
Galerija nije uvezena
Evo krećem nakon podužeg vremana sa uzgojem, a prvi put tipa PC BOX. PC BOX Dimenzija boxa: VxŠxD-41x18x43 cm. Visina od dna pa do zarulja 31-33 cm. Zašto je dno ispilano? Pokazat cu vam kasnije!:sun2: EL.INSTALACIJE Za dovod struje sam koristija staro napajanje, povadija sam sve iz njega osim onih utora za dovod el. struje, ispila ga tako da je od napajanja ostala samo prednja strana. Također sam kupija 3m dvozilnog kabela (8 kn) za sve to pospajati, a od uticnice do napajanja ce mi posluziti kabel od kompa SVIJETLO 3x25 w Landlite 865, oko 1600-1700 lumena svaka. Cijena: 25 Kn u Chipoteke 1x24 w Osram 827, 1550 lumena Cijena: oko 30 Kn A u fazi cvijetanja ide 3 827 i 1 855. Pokušao sma nagurati 5 zarulja ali neće pa neće, premal box VENTILACIJA Za ventilaciju sam uzea 3x80 mm pc ventilatore, tako da ovaj sta mi je na lijevoj strani izbacuje zrak dok preostala dva sa desne strane ubacuju zrak, tako da ce mi donji desni ubacivati zrak i pukati po biljkama dok ce onaj gore desni puhati po zaruljama i tako ih hladiti. Sva 3 ventilatora su spojeni na Adapter AC/DC, 12 V, 1000 mA. Cijena: oko 60 kn. PITAR(I) Za vrijeme vegetacije cu koristiti čaše od Pepsi-a, 0.5 L (njih 4 ili 6 ovisi koliko ih stane) dok mi ne pokazu spol a onda idu u veliki pitar(dvije biljke koje se pokazu najboljima) Dimenzija:VxŠxD-16x17x37 cm a pitaru cu napraviti pregradu po sredini tako da im se korjenje ne ispreplete. Pitar neće ulaziti u pc box već če biti ispod njega. Evo slija da pojasnim: Tako da dobijem max. na visini boxa... Znam da s ovim gubim na stealth-u ali nije me ni briga kad zivim u stanu:2flip: GNJOIVO U vegetaciji ga ne planiram koristi jer mislim da ima dovoljno hrane u zemlji, dok u fazi cvjetanja cu koristiti PLANTELU ua cvjetanje. ----------------------------------------------------------------------------------------------- Materijal koji sma koristio za obloziti box je Auto folija, po meni najbolje rješenje za refleksiju svijetla a i slabo se grije s tim da