
Galerija nije uvezena
Znači,nakon proučavanja tema o Pc box uzgojima u zatvorenome,te ostalih tema vezanih uz CFL,odlučio ja sebi napravit grow(prvi,nadam se ne i zadnji).Pošto nisam imao pc box,odlučio sam sebi sklepat jedan dimenzija 45d x 65v x 27š šperploča debljine 4mm(a i savršeno paše mjestu gdje treba biti stealth).Nakon što sam to napravio,sjemenke su stavljene na klijanje točno prije 7 dana,a dok sam ja čekao sjemenke da niknu,igrao sam se s boxom(temp,vlažnost)! 8 sjemenki je stavljeno,4 od frenda,4 moje,sve neka domaća vutra.Nakon 4 dana sve frendove sjemenke su niknule i presađene,dok su moje samo dvije pustile korijen jučer,a danas presađene. Zemlja :teramagma svijetlo: 1 xsmall 23w 1500lm warm white 1 18w 1060lm cool daylight 2 25w 1400 lumenq daylight voda: gradska iz slavine termometar/hidrometar iz trgovine folija za automobile,dok je na vratima obična alufolija. režim je 18/6,stime da mi se ulazni vent gasi prelaskom na 6h mraka. Gnojivo još nisam imao u planu,to će doći kasnije dok proučim teme o gnojenju,te naći nekakve ph mjerače vode(prihvaćam prijedloge i savjete) Planiram radit LST,te zadržati 2 ženske biljke(samo ako ću imati mjesta,ako ne onda samo jedna) slike boxa i sadržaja: http://i50.tinypic.com/ioi0jo.jpg http://i50.tinypic.com/2ltmtyw.jpg http://i50.tinypic.com/33kzl13.jpg razlog ovoliko posudica s vodom i krpa je jako mala vlažnost u boxu(posljednji put je bila 22%).temp je bila 29°c,al to je tako jer je termometar bio na istoj visini na kojoj su biljke,pa je toplina lampi utjecala na temp na termometru. slike stealth mjesta: http://i47.tinypic.com/wjl12.jpg Uglavnom,to je to. Savjeti dobrodošli,kao i pitanja! :b_woot: edit:2ipo sata nakon,temp 24°c i vlaznost 33% u donjem djelu boxa,stavio sam termo/hidrometar gore gdje su biljke i za 3 minute je pokazivao 24°c i 40% vlažnost.btw,prelaskom na 6h mraka mi se također gasi izlazni vent.dali da ga ostavim da radi ili da također stavim i drugi vent(ulazni)da se gasi?