Pozdrav drugovi i drugarice :) Eto Pantagana i Zelenka s nekim ludim projektom :) Skontali smo da imamo iste sorte prisutne u kolekciji,te se odlucili na ovaj zanimljiv podhvat kako bi ponudili što više informacija o istim sortama uzgajanima u različitim uvjetima. Owaj dnevnik je edukativnog karaktera i neka prije svega growanje pobjedi, to je smisao svega a ne dokazivanje tko je bolji grower ili tko ima više kose na glawi. Sorte su interesantne i nadasave zanimljive, odlučili smo se piknut neke trofejne primjerke DNA gen. te Kannabie. Dobri i poznati brederi, još bolje sorte pa šta čekati. Radi se o sljedečim sortama; Chocolope, Sour secret te Karamelo. CHOCOLOPE (dna) OG Chocolate Thai x Cannalope Haze 95% Sativa : 5% Indica Flowering Time: 8 - 9+ Weeks Yield: 500-600g/m2 Sour Secret(dna) Sour Diesel x LA Confidential 80% Indica | 20% Sativa Flowering Time: 9 Weeks Yield: 400-500g/m2 Karamelo(kannabia) Production: 300 gr/m2 THC: 20% Flowering Time Indoor: 54 - 60 days (~57 days) Indoor sezona lagano počinje, no ljeto ne jenjava...barem za sada ali to nije razlog da budemo inertni. Ovakve su tehničke karakteristike : Box :80x80x160 Vege box : 50w- CFL 6500K 2X,1 X 2500 K Light: 250w hps/mh / + 110w pll vege/bloom Ventilacija: Turbina tt150, filter prima klima..CT trenutno instaliran. Ventilacija unutar boxa je pristojna,mali vent puše ispod ct –a ,te podni BLT fan da podigne friški zrak gore...stoji na pasivnom upuhu u box. Zemlja: Plagron grow mix Pot: 10 L -15 L Gnojivo: Biotabs Režim svjetla je 18/6 vege te 12/12 cvjetanje. Trenutno temperature su u skladu s vremenom no ne predstavljaju problem kao ni vlaga. Sve je u granicama normale, nejdemo preko 30-31 ,vlaga pristojnih 50 %. Trenutno su stare 5-6 dana ako se ne varam (dna ljepotice) no karamelo je tek isplivao :) Bilo je malih problema oko izvirivanja Karamela no drugi pokušaj je rijesio dilemu :) Pošto je drug Panta bolji s datumima molim vas da kod njega bacite oko,navedeno
Čestitam frend :) Eto po tome drugari možete vidjeti kako se iz situacije izvuče maximalno šta se izvuč može. Po meni to je jedini ispravni kriterij šta znači extragrower. Brate ko da su moje ,hvala ti kaj si izdurao ovo do kraja , HVALA od srca jedan BIG:respect: Hvala i Vama vutra.org :):thumb:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume.:respect: Eto nas na finalnom harwestu, sour secret skinuta nakon 98 dana ...36 vege,62 cvjetanja.:makaze: Skinuta naJpotentnija, jako lijepo smella.smiley9934smiley9934 Mogla bi jos koji dan,no nema potrebe znam što trebam ;) Trihomi u prilogu kao i slike. Eto sada kratkog osvrta na cjelokupni grow; Zapravo, sada na kraju vidim da sam pogrjesio jer nisam topirao s obzirom na jačinu lampe te prostor u kojem su bile. U zbroju bude bilo cca +- 500 g mokrog... Što i nije zapravo loše s obzirom da je HPS 250 bila u CT skoro cjeli grow. I to je jedna ogromna pogreska jer automtski loše se raspodjeli svjetlo te nepotrebno oduzimanje lumena kojih je ionako premalo... Sve u svemu,topiranje i trening (LST) postaju standard u mojem growanju iducih puta, svodi se na lakšu kontrolu svega unutar boxa.. Gnojivom BTabsima sam zadovoljan no svaka sorta ponekad traži i više nego je propisano bilo kakvim zakonom. Bilo je problema tripsa,temp,itd..ali smo rjesili..Tripse sam rješio Clypsom SC u dva spricanja. Poslije ih više nije bilo. Sve u svemu, bez nekih večih problema sa sitnim zamjerkama samom sebi završavam ovaj grow ;) Zahvaljujem cjelom forumu na podršci i nesebičnom djeljenju znanja :) Prije svega hvala drugu Pantaganu , koji je imal volje za ovak nes. Kada zavrsimo grow totalno...onda budemo jos nacili par crtica,da se vidi u cem je bila razlika i kako se odrazilo na kraju... HVALA :) ŽIVJELI I ŽIVJELA :vutra: Eo jednog umjetnika neka začini kraj :) A bome zna smisao pogodit :) Stara škola, rep ekipa 90-ih :) 5tDyX8XKjc8
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume. Eto još jedan harwest, Karamelo ubran nakon 91 dan života. Vege 36 dana i 55 dana cvjetanja, Mozda bi ga ostavio jos sedmicu no krenuli su foxici pa nema potrebe za tim. Trihomi lagano krenuli u amber no slike u prilogu,više manje mlijecno. Oko 120 g mokrih hedova, u 11L pot. Budite high i hvala Vam.
Hwala drugarice I drugovi. Naime do prije dva tjedna je hps bila u Cool tube automatski puno manje lumena , slabija raspodjela svjetla itd. I danas je harwest bio tako da je to mokrog karaktera. Ocekujem oko 100 suvog plus minus od owe, Jos Su dvije ostale:)
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume. Eto nas naime na prilično ranijem harwestu nego je planirano no trihomi su rekli svoje...Pošto je sativa u pitanju i to 95 %, odlučio sam je skinuti na 80 % mliječnih,15-20 % prozirnih i nešto amber...Subjektivna procjena trihoma..no nešto mi kaže da je to to...amber kod ove ljepotie ne dolaze u obzir. Ispalo je oko 300 g+ hedova (mokrih)...što i nije loše s obzirom na to da je do prije dva tjedna bila u CT hps (manje lumena,losa raspodjela svjetla itd...)...Drugi put ce bit bolje,jer sam pogrijesio sto nisam topirao. Sve u svemu mislim da bude bilo kvalitetno a količina,više manje... prskalica je u pitanju zapravo...250w... Skinuta nakon 36 dana vege te 57 dana cvjetanja + - 1 dan. Slike u prilogu Dogovor druga Pantagan i mene je ta da za živuće biljke update ide redovno no harweste radimo posebno. Hvala Vam i budite high :)
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume . Nastavljamo u završnom tonu. Nema klope,samo voda. Cca 3 tj. budemo vidjeli šta trihomi kažu. Malo ih maltra light burn no šta cu im ja..jos toilko budu zdurale... 90 dan cholope i sour secret, 86 dan za karamela. 53 dana na 12/12. Hedovi su zadovoljavajuce tvrdi ko kamen :) Nemam više šta za reći, jer sve budu rekle slije ;) Respect :) Slike Chocolope Karamelo Sour Secret Mix SS hed Kara hed Choco hed Skupa Dan 90. za Chocolope i Karamelo Dan 86. za Sour Secret Dan 48. na 12/12 Sve je isto kako je i bilo, jedina je razlika da mi se sad čini da bi ipak na kraju mogo bit zadovoljan:), mislim u smislu kvalitete, količina nikad nije bila bitna stavka:rasta: Da je bitna, bila bi u boxu još koja biljka a ipak nije:) Počelo je sve mirisat, doduše sve miriše na Karamelo a miris mu je, bar meni, da sam prvo njušio potove jel mi se nekud zemlja usmrdila:D Da ne duljim, slike su slike:watch::thumb: :respect: Chocolope Karamelo Sour secret Zajrednička
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume.:respect: Igramo zadnju trećinu, maknuo sam CT, one napreduju ok. Zadnje zaljevanje sam štelao ph 6,5, malo negodovanje ali nikaj strašno s obzirom na stadij u kojem jesu.:D Problema nekih većih nema i to je to .:bocni:: Vlaga malo veća zbog vremena vani no popravlja se, ventilacija pići 0-24. 22 nocna,28 dnevna temp.:respect: Slike u prilogu. :thumb: Chocolope Sour Secret Karamelo Svi skupa Pozdrav Vutraši :respect: Još jedan tjedan prođe a biljke i dalje žive:), čak i napreduju:D Ništa novoga, i dalje samo zaljevanje, puna doza BB-a, za Chocolope i malo više. Strašno gladna biljka:watch: Da ne filozofiram, evo slike, tu se sve vidi:) Uživajte ekipa, dim s vama :rasta: :respect: Chocolope Karamelo Sour Secret Zajednička
Da. Inače izgleda ovako. A s mrežom :respect:
Baci oko iznad kak mreza stoji..
