Pozdrav trenutno se suocavam sa iskustvom growa, lekcije sam prosao i otprilike sve je jasno Za sledeci grow sam odlucio skroz ozbiljniju opremu,a sada za ucenje i vezbu stanje je ovako (semenke iz kesica) Ovo im je: prvoj (9 dan) drugoj (8dan) trecoj (7dan) bile su u jako manjoj posudi danas sam ih prebacio u ove saksije. rezim svetla prvih 5 dana je bio 24h, sada 18/6 temperatura nije ispod 24, a nije preko 28 saveti? vredi li nastaviti sa ovim pa makar i posluzile samo za trening dok komplet oprema i semenke ne stignu... slike: