UZGOJ
3. Posude, zemlja i gnojiva
Pošto se radi o klonu, prva posudica koju sam koristio je bila zapremine 2dcl, koja mi je poslužila za zakorijenjivanje. Tegla koju sam koristio cijelo vrijeme uzgoja je od 20 l u kojoj je bilo 18,5l terramamgme i 1,5l glinenih kuglica za drenažu koje su odradile odličan posao prilikom flusha.
Od gnojiva sam koristio Plantelu Cvet u fazi cvijetanja i to svaka dva tjedna postupno povećavajući dozu. U fazi vegetacije nisam koristio nikakva gnojiva, računao sam da u zemlji ima dovoljno hranjiva.
Kroz cijeli proces uzgoja sam i folijarno koristio drin (1 ml na 1 l vode) svaka tri dana.
4. Klon i vegetacija
Kao što sam ranije napomenuo, radi se o klonu kojeg sam dobio od majke čije je ime davno zaboravljeno. Jedino što sam znao je da se radi o medicinskoj sorti a kasnije se ispostavilo da više vuče na genetiku indice.
Bitno za taj dio uzgoja klona je to da sam ga držao ispod 2 cfl lampe plavog spektra (oko 3000 lumena) i da sam vlagu uspio maksimalno povisiti na 73%. Vlaga je jako bitna za klonove, no bez obzira na to klon se uspio zakorijeniti.
Na slikama je klon u periodu od 08.01. do 19.01.
http://imageshack.us/a/img4/4830/p1010118lj.jpg
http://imageshack.us/a/img855/7760/p1010120b.jpg
http://imageshack.us/a/img208/991/p1010121yu.jpg
http://imageshack.us/a/img163/4595/p1030118q.jpg
http://imageshack.us/a/img266/3707/p1030122kn.jpg
http://imageshack.us/a/img18/7664/p1030124s.jpg
http://imageshack.us/a/img28/4405/p1060119l.jpg
http://imageshack.us/a/img153/7321/p1060120y.jpg
http://imageshack.us/a/img11/5568/p1060121b.jpg
http://imageshack.us/a/img27/7039/p1090118k.jpg
Kako je reznica uredno razvila korijenski sustav i počela rasti, 19.01. sam presadio u veću teglu i montirao mrežicu jer mi je bio plan raditi Scrog. No plan je propao zbog pojave malih vragova zvanih lisne uši! Vragovi jedni, promataro sam mikroskopom, mali kenjac mi se zlobno smiješio.
http://imageshack.us/a/img14/1204/p1170121t.jpg
http://imageshack.us/a/img5/2373/p1170122.jpg
Prvu terapiju sam započeo domaćom smjesom protiv ušiju. U 2 dcl mlake vode sam glavicu luka i 3 češnja češnjaka miksao 2 minute. To sam procijedio u prskalicu i time špricao i ručno prao listove. Zbog tog sam odustao od scroga i prešao na lst. Bitku sam dobio kad sam prešao na Neopitroid koji se može kupiti u poljoprivrednoj apoteci. Ostatak vegetacije je prošao uredno. Temperature u boxu su bile skoro idealne zbog zime i nije bilo problema sa visokim temp. Vegetaciju sam odradio sa setupom od 4 lampe, 2 plavog i 2 crvenog spektra.
Slike vegetacije su od 19.01. do 03.02.
http://imageshack.us/a/img6/9523/p1090125t.jpg
http://imageshack.us/a/img4/9050/p1090126zi.jpg
http://imageshack.us/a/img402/8912/p1090128u.jpg
http://imageshack.us/a/img811/1013/p1090130m.jpg
http://imageshack.us/a/img14/1192/p1120120.jpg
http://imageshack.us/a/img23/7194/p1120121r.jpg
http://imageshack.us/a/img268/8726/p1170123.JPG
http://imageshack.us/a/img844/1071/p1170124.jpg
http://imageshack.us/a/img15/7166/p1170125j.jpg
http://imageshack.us/a/img201/2514/p1170126r.jpg
http://imageshack.us/a/img845/5973/p1170127.jpg
http://imageshack.us/a/img849/5574/p1190120.jpg
http://imageshack.us/a/img402/400/p1190123k.jpg
http://imageshack.us/a/img46/5196/p1210120.jpg
http://imageshack.us/a/img13/778/p1210123.jpg
http://imageshack.us/a/img802/4968/p1210124k.jpg
http://imageshack.us/a/img27/8/p1210125.jpg
http://imageshack.us/a/img547/1705/p1210126r.jpg
http://imageshack.us/a/img109/4223/fotografija0395k.jpg