Sensi Star čisto kao pomagalo da ih opteretim i potisnem prema dolje zbog prostora ;):thumb: Ali generalno, ta mreza moze posluzit za odredene treninge koji kod mene nisu slucaj :)
Pozdrav drugovi i drugarice ,cjenjeni forume :) Zadnja trećina , cca metar dana do kraja taman prije božića :) Hrana na najjače, a i to je izgleda premalo. Potrošio sam cjeli biotabs na tri biljke :) Tripsa nema,gužva je i polagano završavamo. Slike u prilogu Pozdravljam ekipu :respect: Update opet kasni, mojom krivicom, nije me bilo par dana pa eto:razvaljen::. Bit če bolje sljedeći put:) pa evo ovako... Chocolope i Caramelo 77. dan, Sour Secret 73. dan. 35. dan na 12/12. Stvari idu kako idu, napreduje, cvijeta, ali daleko je to od dobrog:cool: I dalje pune doze BB-a, možda i malo više, pogotovo za Chocolope. Ništa bitno se ne događa, ali da ne duljim, slike govore sve. See ya sljedeći tjedan, do motanja :thumb: Choclope Karamelo SourSecret Svi skupa
Pozdrav drugovi i drugarice:respect: Eto nas na 9 up-u kasnimo doduše jedan dan zbog mojih obaveza ali eto, mea culpa :) Tripsi su stvar prošlosti, turbo su nahranjene jer je cholope krenula malo negodovati i idemo 2 the final destinantion. Budete na Chocolope primjetili blago diskolorirane listove no to je fazi koloracije ponovne što znači da je hranjenje bilo i više nego cool :) Sve u svemu ok, temp i vlaga ok.. Zaista nemam kaj za dodati:D:D Neka sada mirno odplovimo ovo do kraja i bomba :):D Metar dana + :thumb: Chocolope i Sour secret stare 70 dana, Karamelo 66. Prebačene 01.10.2016 na 12/12. I to je to. Slike u prilogu. Choco Sour Secret Karamelo Živjeli i živjela :vutra: Veseli bili Vutraši :respect: Chocolope i Karamelo 70. dan, Sour Secret 66. dan, 28. dan na 12/12. Nema nikakvih bitnih događanja, zadnje zaljevanje bilo samo s vodom, pH 6.8, da se malo odmore od gnjojiva. Kad se pogleda malo bolje, sve to izgleda dosta loše ali se situacija polako popravlja. Idemo do kraja pa kako bude.:razvaljen:: Tu su i slike, pozdrav i :respect: Chocolope Karamelo Sour Secret Svi skupa
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume:respect: Naime nakon naizgled, uspješne bitke protiv tripsa ...sve se kreće u relativno pravom smjeru :):thumb: Bilo je malo frke kada sam ih primjetio jer ih je bilo poprilicno dosta,pa sam obavio jedno prskanje pod ciklusom dana..te sam nakon kratkog vremena ugasio svjetlo na 1h dok se nisu osusile no par spotova se da primjetiti..glavno da su gamad stvar relativne proslosti XD Pratim situaciju, i ukoliko se pojave ponovno ...tretiram bilje sa preparatorm Calypso sc480. Dva prskanja,razmak 2-4 dana.:udarac::udarac::udarac::udarac: Malo sam ih ošišao,ubacio malo mreže čisto zbopg supresanja i dobivanja malo na prostoru i to je to. :D Po meni fino napreduju, zaljevane samo vodom. Temp nejde preko 26,noćna ne pada ispod 22 ..vlaga je malo viša oko 60 % zbog prevencije tripsa..no mogući problem koji bi mogla napravit vlaga rješio sam dobrom ventilacijom na svima razinama. 26 dan na 12/12-Karamelo 58 dan, Chocolope i Sour 62 dan. Gužvara je, neka se tako i gužvali i hedovi :) Slike u prilogu XD Živjeli i Živjela :vutra: Živili ekipa :thumb: Još je sve na broju, čak se situacija malo popravila:watch::popcorn:: Dan je 62. za Chocolope i Karamelo, 58. za Sour Secret. 20. dan na 12/12, nisam ih vračao u vegetaciju, zanima me kako če ispast i koliko dugo če trebat do kraja kad se uđe u cvijetanje sa problemom :zvezda:::D Dobivaju uredno BB, grow, bloom i top max, ko da problema nema:zvizd: Polako gura, meni sve to izgleda :fuck:, ali nema predaje, idemo dalje sve u svrhu stjecanja iskustva:) To je to za sad, do motanja:spliff:, pozdrav i :respect: Slike ...... Chocolope Karamelo Sour Secret I jedna utješna, klon od Sour Secret lipo napreduje:) Bilo je malo problema na početku ali to je brzinski riješeno:thumb:
Pozdrav drugovi i drugarice.:respect: Naime eto nas na 7-om updateu. Stvari nis baš ko po špagi:(. Napali tripsi...i to mucki ,onako provokatroski u grupi, iz zasjede:confused:... No međutim neda se zelenko zaj... bar za sada tako izgleda.:puuuh:: Tretirao sam gamad sa Calypso sc480,0,3 preparata u 1 L vode..i okupao ih..za dan dva ponavaljm postupak posto sam prijemtio da jako dobro djeluje....samo lesevi koji ne mrdaju...neka tako i nastavi djelovat.. Bilje sam podrgnul SC-u ,LLP-u.:bocni:: Kako bi usporio gamad podignuo sam vlagu na 60-70 % i spustio temp na 23-24,nocna 21-22...prije tretiranja sa navedenim preparatorm.. U kojem smjeru ce bitka ic budemo vidjeli...:D Toliko drzim do urednosti i tzv sterilnosti i eto...neznam kako su dosli...ali rijesit cemo ih...siguran sam.:thumb: Režim i dalje 12/12,zaljevanje svakih 7-10 dana. Slike u prilogu. Sour Secret Karamelo Chocolope Pozdrav ekipi :respect: Još smo tu, živi i ne baš zdravi ali napreduje:watch: Situacija je srednja žalost ali pomaka ima:) Sour Secret je malo došla sebi i nije da joj se žuri. Nema veze, bit če nešto i od nje, bar za smoke raport:D Chocolope se izdužila ali nekog večeg pomaka osim toga, nema. Jučer zalivena punom dozom BioBizz-a. Karamelo isto malo šokirana ali pokazuje napredak. Ona je danas zalivena isto s punom dozom BB-a:) To su sva događanja zadnjih dana, lollypop če pričekat još malo, jedino je sa Sour Secret-a skinuto malo žutih listova. Toliko do sljedećeg updatea, idu i slike:) Chocolope Karamelo Sour Zajednička :thumb:
Hvala Vam :vutra: na podršci i najveci :respect:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume.:vutra: Preflower je lagano pri kraju, i laganini krećemo u full akciju.:gled: 01.10 flopane na 12/12 dobile jučer 0,5 l orga i miko i to je to do kraja od hrane ukoliko bude sve po planu i programu. Problem mi postaje isuficijencija prostora...pigamo ,vješamo itd... ako bude potrebe cropanje je jedina realna opcija.:popcorn:: Dobiju cca 20-25 L vode svakih 7-10 dana ovisno o potrebi. Nemogu se za sada požalit, neka tako i ostane. Ph do sada nisam štelao premda uvijek do sada u svim growowima jesam. Vlaga je na 40-50 % zbog vremena vani ..kiša itd...temp 24-25,noćna 22.:rasta: Full hps,ventilacija prebačena na zimski mod. I to je to