
Galerija nije uvezena
pozdrav drugovi s foruma, mogu vam reci da konacno pocinjem da licim na growera (znanje, oprema..:) ovo je zapravo moj 2. grow, al prvi..... dosta je reci da je bilo max 5g! :D no sad evo, unknown seme proklijalo pre max. mesec dana, do danas bilo u saxijici od mozda 4dl, pod 3 cfl od ukupno 80w 6500k, u terra magmi cistoj, a jutros je prebacena u saxiju od 9l, mesavina magme i perlita 6:3, i stavljena pod novo sunce visokog pritiska od 250w, a sad gledam kako da fixiram i ove cfl cisto zbog plavog spektra sto mislim da bi joj puno znacilo :) trenutno nema boxa, stoji u sobi na otvorenom i 1 sobni ventilator za cirkulaciju :) imam i crno belu foliju, pa ocu da napravim 60x60x150 ram od letvi, i oblozim folijom, i improvizujem box bez krova radi hladjena itd. trenutno razmisljam da li da strendzerki dodam drugaricu Holandezu, ili da odradim prvo nju do kraja, sto i mislim da ce biti.. na 12/12 je nekih nedelju dana, i juce je pokazala dlacice :)) bice i malo slikanja, samo da uzmem baterije za aparat, moraju one punjive a nisam bas pri $ :( to je to zasad, zelim vam sve najbolje u odgajanju prelepih devojcica a i decaka kome trebaju :) Peace n Pot yall!! edit: nemojte pogresno da me shvatite za "je bilo max 5g!", znam da kolicina nije bitna, samo ukazujem na ubistvo od growa (CEO je odradjen pod 50w 6500k cfl, u polupunoj saxiji, u ne bas dobroj zemlji, falilo joj je mog znanja, a na kraju su je dokrajcili spidermites, ma imala je i cesto seckanje listova, i neki ubi boze LST, a s obzirom na to sve, ispala je cista zenka, bilo je ? seme, a kvalitet....... ODUSEVILA ME JE!! :) kroz sta je prosla sve, ispala je ne nadprosecna, nego superman(plant) :D tako da je ona na kraju ispala ok, al 5g je 5g :D i da, na sve to, curing bolje da ne pisem kako je izgledao :D I OPET JE BILA VRHUNSKA!! :)