
Galerija nije uvezena
Pozdrav ekipi sa vutra.org i svim aktivnim clanovima ,moram da kazem da sam vidio prelijepih izdanja od nekoliko vas ovde i ostao sam odusevljen. Inace ja sam novi clan, od juce :P ali mi je jako drago da sam nasao ovaj forum gdje mogu razmjenjivati iskustva sa ljudima naseg govornog podrucja. Juce sam proveo citav dan na forumu gledajuci dnevnike i ljepotice koje ste mnogi od vas napravili. Evo kao sto naslov kaze ,ovo je moj drugi indoor grow koji je krenuo prije 14 dana. Sjemenke su izvadjene iz paketica vutre (posto nisam imao love za nesto kvalitetno) proklijalo ih je 9 i one su sada sve posadjene i polako rastu. prvi grow je bio kc brains brazil skunk ,koji je uspjesno zavrsio prije 2 godine Moj grow box je ormar koji je sirok 90cm dubok 55cm visok 1,60m i citav je obljepljen alu folijom. Svjetlo je 4x 100wat i 1x75wat stedne philips plavi spektar za cvjetajuci period imam isto to samo crveni spektar. Sto se tice ventilacije moj veliki problem je sto zivim sa roditeljima i nemogu da pravim neki previse pro prostor sa svim nekim cooler-ima i ostalim stvarima. Medjutim moj ormar je dosta visok a stedne sijalice ne daju puno topline pa mi je to veliki plus.Pored toga ormar je star i zadnja strana ormara je malo odvaljena (da tako kazem) po 2-3 centa na nekim mjestima tako da tu luftira zrak dovoljno. Pored toga stalno sam kuci i otvaram vrata od ormara jako cesto da se malo zrak izmjeni (nije mi mrsko). Jos jedna dobra stvar je sto je ormar odma uz prozor tako da mogu otvorit ormar i prozor i direkt svjez zrak ulazi u ormar. Eh sada vec postaje hladno pa je to vjerovatno problem da njih obilazi hladan zrak posto sam prvi grow imao proljetni pa ne znam ,jel moze neko mozda da mi kaze ? Zemlja je pola kupovna za cvijece pola iz moje baste. dosta puta sam vidio staru da radi isto tako kad sadi nesto pa sam pokupio to :P Nisam imao para ni za neke saksije solidne ,a nisam ni htjeo da ih kupujem sada zato sto su nepoznate sjemenke pa su neke u malim saksijam