za sada :watch: Slike u prilogu. :spliff: Živjeli i živjela :vutra: Pozdrav ekipi :respect: Stanje, :poop:. Sve skupa, ništa ovde nevalja :confused: Istina, Sour Secret je dobila malo boje ali malo. Chocolope i Karamelo polako gube boju. Temperatura, vlaga, pH, gnjojiva, sve po propisu a opet nevalja. Da nije dnevnika nebi več bilo ni biljki ali dajem im šansu još sedam dana i ako se ne poprave bit če update s praznim boxom. Neman ništa više za dodat osim par slika od jadnica. Za sad toliko:razvaljen::
Iskreno drug hazeri , @Pantagan me educirao u smislu tabsa te usmjerio prema njima, do sada sam uvijek samo BioBizz liniju koristio. Sada je obrnuta priča,premda su tabsi neki oblik autopilota,kaj ne? :) Kako god da bude,samo neka bude korisnih informacija,to je ono najbitnije :) Hvama Vam svima :)
Pozdrav drugari i drugarice , poštovani forume.:razvaljen:: Dođe 5 up a tako i 42. dan za chocolope i sour te 38. dan za Karamela. Naime 1.10. prebačeno na cvjetanje, te napreduju ok. :D Cca 35 dana vege, bez ikakvih dodatnih gnojenja u smislu dodavanja aditiva (orga,miko itd..). Temperatura 23-26 dan,noćna 22, vlaga je na 50 % za sada i budemo ju spuštali na 30%. Ventilacija je još složena kao da je ljeto pa budemo narednih dana to promjenili tj prebacili na slabiju varijantu. Režim 12/12 , HPS full pogon. U planu imam supercropping, fino su zauzele teritorij pa i o tome vodim računa. Sve u svemu, za sada bez problema neka tako i ostane :rasta: Slike u prilogu. Pozdrav vesela ekipa :respect: 42. dan Chocolope i Karamelo, 38. dan Sour Secret Od danas na 12/12 :) Idemo dalje uz male probleme na jednoj biljci, Sour secret, koju očito muči pH. Danas je dobila flushing sa 40 L vode pH 6.5 i sa zadnjih par litara je dobila pola doze growa i blooma pa čemo vidit za koji dan kako je. A sumnjiva mi je zemlja, Terra Brill blumenerde inače dobra zemlja, jer mi još jedna biljka u istoj zemlji pokazuje iste simptome. Chocolope i Karamelo još nisu prihranjivane. Temperatura se ustabilila na 27 / +-1:) Još koja slika i to je to za sad:thumb:
34 dan vegetacije je iza nas tj za Chocolope i Sour S., odnosno 30 dan za druga Karamela . Još koji dan i prebacujem na 12/12 jer lagano bi mogao imat stiskavac ali o tome u dogledno vrijeme. Samo su na vodi pošto je biotabs u igri ,temp 26C, vlaga 60%. ,trenutno bez ikakvih treninga. Zaljevam ih svakih 7 dana sa 5 L vode. Eto slija :p <---- Sour secret <-----Karamelo <----- Chocolope :respect: Vutrašice i Vutraši :) Još tjedan prođe, update stiže:thumb: 34. dan za Chocolope i Karamelo, 30. dan za Sour Secret. U planu je da budu u vegetaciji još 6-7 dana jer su jučer skinuti vrhovi u svrhu kloniranja (zaboravio slikat:D) i skinuto par najdonjih grančica. Malo se odužilo sve skupa ali trebalo je čekat preflower za skinut klonove a usput i zalivene sa otprilike 3-4 litre vode. Temperatura se unormalila i sad je oko 28, ja zadovoljan. To je to za ovaj put a evo i neke slike :rasta:
