Vozdra ekipo moja najbolj i najlepsa. Evo i ja da se opustim u carima ovog hobija kojeg nikako a da ga prekinem :D.  Danas nakon 3-4dana i finog vremena izasli su po neki i to sledecem redu... CreamCaramel,2xMazarke autice od dutch passion i orange bud je tu i Gps je izasla... za druge javljam poz i sve najbolje ekipooo. :sun2::sun2::sun2::vutra:
I da zavrsim dnevnik update #21... Bar mi se cini :)... Znaci zadovoljan sam od sve curice strainovi bili bomb jer mesec sep-okt dali su jako sunce manje vlage i vise mesa :)... Obrano oko 10okt plus minus.. To sve najbolje su izasli GSC SuperSkunk a Gorilla je ludilo sve puca onako ko sto sam i ocekivao sve su to vrvne u svim segmentima od miris do ukus pa sve do dobrog dima i filma :)... Evo slicice Pozz drago mi je bilo sto smo so fruxili i ove 2018 idemo dalje za neka nova iskustva.. Evo fotke pozz... Dnevnik moze u zavrsene... Pozz i zivela nam Vutraaa!!!:spliff:::listomahanje::::listomahanje:::respect::rolleyes::banana123::rolleyes:
Update #19 zadnjih dana,... Sunce je bilo fenomenalna stvar posto ostala najava da ce biti jos lepih dana ostavicu zadnji update da prijavim konec filma :). Evo nekoliko fotka... Danas su dobili overdrive An i flawless finish Advanced Nutrients.. I mnogo vodee.. Zadnja fotkaa je grancica od GSC skinuta pre tri dana ;)... Pozz sestre i bracke to je to sunce je dar prirode zivela nam vutra... ::listomahanje:::rolleyes::respect::banana123:
Update#19 pozz ljudovi sa planete vutre. Evo mojih last 5 girls za ove out sezone evo redom Gsc>>> Royal Gorrilla >>> Super Skunk #1 i #2 >>> i na kraj mali clon #SSkunk >>> Pozz vidimo se u sledecem broju navijam za produzetke ove super klime septembarske ;)
#update 18 pala prva....CreamCaramel ...jednostavno morao sam se obezbediti ipak nisam hteo da mi neko uzme meso jer zadnji put sunjao se lik okolo.. Sledece dve devojke su SuperSkunkovi , GSC i zadnji je Royal Gorrilla kasni malo al je puni fino to bi bilo to vreme je bomba sad samo sledecih 5-10dana da bude Ok vreme i bice lepih tvrdih mirisnih hedova.Zimnica bice lepog kvaliteta ali to otom potom :).Pozz balkan!!! SuperSkunk>>> GirlScooutCookies > Gorrilla >
Update #17-1 ova mala CreamCaramelica postavljena u divini retko kad skoknem al volim nezin stas a sad i miris.Ima feno mljacc ... Pozz ovaj mini-update uradio za da odbelezim moju mezimicu u ovaj dnevnik ;).
Da upravo gorilla je dosla kao zamena za orange bud :).Tako da @Atox da ona je licno i personalno :), kasno sam je postavio ali porasla za 50-55dana vege srecom pocela je sa magijom oko 12-15avg.Pozz pa nadam se sledeci update dace smernice oko toga kako bi izgledala sad je na oko 1,45sm jos 10sm icice ziher :).Jaka biljka odlican feno internodovi su kao na sativi :).
Update #17 -Debljaju se debljaju sunce puca tikataka...Nutrients u fullu malo Advanced Nutrients BigBud i doza ipo pHPerfect Bloom isto AN... Super Skunk ovi 2x sledeca CreamCaramel FastVersion F1 usla u 5toj nedelji magije.. Royal Majmun...i na kraju GSC lepojka ;)... Pozz javim za 10-15dana kako to izgleda ipak da uocimo razlike, sunce je na strani istine :D. ::roor::::listomahanje:::rolleyes:
Update #16 i prvi znaci cvetanja kod photosice. Ubacio advanced bloom 3lx3ml i stavio po 0.70l u prvi week magije. Rojal Gorilla r.q.s GirlScoutCookies tricky geneticks I dva SuperSkunk-s bulkSeeds Pa neka sunce produzi u isto tempo u naredni period bas su se uleteli..Javljam za 10dana kako su sta su pozz za ceo Balkan.. :wave::vutra::respect:
Evo zavrsio autose...da objavim ostala subSuperSkunkRoyalGozilla,GirlScoutCookies i OrangeBud...CreamCaramel je zadnja... Pocela magija...samo kod CreamCaramel FastVersion Pozzz ekipo najaca ::roor::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje:::vutra:
@Iznoogud Nazalost u nekim oblastima nema dobro da prodje od sajta do sajta imam ja razlike auuu , a streinovi istog dana proklinjali ovi sto kao su ceo dan pod sunce su dali duplo i dace duplo od one koje imaju sunca 3-4 sata manje a to nije neka "velika razlika" ali dovolno da se razlikuju u urodu i grananje maltene duplo , sad pricam samo o automatike ima razlike 100% definitivno ali ako sad nas posluzi lepo vreme ima sanse da se sredi to da se izgura bar pristojno da fotose daju onako za da moze covek izgurati dobar deo godine makar to bilo i do pocetka sledece godine.Ali to samo vreme ce pokazati samo da bude jak avgust i 2/3 sept eto dobre vesti videcemo vreme ce reci svoje :) bitna je ljubav, i hobi da ide drugo se ne zamaramo.:rasta:
Zaboravio CreamCaramel i fotke sa prelepe biljke BigDevil Auto ite banke SweetSeeds ove godine prezadovoljan i za prvi put sigurno ne i zadnji :) uzecu jos neki strein njihove lepeze, a od Kanabia seeds sa njihov PurpleKush i Kritikal-K ove godine dobro mi sljakaju i njih moram im odati postovanje javno :D .Pozz i izvinite ovo se ne racuna za update :) vise kao dopuna predhodnog posta.:vutra::sun2:
Pozz postovani evo ga update #14 na 10tak dana pre magije. Dobili ujutro klopu Advanced Nutrrients produkte i Hesi Boost. SuperSkunkovi x2 Pa sledi GSC stara tel 50dan... R.Q.S. Royal Gorilla jako steblo popala je danas dobar obrok i ocekujem exploziju u narednih 2nedelje tegla je airpot 20L. I moje guerilla devojcice ekipa koja retko gledam ali posto je u odlicnom okruzenju nije me stid reci da idem samo 2-3puta mesecno normalno za to du zasluzni ljetni pljuskovi koji su pomogli koliko toliko :). Pozz imam jos 3-4 top automatica koje zavrsavaju svoje naredniih dana prilozicu i njihove slicice pozzz i budite nasmejani jer gajimo najmocniju biljku na zmaljskoj kugli :).
Update #13 ostalo nesto oko+20 dana do magije , sad se udara jako ako zelimo dobiti to sto nam je bio cilj i plan kad smo sadili ovo lep biljane da sad sunce da pokaze svu svoju raskos i carima lepote :D.Bice na kraju dobra godina predosecam :). Amnesia Haze GHS BidDevil SS automata I moja lepa brzo napredna gorrila od R.Q.S. Pozz moje drustvance sad nek nas vreme prati i dobicemo to sro treba naada se :D.
:thumb:::listomahanje:::sun2::sun2:#12 pozdravi sa brda. Seo sam u brodu otiso u orbiti sleteo na mars dosao sam kod valderame doneo mu rizli. Prva dve Amnesia Haze.. LemonSkunk i jedan SS I DarkDevil Sweet Seeds e to je zivot u planini pozz u sledecem broju do pred cvetanja.. Pozz za ekipu celo znanje dugujem ovom sajtu Vutra. org No1:vutra::wave::sun2::sun2::sun2:
Evo kao sto sam najavio, SpiderMits je odredio sudbinu autoMazara pao je u 7delju cveta. Evo nekoliko slicica zadnju nedelju je dobijala samo vode i tako staviọ. Fin je cvat tvrdo nadam se na jedno 25gr suvo fin miris i ljepljiva nozica daju mi za pravo da ocekujem solidan dim. POZZ I SVAKO DOBRO!!! Pisem ovih dana za ostala ekipa kako napreduje!!!
Ja sam stavio vec po 1ml, bud ignitor e sad cepam naredne dve big bud i mal factor X i za kraj overdrive zelim miris terpentine, flavine da ih izvadim iz biljke :). AN je No#1 po tom pitanju.
Pozdrav sa sajta...update#10. 5 :) Cream Caramel alias Lepa Lukic.. AutoMazar... Pa auto Critical... AutoAmnesia... I za Kraj jos jedna fotka CreamCaramel FastVersion.. SWEETSEEDS... Pozz Ekipo citamose za 7-10dana..Prihrana Hesi pack plus vitamine plus CalMag i od danas 2ml BigBud i BigIgnitor Advanced Nutrients za cvetnu ekipu. Pozz
Update#10 zadnji 3dana autosa pod foliu evo napravi BudSken imaju po koji amber za 3-4dana taman da naprave 15% lep miris odlicno, masno tvrdo ali u kolicini znatno slabije nego sto znam :). Idem redom prvi je Critical Auto BulkSeeds Pa sledi autoMazar on ce ipak zavrsiti svoje tek za 7-8dana.. I za kraj 2SuperSkunk koje cepaju svoj film :), i konacno docekali sunce koje su trazili duze vremena. Poz ekipo sledeci update bice sa brda :). Zelim vam ugodno suncano leto dobra ganja dobro pivo dobar fudbal i sta ko voli :).
Upadate #9. 5 bio u obikazak planiske biljoze i bas sam se iznenadio. Cream caramel mi je bas onako cudovisne formice :) super jela oko 130-140 sm, a kompaktna gusta i puna prava jela :) , a orange bud se poceo polako razvijati jake kise slabo sunce cekamo da sroka pravo leto..ali jos cekam :( I za kraj autoAmnesia. Pozdrav drugovi ostanite mi veseli zdravi :thumb:::listomahanje::i da bude suncano i lepo GO treba da bude pravo opustanje ali... :rolleyes:::ludak::SUNCE... Dace Bog.. :gled::gled::rolleyes::rasta:
Update #10 autosi su usli u zadnjin dve nedelja... Standardo kao sto je vec poznato malo melase pri kraju i strogo voda pH 6.4-6.5 i privrsavanje. Evo mazara i critical auto plus SS ovog puta... pozz ekipo ovo su samo biljoze u plasteniki, a ostale objavicu neki drugi dan. ZELENO/MASNO/TVRDO zelim svima do kraja
Update #8. Zdravo publikume evo moje malishanke... Da se upisem evo doso 20 a sunce slabo nekako ali opet kisha je ove godine glavni fazon. Evo moju reprezentaciju sto guerilla sto foliarna :). Caremilica od SweetSeeds, MazarAuto i Critical Auto a ostalo je Orange bud, 2CLONA SuperSkunk a, sledeci week ide Gorille od R.Q.S jer su mi na drugom sajtu ;).... Malo da vas drzim u neizvesnosti :). Evo moje ekipe...
Mali update sorry nek izbrisu ovo administratori
Update#7 pozdrav izbrana ekipo... Evo da objavim moje lutke pa da vidite kako ide autosi poceli da peglaju 3cu nedelju pa su dobili big bud i bud ignitor za pocetka. O fotose idu na hesi mamaa :), tnt i power zyme.. SLIKE Prva od zadnjih 3su SuperSkunk zadnje dve su AutoAmnezija od Dinafem. Pozz i lep dan danas kisa kao narucena da ovaj mlad narastaj uhvati zalet da ne zaboravim valjaju se u lightmix Biobizz tako da neplaniram da ih hranim narednih par nedelja do cvetanja onda udaram ignitor big bud i budfactor X :) cao i sve nek vam bude zeleno/tvrdo//masno
Mogu @lu&k cenim sto si me podsetio lega :respect: umalo da zaboravim ;). Pozz i hvala sto si me podsetio ;) . Sledece nedelje AutoMazar drugi u redu i autoCritical dobijaju BigBud i BudCandy da se malo popravlju u narednih 2-3nedelje.Pozdrav ekipo najpametnija i najzabavnija :)::listomahanje::
Poz update #6 Evo da objavim razlike plus gorilla je pocela da raste :)... Evo to je to sledeci bice u planine, jer tamo nema zime :), a da evo i royal gorilla iz r. q. s :spliff:::listomahanje::::banjahanje:::rolleyes:
Evo moje lepotice Cream Caramelicu ;) Pozdrav Vutomani prezaduvoljan sam od ovaj strejn neverovatno :) crveni stem zanimljiva skroz ;)
Evo malo da prosaram dnevnik, dve su vec prosli prvu nedelju cvetanje i mazar i critical dobro se pune, malo sam ih mozda nedelju dana stavio ranije ali ipak guraju. Evo fotke pa vi recite sta mislite dali valja ili mozda imam negde promasaj. Pozz i vidimo se uskoro..
Pozdrav da dopunim dnevnik sa gerila ekipica bio juce pre mrak pa me malo uhvatio strah brmm napravi fotke karamelica i Super skunk-a. Cream Caramel ima bordo boju stem prvi put vidim jos na toliko malu biljcicu bordo steam ludo :) bice ovo zanimljivo. A SS sam je malo slabo okopao pa su je nagrizli gnatovi upm... I da objavim Mazar i Critical usli u prvu nedelju cvetanja... Pa sam im dao malo da grickaju vitamine fosfor i kalium i po koju aminokiselinu i vitamine B1, B6, B12 :) evo Mazara pa Critical.. Pozz ekipo najjaca vidimo se u narednom broju pozz vesela druzino ::listomahanje:::joint2::vutra:
#iznoogud ma nisam samo mali krop, zbog zatezanja malo je kilavo zapocela ali nadam se da cu je ukrotiti videcemo, sta ce donjeti jun mislim da je najvaznije da jun bude dobar jer tad i temp je najbolja za cannabis, e sad tu ima nesto i u hrani i u iskustvu. Uvek kad sam sadio u kraj mart pocetkom aprila dobijao zverove medjutim s time i vecih problema. Ove godine sa nekim strainovima idem malo kasnije jer mislim da 9nedelja je dovoljno za dobar vege. Sta bude bice pozz i nek se zeleni :).
Da Bud to je za paradajz-paprike :) ali i za cannabis ;)
Update #4: Evo nakon kisnig dana i mini poplave evo kako se razvijaju bez mnogo sunca :(.. Ali kako kazu posle kise dolazi SUNCE :). autoMazar 1 SuperSkunk autoCritical i GSC od danas sam stavio i RoyalGorilla ona ce biti namenjena za clonove i za gust :). Nadam se da nisam zakasnio ipak 70dana za vege je dovoljno :). Evo to je... Sada malo rastezanje i zatezanje i tako to. Pozz lepo drustvo vidimo se u junu. JER ove kise nedaju mi mogucnost da obilazim one guerilla ekipu. Ako slucajno odem poslacu slike... Sada navijam za sunce :D. ::listomahanje:::respect::vutra:
Evo da dopunim od jutros jos 3su nasle trajno mesto :). Posto sam radi brzo i gledao da obavim sve to u jutarnje sate, upucao 3straina i to 2Purple Kush i jedna CreamCaramel u Guerilla evo kako to izgleda poz ekipo najjaca BalkanVutra najaci ste CAO VIDIMO SE USKORO
Pozdrav. UPDATE #3 Zdravo evo juce sam malo prebacivao iz saksije u trajne pozicije. Prva cura je Mazar, druga je GSC I treca je Critical Auto Za kraj dva Purple Kush Kanabia. Vidim da je dobro prihvatila Hesi Root jer koren vec izlazi iz saksije :). Pozdrav ekipo vidimo se za 10dana dok ne nadjem dobru guerrilu za purple kush-eve. Ostanite mi srecni i veseli  voli vas Veliki Struf :D.
:spliff:Update #2 pozdrav ekipo... Evo kako stojimo nakon 15tak dana. Vec sada mogu da ocenim da su se jako ukotvile jako sam zadovoljan za ovih 2w :) bilo je lepo vreme zemlja je vruca i ima svega po malo. e da kisha je pocela od juce pa sad razmisljam o growing in guerilla style. Evo kakve su bile pre da idu u setnju. Ubacio im Hesi Root da im koren bude jakog karaktera :). Pozdrav ekipo citamo se u narednom broju budite mi zdravi i lepi :
Budfielde znas ti, up* kad krene ;) aj ti nadam se na lepom maju a za jun i jul sta bude bice. Poz i hvala sto pratis. POZ
Pozdrav vutromaniaci :).. Evo da objavim danas kako je islo 11dan.. Stavljeno ts popunio potove sa konjskim shitom suhi normalno i ubacio jos po koju kuglicu da im bude koren udoblji i sa vise Co2 ;). Kako i nas mozak tako i njihov mozak tj koren voli Co2 pa napravio fotos. 1va je CreamCaramel SweetSeeds FVersion.. AutoMazar DP.. OrangeBud.. Dobro se otvorila :) E sad edno iznenadjenje za sve vas ubacio sa Kanabie Purple Kush kazu da je super indika pa ce mo to imati priliku preko mog dnevnika da vidimo :). i GSC ide Ok :=)... i Critical auto.. BulkSeeds... Toliko od mene za ovog weekenda pa vidimo se u sledecem broju :respect::rasta::rolleyes:
Hvala na lepim zeljama nadam se da ce da bude ko sto sam isplanirao ;). Zaboravio sam da napomenem da sam stavio u potove florobellu zutu i da ima 15% glin. kuglice + oko 15% vermakulit i to najvise pri dnu saksija. Eve nove fotke divno je vreme ovih dana pa sve ide kako treba... GSC.. CREAM CARAMEL FAST VERSION SS... ORANGE BUD DutchPassion MAZAR AUTO-SI. Citamo se sledece nedelje.. VUTROLJUPCI OSTANITE MI VESELI :joint2::vutra:::listomahanje::
Ma tvornice ili nesto, drugo videcemo...Juce u Skoplje 4:20 KONOPFEST posetilo supersolidna cifra ljudi 2-3000 a i vise posto je Konopfest trajao simblicki od 4:20 pa do 23:00 bilo je zanimljivo videti da se ljudi vise neplase :). ::listomahanje::::grupnjak::