E pa topli pozdravi svima! Razmisljao sam da li da zapocnem dnevnik i @Cyric me je danas pitao pa sam rekao sto da ne :) SEME = Runtz Fem. Fotoperiodni od stare dobre kuce Nirvana... 2 x OPREMA = Grow tent 160x80x80 = Lumatek 200w pro = Vents VKO 125mm kanalni ventilator = CAN filter 1500PL karbonski filter = Ventilator sa stipaljkom 15cm Pure Factory za povetarac = Fabric saksija 11L SUPSTRAT I PREHRANA = 10L zemlje za cvece Basta = 3L perlita Agro = Hesi TNT, Hesi Bloom, Hesi Phosporus, Calmag Ionic Pro od ostatka opreme imam mehanicki tajmer i wattomerac... Trenutno imam ove dve male ali u planu mi je samo da jednu stavim u 11ku jer mi je tako jednostavnije. Drugu cu da stavim u neku manju posudu velicine ne vise od 1L cisto onako da ne propadne. Videcemo kako ce dalje da ide i koju cu izabrati za pobednicu. Imao sam problema u pocetku sa gnatovima pa je par prvih stradalo jer sam koristio staru zemlju ali sada sam kupio novu tako da je sve u redu ali za svaki slucaj tu je i lepljivi papir. Evo i nekih fotkica....