Pozdrav drugovi i drugarice. Redovni update,presađene u veće potove i napreduju ok. Zalivene kod presađivanja,oblino. Za sada zapravo nema nekih promjena,temp 27,vlaga 50- 60 % te još uvijek 18/6 te naravno slike u prilogu :) Pozdrav Vutraši :respect: Vrime za redovni update, da ne preskačemo :) Ništa bitno od nekidan, zalivene danas s oko tri litre vode svakoj. I dalje su tripsi prisutni ali se ne zabrinjavam, riješit če se i to:) Da ne gnjavim dalje, evo slike:) Pozdrav:rasta:
Pozdrav drugovi i drugarice. Jedan mali info update prije redovnog, uskladili smo se doslovno u sat i presadili u veče potove. Chocolope sam markirao favoritom,te presadio u pot 18 L growmix-a od plagrona. Sour i karamelo su presađene u 11 L potove također u growmix. Redovni up za koji dan :) Živjeli :) Veseli bili :respect: Trudimo se da se uskladimo pa je eto i presađivanje palo isti dan u isti sat. Dan je 23. za Chocolope i Karamelo a 19. za Sour Secret;) Evo ovako, Chocolope se širi u potu od 15 L potground h, Karamelo istu zemlju ali pot od 13 L a Sour Secret isto pot od 13 L ali Terra Brill blumenerde:D. Perlita je u pot h oko 15%a u TB oko 10% uz dodatak malo Mikotrexa. To je to za sad, redovni update za koji dan:) A red je stavit i koju sliku:D........
Pozdrav cijenjeni forume, kolege i kolegice, drugari i drugarice:rasta: Eto nas na update numero duo. :D Nakon presađivanja su živnule, što je i očekivano no ništa extra se nije dogodilo. Male su bebe, napreduju svojim tokom... Kažu da je matematika majka svemira no iako je bilo po pravilu i svim jednažbama, u praxi ispade malo drukcije... Prijašnja misao se odnosila na veličinu pota koja je i očito veća od onoga što sam htio, pa nadalje taloženje zemlje tj zbijanja nakon zaljevanja, volumen tj litraza pri pakiranju te iste zemlje itd..... Nadopuna ovog naizgled noobarskog deficita je ispravljena novom turom zemlje... Nažalost, gubitak vremena je prisutan u smislu kvalitetne vegetacije no nigdje nam se ne žuri. Temp su još malo granične s obzirom na vrijeme do 31 C , light 18/6, vlaga 55-60%.. Stare 20 dana SS i Choco, te karamelo 16. Eto nešto i slija XD Pozdrav veseloj ekipi! Sedam dana prošlo a skoro ništa se nije dogodilo, čak i ne rastu puno jer su tek danas zalivene od presađivanja prošli update:D Doduše to je po planu jer u vege boxu baš i nema mjesta a i temperature su takve da još ne mogu pod hps. Danas je 20. dan za Chocolope i Karamelo a 16. za Sour Secret kojoj je očito prijalo presađivanje u Terra Brill, lipo raste i ne pokazuje više znakove da joj nešto smeta, osim da bi ih mogo zalit malo češće ali i to če se popravit:) E da, i neki tripsi su se pojavili pa su špricnute s malo rustice i papričica:bocni:: Za ovaj put toliko, i još par slika......:watch::thumb:
