
Galerija nije uvezena
Pozdrav ekipa! Ja sam se ove godine odlućio za Skunk #1 feminized,outdoor 8 biljaka. KLIJANJE SJEMENA-10.05.2011 u plastićne ćaše sam stavio humus,pa sjemenku te lagano pokrio sa zemljom,održavao sam zemlju vlažnom i za 2 dana svih osam ljepotica je niknulo.Držao sam ih pod štednim žaruljama do nekih 20cm visine. PRIPREMA ZEMLJE-kupio sam 150 lit humusa s kojim sam pomiješao 15 lit pijeska i 15 lit mljevenog stiropora,Na sajtu sam iskopao 8 rupa u koju stane cck 20 lit zemlje i pripremljenu zemlj rasporedio na tih 8 rupa. SELIDBA NA STALNO STANIŠTE-25.05.2011 moje bljkice su presađene na sajt,koji je bio već pripremljen,zalio sam ih sa vodom iz bunara,prirodna dobra voda bez klora i tih shranja.Na tih 8 biljki uzeo sam 30 lit vode. ZALJEVANJE-zaljevam svoje ljepotice svaki 4-ti dan (naravno ako nije bilo kiše)sa vodom iz bunara. PREHRANA- još uvije traje veg.faza pa koristim PLANTELLA-list ambalaža zelene boje zadovoljan sam a i nije skup,u fazi cvijetanja ću koristiti isto PLANTELLA-cvijet,ambalaža crvene boje.Jednom u 10 dana ih hranim Biljćice slikane 01.07.2011-kritike i savijeti dobrodošli! 07/01/11 0 views 07/12/11 0 views
Znaci ovo je moj dnevnik iz 2011...imageshack je shebao 99% slika u ovom dnevniku...hebi ga :(
Zaj..... sam u cijelom ovom growu što nisam LST zvekno-Ali za koji mijesec ide se sa novim :-) Na greškama se ući !
Spremljeno u staklenke,zatvoreno i skriveno,vjerujem da je OK posušeno i da neće biti problema al ipak nadgledam još koji dan.
Ekipa već 2 dana sam odvaljen u pi... materinu,šta da kažem ne štedi se...Hvala vam svima!
Hvala svima još jednom
Pozdrav svima,evo kao što znate moje biljkice su pocijepane,evo svi oćekuju neki smoke report pa da poćnem: Grow je trajao 4 mjesevca i nekih 20-ak dana,8 biljkica Skunk#1(Sensi Seeds),potorišio sam nekih 3 litre Plantella list, 3litre Plantella cvijet,nešto malo tekućeg željeza,litu Valentin gnjojiva za biljke,nešto znoja i puno ljubavi.U startu oko 150 lit humusa.Ubrao sam 1600 g suhog usuđujem se reći vrhunskog dima,pomalo slatkastog okusa. Svi znamo da je Skunk sam vrh po pitanju kolićine THC-a,4 dobra dima su me zabetonirala za kauć,misli su mi se pobrkale i nisam bio sposoban za ništa osim za druženje sam sa sobom u glavi,nema neželjenih posljedica kao mućnina ili glavobolja,sve je TOP. Dim puca na gore što se raspoloženja tiće,ne pali pluća i okus je dobar,nisam uopće kašljao. Mislim da je sve bitno rećeno,ako tko ima kakvo pitanje može na PVT,neznam više što bi pisao. To je to za ovu godinu što se outdoor-a tiće od mene,sljedeću godinu planiram BIG BUD ili tako nešto,al vidjet ću još. Zahvalio bih svima koji su pratili ovaj dnevnik,bili podrška i savjetnici.Zahvaljujem i vutra organizaciji (gdje sam puno naućio) i svim growerima koji su objavili korisne postove. Ja sam namiren za ovu zimu tako da indoor vjerojatno neću imati..do drugog growa svima vam zahvaljujem..lijep pozdrav.. Okinem vam par fotkica gotovog proizvoda i s time bih zaključao ovaj dnevnik: :lock::lock::lock: 10/07/11 0 views 10/07/11 0 views 10/07/11 0 views 10/07/11 0 views 10/07/11 0 views
Ovisi i o poziciji,na moje biljke je sunce pucalo cijeli dan,mogo sam možda ostavit koji dan još al najavljuju odvratno vrijeme tako da bi možda više izgubio nego dobio,nema potrebe kad su hedovi dozreli
Poz ekipa,evo ja sam obavio berbu,hedovi su zreli nabijeni,pistile posmeđile,miris je ubitacan,puno smole sve je ljeplivo,dim je onako tipican skunk koje te torpedira u orbitu,kad se sve to ljepo posusi napravit cu kratki rezime cijelog dnevnika,za koji dan.
