Zdravo ljudi, moj prvi grow, trenutno 65 dan Sjeme: Random sjeme, prikupljeno u zadnje vrijeme kad sam naletio na nešto kvalitetno. Posađene 4 biljke - A,B,C i D. A je bio hermić a B muško pa su maknute, ostale su dvije biljke C i D. Zemlja: Pot H + perlit (cca 15%) Tegle: 1-3 tjedan: 1 l 4-6 tjedan: 12 l 7+ tjedan: 30 l Voda: voda iz pipe, odstajala par sati Gnojivo: prvih 6 tjedana ništa, nakon toga Plagron alga bloom i green sensation Svjetlo: 400W HPS dual spektar Prvih 5 dana bilo na 18/6, nakon toga 12/12 Box: Homebox 100x100x200 Ventilacija: Nije dobro riješena zasad, box otvoren s jedne strane i običan sobni ventilator puše unutra. Dio svjetla curi van zbog toga, po noći je cijela soba u mraku pa svjetlo ne ulazi unutra. Uskoro ću nabaviti karbonski filter + ventilator za ispuh jer počinje smrditi Trening: LST Nepoznanice: pH vode, temp i vlaga u boxu Očekivanja: Količina uroda nije bitna, kolko god da bude super, a kvaliteta kakva god da bude vjerojatno će bit bolja od većine kupovnih govana. Plan je bio pokrenuti grow sa minimalnom opremom i u toku growa prikupiti svu opremu i steći nešto iskustva i da barem jedna biljka urodi plodom.