Pozdrav drugovi i drugarice :) Mini up zbog presađivanja. Naime Karamelo je pokazao da mu grow mix od plagrona ne paše baš pa ga prebacih u plantelu pot 8 L. Ostale dvije ,Chocolope i Sour S. su presađene u potove od 10 L, grow mix plagroon. 25 l raspoređeno u dva pota, te zmiksano sve skupa 100 g startrexa,6 g mycotrexa. U rupe gdje sam presadio posipao sam s 2 g mycotrexa,te sve klasično dalje presadio. Na dubinu od 5 cm stavio sam dvije tablete biotabsa sa sporim odpuštanjem hranjivih sastojaka. Te na kraju sve to lijepo zalio cca 10 L otopine bactrexa i orgatrexa. Na 1 L otopine stavio sam 1 g bactrexa te 5 ml orgatrexa. Ovaj put Ph nisam mjerio..ali nekako sam osjetljiv pa budem ako ništa kontrolirao :) U boxu sam naime napravio malu izmjenu ubacio MH 250 w te danas sele. Mix svjetla bude bio zbog nekih cvjetajučih automata 110 w bloom pll te 250 w MH..generalno ne zvuči loše :) Ritam je 18/6,temperatura 28 C. Živjeli i živjela :vutra:
Pozdrav ekipi :) Zapravo laganini idemo,još su male. Slijedi presađivanje kroz max dva dana u finalne potove :) Drug Pantagan je naveo dane starosti u svom up-u pa da ne duplam :) Temp je zbog kiše pala na 28C ,vlaga ok :) Slike u prilogu , zaplet tek slijedi za tjedana:) Živjeli i živjela :):vutra: Sour Secret Chocolope Karamelo Pozdrav drugovi i drugarice Dodadatak 8.9.2016 Mini up zbog naknadnog presađivanja. Naime Karamelo je pokazao da mu grow mix od plagrona ne paše baš pa ga prebacih u plantelu pot 8 L. Ostale dvije ,Chocolope i Sour S. su presađene u potove od 10 L, grow mix plagroon. 25 l raspoređeno u dva pota, te zmiksano sve skupa 100 g startrexa,6 g mycotrexa. U rupe gdje sam presadio posipao sam s 2 g mycotrexa,te sve klasično dalje presadio. Na dubinu od 5 cm stavio sam dvije tablete biotabsa sa sporim odpuštanjem hranjivih sastojaka.Te na kraju sve to lijepo zalio cca 10 L otopine bactrexa i orgatrexa. Na 1 L otopine stavio sam 1 g bactrexa te 5 ml orgatrexa. Ovaj put Ph nisam mjerio..ali nekako sam osjetljiv pa budem ako ništa kontrolirao U boxu sam naime napravio malu izmjenu ubacio MH 250 w te danas tj jučer sele. Mix svjetla je zbog nekih cvjetajucih automata 110 w bloom pll te 250 MH kasnije hps..generalno ne zvuči loše . Ritam je 18/6,temperatura 28 C. Naime,došlo je do neugodne situacije u smislu da sam kupio 25 L grow mixa i naime..nisam mogao napunit potove od 10 L do kraja..zamislite.. Jupol kante od 10 L, ja neznam da li oni u iste te kante pakiraju i 15 L..ili koji vrag... Doslovno po pola sam raspodjelio i ostalo je prazno još cca 5 cm...koma...stiže nova zemlja..no dodavanje zemlje...nije baš naj naj ..jer korjen raste prema dolje i da se krene širiti prema gore potreban je gubitak kvalitetne vegetacije cca 10 dana..ali šta je tu je... Nema sikiranja ...bit če to ok :) Pozdrav i :respect: veseloj ekipi :) Chocolope i Karamelo su u 12. danu a Sour Secret u 8. Od početka su bile u 0.5 l zemlje, danas presađene u 3 l. Zemlja u kojoj su iznikle je Potground h i Sour Secret to nije baš bilo drago, tako da je ona posađena u Terra Brill a druge dvije opet u pot h. Temperatura u vege boxu je oko 30+ ali ne smeta, vlagu ne mjerim:) Toliko za ovaj put, evo i slike...... Za neku usporedbu bi ipak trebalo stavit malo bolje slike:D, valjda se drug Zelenko neče ljutit, pa neka kolege groweri ocijene:). Na Sour Secret se vidi da joj zemlja nije pasala:) :respect: Živjeli i Živjela :vutra:
Hwala Vam :vutra: na podršci i jedan veliki :respect: .