Hehehe tnx..
Bliži se berba...:-))))))))
:RastaBong::happy031:
Cvijetanje 30 dana otprilike,zaliveno prije 3 dana zadnji put sa gnjojivom Plantela cvijet-2 decilitra gnjojiva na 10 lit vode sam mjesao. 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views 09/22/11 0 views
Power zaljevam svaki 4-ti dan razmišljam da poćnem svaki treći dan,Šta vi mislite?Jer istina izgledaju žedno.Hvala svima na pohvalama,da brinuo sam se zbog cvijetanja izgleda nepotrebno.
:vb_wave: svima pozdrav,evo mali update dnevnika biljke cvijetaju 20 dana otprilike,zalio sam ih sada već drugi put bez prihrane stoga sljedeci put mjesam kemiju,sve je super,prinosa ce biti a ni kvaliteta nebi smjela zaostajati ipak je to SKUNK. ocekujem berbu krajem rujna ili pocetkom listopada pa cemo vidjeti.:b_woot::b_woot: evo fotkice....znam d fotkice obozavate: 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views 09/12/11 0 views
Hvala svima,moram priznati zabrinuo sam se za cvijetanje,vrtio u glavi što sam zaje... i bio ljut na sebe što sam indoor sortu stavio u outdoor ali evo izgleda da će sve biti OK prema planu.Sutra novi update,još jednom hvala svima koji prate na podršci,savijetima,pohvalama.
Pozdrav ekipa,evo mali update nakon dužeg vremena,kao što znate bio sam zabrinut zbog cvijetanja,22.08.2011 sa primjetio da poćinje cvatnja evo ovako to izgleda nakon 2 tjedna da cvijetaju,nadam se da će vrijeme izdurat. Hvala svima na podršci,evo par fotkica-idući put ću se potruditi da fotkice budu bolje,respect.. 09/06/11 0 views 09/06/11 0 views 09/06/11 0 views 09/06/11 0 views 09/06/11 0 views
Hvala svima malo mi je lakše
Pozdrav ekipa,evo imam pitanje naime danas je 15.08.2011 moje biljke još ne cvijetaju,trebam li biti zabrinut?Molim samo adekvatne odgovore.
Ekipa odoh na moreno 10-ak dana,stari će mi se brinut za biljke dok me nema,sljedeći update za nekih 2 tjedna :b_jump:nosim sa sobom 50g da se nađe za ekipu i mene,planiramo organizirati smoke party pa da vidimo koliko se možemo zapucati,pozdravljam vas.:b_woot:
Tnx bro
iskreno u poćetku sam bioPower palio sam blitz,pa vidiš da je mrkli mrak nisam želio puno škljocati po sajtu :abducted: Sulndar,isprićao sam im da se nesmju razbahatiti i poćeti smrdjeti da se osjeti na kilometar:b_woot: Iskreno u poćetku sam bio malo zabrinut jer je genetika predviđena za outdoor grow ali evo biljoze fakat guraju dobro
:vb_wave: Došao sa sajta koji mi se pretvra u pravu malu đunglu,bilje nadmašuje moja oćekivanja,šta da vam kažem HAPPY SAM!!Zveknuo sam sad po njima 30 lit vode za mixom gnjojiva,malo poprićao s njima fotkao i to je to.Evo fotkica za vas,budite mi dobri:b_jump: 08/03/11 0 views 08/03/11 0 views 08/03/11 0 views 08/03/11 0 views 08/03/11 0 views 08/03/11 0 views
Evo smok,samo za tebe kroz 24 sata okinem fotkice neke.
Doista neznam zašto,to su najćešći proizvodi na policama,nisu najbolji daleko od toga,ja ih koristi upravo zato što ih ima svugdje+jeftini su,ovo sve na slici košta jedva 50kn
Istina ja sam nekad tako radio,sad savim tekuće kupljeno.iskreno neznam zašto-neki moralni problemi hehehehehe
Ustvari može se ali u indooru mi biljka nikad nije imala takav problem samo u outdooru,biljke vani nalete na taj problem i doda se tekuće željezo cirka 3 puta u cijlom životnom vijeku biljke. Ako imaš biljke u zatvorenom 90% da ti neće trebati tekuće železo jedino ak nisi stavio stvarno lošu zemlju u tegle. Valentin moraš si uzeti par dana i proćitaj blogove na ovoj stranici i ćitaj forum i ući,nakon toga pitaj što ti nije jasno.
