Pozz Vutro :respect: Nakon par godina pauze idemo s novim dnevnikom :) Malo uz nagovor drugova a i mogu reci da sam se mozda malo i pozelio dnevnika,ipak ima nesto u tome :) Znaci prica krece u 7.mjesecu Ove godine planiro samo dvije biljke na balkonu ali planovi nisu tekli po spagi,kako to inace i bude sa planovima :D Stavio dos si dos i bananu od barneya,bile fino krenule al jedan dan mi ostale na direktnom suncu i skuri ih do jaja,mislio sam da ce obe otici u k al banana se nije dala :) Nakon toga sam rasklopio box i krenulo je lijecenje prezivjele banane :) Od opreme je tu -Box-70x70x160 -Ventilacija-neka turbina stotka+filter i ventilator iz Lidla -Lampa-cree cxb3590 3500k na 50w -Gnojivo-BioCanna -Zemlja-BiGrow Atami -Tren Idemo i nesto slika ubaciti za pocetak Ovako je cura izgledala 7.8 nakon vec laganog oporavka Nakon par dana je presadjena u pot od 20l i Atami zemlju,koja je eto slucajno kupljena jer nije bilo zemlje koju inace koristim. Al ispalo je da ovo mozda cak i bolja zemlja,kokos ocito radi razliku :) 27.7 Pa onda idemo dalje 2.9 6.9 9.9 Sinoc sam jos dodao jedan grijac od 45w da dignem jos 2-3 stupnja temp,jer mi se cinilo da to nije bas 27-28c na kojoj volim uzgajati. Stavio sam i mjerac,pa cu danas pogledati temperature kako se krecu. Vege mozda jos koji dan a mozda cak i vcrs prebacim na 12/12 Cura je dosta stara al izgleda mlado :)) Eto mislim da je to to sto se uvoda tice :vutra: