
Galerija nije uvezena
Prvo sam mislio da je ovo automatik ali na kraju saznam da je u pitanju Widow Haze-fotoperiodna. Nemam pojma koliko je stara,ima mozda mesec i par dana. Prve dve nedelje je bila posadjena u dvoristu pa su je kokoske napale,iscupale i totalno unistile koren pa sam joj samo presekao stabljiku na pola i klonirao je. Box: 50*50*50cm Svetlo: oko 150w CFL,od toga je 85w 6500k,ostalo 2700k. Zemlja: Florabella Universal Ventilacija: Pasivan ulaz vazduha,izduv 80mm 12v pc vent. Saksija: 4L diy air pot :D Prvo sam hteo LST-om da je teram skroz u krug oko saksije ali sam mislio da je automatik pa je bila na 20/4 svetlu,cim sam cuo da ima i hejza u sebi odmah od straha 13.07 prebacio na 12/12 :D Evo slika: 10.07.2014 13.07.2014 (prvi dan na 12/12) I danas 15.07.2014 Misljenja,kritike,saveti? :spcartman: :spliff: