Pozdrav svima na forumu. Odlucio sam se na vanjski uzgoj Big Devila xl auto . Ima ih 9 komada Seme je proklijalo 21.05. Iz zemlje izaslo 24.05. Danasnje slike 13ti dan zivota. Trenutno se nalaze unutra pod lampom od 1000w koja trenutno radi na 600w (ne moze slabije) visina od biljki 120cm . Po meni su tanke previse,ako neko ima neki predlog voleo nih da cujem. Od hrane su dobile 1 slavol i dobijaju prihranu za koren po imenu teravet. 4 su mi krive i nije mi jasno zbog cega. Dobijaju svetlosti isto kao i ostale