Tnx bro:banana:
PLANTELLA je super ali evo ja sam primjeio da je ovaj proizvod skroz ljevo bolji od plantelle za veg fazu,mješam njega i plantellu list zajedno
Ja ti koristim ovo + PLANTELA list kombiniram ih međusobno,trebalo bi to moći kupiti u bilo kojem vrtnom centru,proizvode slovenci za vinograd
Zahvaljujem Parazyd. SenzaPieta raćunam na to bro.
Je,samo što je u PM bogu iza nogu,ima da riknem svaki put dok dođem do njega,u krugu 2 km nema ni stupa od struje a kamoli šta drugo.
Sekach hvala,puno znaći kad te pohvali stariji ćlan ove cijenjene organizacije.
Tnx bro.to je cilj..:rasta1::RastaBong::chef2:
Pozdrav,evo mali update-zadnjih 7 dana je vrijeme bilo za shit,razlike u tem po 20 stupnjeva kiša i oblaci sunca do danas gotovo da i nije bilo.Došao sam na sajt i ugodno se iznenadio,biljke su mi doživjele pravi BUM u odnosu na zadnji put veće su nekih 40cm neke prelaze 220cm sad već. Puno mi izgledaju jaće i punije,e sad ja zasluge pripisujem (iako se većina growera neće složiti s tim) što sam kod zadnje prehrane sa gnjojivom pomiješao tekuće željezo po uputstvu na pakovanju,imam neki osjećaj da je to bio dobar potez. Jesam li u pravu ili krivu ostavljam vama na sud,ali oćito nešto radim dobro.napominjem rijeć je o 8 biljaka SENSI SEEDS-Skunk#1. Fotke su sa mob.pa možda nećete imati dojam koliko su stvarno napredovale: :goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane: 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views 07/27/11 0 views
Nemaš pojma koliko se nadam da će biti tako..tnx
Ma već je danima oblaćno,kiša pada i sad dok pišem ovaj post ujuto hladno :ohno:,treba j....:sun2: normalno da izgledaju obješeno,a i litovi su im mokri i teški.Nadam se uskoro poboljšanju.
Gdje u zemlji?Unutra ili vani?
:vb_wave:Da vjerojatno bi-Na greškama i iskustvu se ući-vrijedi za drugi put
:vb_wave: ekipa,bio sam nakratko na sajtu da ih obiđem budući da je vrijeme sje.... zadnjih dana,dosta velike oscilacije u temp.,ćini mi se sve OK zasada,nadam se da će tako ostati,danas je opalila kiša pa nisam zaljevao ni hranio,vidjet ću za 5 dana kako se sit.odvije,nadam se da će se vrijeme malo ustabiliti,priželjkujem :sun2: 2 fotkice: 07/21/11 0 views
:ludaci_lol:Senza...srce me skoro ostavilo..
Parazyd i jana,hvala vam
Je sensi skunk#1
Pozdrav kolegama growerima a i onima koji će to tek postati,ja upravo došao sa sajta bilje je OK,od cvijetanja još uvijek ni C,sve biljke su cure ali to sam i oćekivao budući da je sjeme fem.Zaljevao sam prije 5 dana danas opet tako ću i dalje,mislim da bi im 6 dana bilo malo Zasad nisam imao problema sa nametnicima ni ićim drugim. Evo mali update fotki one ipak najviše govore: 07/17/11 0 views 07/17/11 0 views 07/17/11 0 views 07/17/11 0 views 07/17/11 0 views 07/17/11 0 views
Nadam se puno :smoke18:po savijetu neću više zaljevati svaki 4-ti dan,rastegnut ću na 5-6,pa kad to obavim napravim novi update dnevnika
Sulundar,brate ima nešto i u tome,pravi frikovi izlaze kad sunce zalazi,opreza nikad dovoljno :abducted:
VenloNL hvala na savijetima,svaki je dobrodošao :leafblunt:+ hvala ostalima na ljepim željama. Evo upravo sam došao sa sajta,malo me i mrak ulovio,biljke su zadovoljne visoke su od 120cm do 150cm (kako koja) sve izgleda dobro.Nahranio sam ih i zalio,poćistio malo korov oko njih mjesta imaju,cvijetanje još nije poćelo,radujem se prema dosad viđenom bit će robe. 07/12/11 0 views 07/12/11 0 views 07/12/11 0 views 07/12/11 0 views