kupit tanku žicu ove su mi debele za treninga ali sve u svemu okej. Vlaga 50-60% Temp 22-27. Ujutru će doručkovat hranu planiram svaka po 1,5l vode+ terra vega itd .. Stavio sam danas i DRUGU Vipru . Obe su nekih 60cm od " vrhova " jedna radi na 50% ( 110w ) , a druga na 25% ( 50w cca ) . Nadam se da ih spalit neću, pratit ću ovih par dana pozorno. Vent za mix puše, ispuh sam upalio isto da lagano radi , bolji mi uvjeti unutra budu, radi i upuh tako smanjujem temperaturu. Prije LST: Pokušaj LST::umirem::::listomahanje::
Dobar dan vutroljupci, update svako dva tri dana. Ne zamjeraj te ::banjahanje:: Dan 14/15 , Curice jučer dobile po 1,5l Vode + ( terra vega svaka po 5ml+ malo rizothonic i cannazym ). Sve ide za sada kako treba VALJDA. Temperatura 20-27 Vlaga 45-65% Pustit ću ih još koji dan pa ćemo vidjeti za toping i lst. Ugodan Vikend ekipa ::listomahanje::
Pozdrav Ekipa, Dan 11. / 12. - Temperatura standarno 23-27 , Vlaga 60/75%. Još zemlja nije suha kako treba, ujutru im ide zalijevanje lagano. Mogu li početi lagano i sa terra vega ? Došla i druga lampa Vipar XS2000, imam dvi iste sve ukupno 440w , upalio bi obe odma može savjet od iskusniji na koliko w i koja visina ..? Jučer poslijepodne sam primjetio na ovoj Sour Jealousy na donjim listovima neki bag žutilo nešto( jeli moguća glad u pitanju? Ona mi je nekako najnaprednija, okrenuo sam vent malo drugačije da ne puše u njih ) ,sa ovim ostalim je sve u redu, vidjećemo u nastavku. Hvala ekipa, ugodan ostatak dana vam želim :vutra::rasta:
Dobra večer najboljem forumu, kao prvo Čestitao bih Vaskrs svim ljudima koji slave. Dan. 9 ( za*ebo sam se gore, preračuno se :cool:) . Bebe napreduju koliko toliko, jeli to može brže ili bolje,nebi vam znao reć :rofl: . Vlaga dnevna 60-70%, u noć malo naraste, ali dobro sve u svemu regulisat će se kad upalim prima klimu nek radi što se mene tiče 24/7 Temperatura dnevna 26-27, noćna 22 23. Za sada ih ne diram, osim što im mjenjam pozicije :) Lampa je udaljena cca 60cm radi na 50% 110w. Nebi rekao da se bune ili da ima neki problem/a. Čekam da se zemlja suhne, pa ćemo kao što onaj tiki toki kaže LAGA :lol: Evo par slikica nadam se da ćete skužit koja je koja . Ugodan početak tjedna vam želimo moje tri bebice i ja :vutra: