
Galerija nije uvezena
Evo ovako odlucio sam zapocer pc grow htio sam slozit box sa hps-icom 250w al nemam trenutno mogucnost (mozda u skorije vrijeme i nikne jos jedan mi box:icon_lol:) ,ali otom potom... dnevnik cu zapocet sa par slikica iz proslogodisnjeg outdoora da se vidi sto se po zimi pusilo i onda pocinje uvod u pc grow... Ljepotice iz dvorista: http://img560.imageshack.us/g/p1010010zn.jpg/ i samo da kazem da su cjeli grow bile zaljevane sa gnojivom 7+5+6 jbg nisam tad znao :ohno::icon_lol: i vegetaciju su provele u tegli od 25 l presadene u zemlju u cvijetanju tako da ostanu sto manje da se nevide preko ograde hehe (bonsai) sjeme unknown sve iz isto buda 5 biljki nakraju suhog 125 g sto je po meni ok za prvi pravi grow i uvjete okus je bio nekako slatkast i mentast al je i bome radila svoje no ne prejako onako taman da si high ... No predimo sada na pc grow ovako ide pc kuciste dimenzija v-d-š je 42-41-19 ,http://img853.imageshack.us/i/fotografija0152.jpg/,http://img862.imageshack.us/i/fotografija0148.jpg/ unutra su 2 venta 80 mm rade na 5 v i odrzavaju tem na 25-27 c nocna temp je izmedu 18-20 c unutra su 4 štedne marka GE 20 w 1150 lum 2700 K i 2 36w neznam lumene marka žnj a spektar 6500k tegla od cca 5-6l sa pregradom tj 2,5-3l po biljci (stavit cu 2) gnjicu u veg sa VALENTIN tekucim gnojivom 7-5-6 jer je ostalo od proslog growa:icon_lol: a radi svoje a za cvijetanje neko VALENTIN gnojivo za kaktuse ima 3-5-7 sto je nadam se ok http://img856.imageshack.us/i/fotografija0153.jpg/ stavio sam sjeme na klijanje sto sam dobio od jednog vrsnog poznavaoca bilja sa ovog foruma strain je cindirella 99 pa cemo vidjeti , i tak niš pozzz do sljedeceg updatea :watchplant: