
Galerija nije uvezena
Super Silver Haze Genetics: Skunk, Northern Lights and Haze. Awards: 1st Place High Times Cannabis Cup 1997,1998 and 1999. High Effect: A strong, long lasting and blasting. Indoor Flowering: 10/11 weeks Indoor Yield: Up to 800 gr. per m2 Outdoor Flowering: Ready mid October in the Northern hemisphere, mid May in the Southern hemisphere. Outdoor Yield: Production can give up to 1500 gr. per plant outdoors. THC: 19.11 % CBD: 0.17 % CBN: 0.74% ........ Rasvjeta 400w Hps.Ventilacija2x120mm pc vent (ispuh) +ct 1 wc vent.od Ct-a za ubacivanje svjezeg zraka 3 ventilatora za mjesanje zraka izmedju Hps-a i biljki .Za njih sam radio poseban nosac i sve to skupa montirao na Ct. Box-1m dubina. 1m sirina i 170cm visina.Oblozen folijom i izoliran tako da nema provlacenja van ,lumena i ostalih vrijednosti Zemlja Terramagma.Posto ovaj put radim sa dvije biljke.Odlucio sam se za manje zemlje nego prosli put,tako da ovaj put ide po 35l svakoj. . PrehranaZa prehranu biljki cu koristiti Hessijev program ...prosli put sam poceo sa hessijem tek u cvjetanju..ovaj put idemo od pocetka. Vege.Vegetacija je ustvari moj veliki problem .Do sad nikada nisam uzgajao a da vege .nije trajalo minimalno 7 tjedana.Tako ce
http://www.youtube.com/watch?v=TfTu7xmwfn8 pozdrav mom prijatelju Marcu....bit ce slika ..nije zajeban.ija
..130.dana sve zajedno- 90 u cvjetanju ...bilo je prije 8 dana,kada sam zavrsio ovaj grow.Vjerovatno ce oprema opet skupljati jedno vrijeme prasinu.............. a ja ovo ljeto imam dovoljno magle da se nepronadjem do jeseni.Volio bi kada bi mogao reci da je sve bilo u najboljem redu ali nije...ima par sitnica na koje nisam racunao a mogao sam utjecati na njih jos u ranoj fazi vegetacije..ali necu o tome;) Uglavnom Silver me nije iznenadio svojim radom i tu nemam sta napisati...tijelo zaobilazi udara direktno u glavu iz svih smjerova...susi grlo,otvara apetit i od njega me strasno boli krc za globalno zatopljenje i crveno meso....Par savjeta za one koji se uhvate u kostac sa Silverom...Sve ovisi o samom startu..priprema zemlje je jako bitna.Znaci cista Composana ili cista Teramagma 0 bodova...ja sam se posluzi Hazeseekerovim receptom za pripremu zemlje i pokazalo se odlicnim.... prehranjivanje od 5-6 dana starosti full dozom( u slucaju kod mene) Hesija obavezno,strasan apetit:)Silver je monstrum samo ako mu das dovoljno zemlje i prostora...nevoli temperature iznad 29 stupnjeva ,netolerira vlagu u vegetaciji ispod 40%...obozava strujanje zraka kroz grane,ispod iznad..Ph nikako ispod 6,5.ja sam filtrirao vodu cijeli grow.Pokazalo se kod mene da dobro podnosi i malo tezi trening i da taj stresni period jako dobro kompenzira kasnije..meni je cak to i zakompliciralo grow na jedan nacin...jako dugo raste u cvjetanju i to raste u pravom smislu kao da je vegetacija i tu cinjenicu treba uzeti u obzir....ja nisam:)...i strpljenje evo to je par stvari za koje ja mislim da su bitne kod uzgoja SShaze....odo se izgubiti u magli :smoke18: i tako dva puta................................................................................... ...ovo moze u zavrsene ili vec kako to ide ili neide;) i normalno hvala svima koji su pratili stiskali lajkove ...najjaci ste;) Sorry zbog manjka slika...bit ce ih i zaljepit cu u galeriju sa ili bez komentara;)
Evo jedna grupna...
malo je problem foto aparat..bit ce bolje sljedeci put;)
113.dan 73. u cvjetanju....Nevjerovatno je da jos rastu odnosno raste .Jedna je stala sa rastom ali ona slomljena iz vege je nastavila ali mislim da su ovo zadnji centimetri;:)Uglavnom Malo sam rezim svjetla promjenio na 11/13 bez nekog predznanja o tome...cisto logicki:) eto da mi bude zanimljivije valjda haha Hesi fenomenalno odradjuje ono za cega je namjenjen ali bi volio to podici na neku visu razinu i zaroniti malo dublje od tih shablona i tablica (salabahtera) govorim o svome znanju i iskustvu...........Growera koji si prerasli Hesi ima na ovom forumu,ne puno ali ima par pojedinaca kojima zavidim na znanju ali mi je i drago sto ih imamo........ali nepitajte njega ,pitajte growsupporta.hahah :respect: SCROG sam potrosio manje vise probao sam sve vrste SCROG-a mogu reci da znam kako izvuci maximum iz minimuma.Ovaj nacin iz dnevnika iskoristi prostor,svjetlo maximalno ali je i naj zahtjevniji,doslovno svaki dan ima vezanja,savijanja cropanja,lolipopa koje nisam ni spominjao u dnevniku ali ih smatram obaveznim u SCROG varijanti.SCROG zahtjeva prostor,iskreno besmislen je ako zica nije bar 50x50 iznad jedne biljke.Sve sto je manje ,moze se izvuci i sa lst-treningom tako da zica gubi smisao ,cak i smeta.Znaci najbolja verzija SCROG-a je ipak ona kada se zica postavi vodoravno.Najlakse je manevrirati sa granama ,rukama,skarama,zicom itd..ali daje najmanje u usporedbi sa verticalom ili kao ovaj iz dnevnika malo je problem pravedna podjela lumena na cijelu povrsinu ali nije to nista strasno.Ovaj nacin SCROG-a koji imam u ovom dnevniku je daleko bolji od verticala iz vise razloga.Na ovaj nacin sam pokrio 2,5 kvadrata zice na 400w u verticalu 2 kvadrata a ako je zica vodoravno nepuni kvadrat.Tako da cista matematika je na strani ovog dnevnika.Nisu mi bili grami na pameti kada sam postavljao grow..zato i imam dvije biljke ali cinjenice su cinjenice...na ovaj nacin se izvlaci maximalno;) ....Da vise nedavim Hesi kao i do sada svako zualjevanje full doza osim F+koji sam malo pojacao ..opet instiktivno..Ph vode 6,8.BIljke se drze odlicno imaju dobar apetit.i rekao bi da ce ovo potrajati bar 100 dana cvjetanja.pozdrav i evo slika dvije.PS Silver je monstrum.Mozda je malo pekmezast,razmazen ali je svakako vrijedan truda i cekanja...svatko od nas ima svog favorita,dva .Meni je Silver Haze ono sto volim kod vutre....evo samo taj citrus sto plazi iz boxa i osvjezava prostor,dovoljno da nemogu docekati da se mama upali i da se opet vidimo a neuzgajam od jucer;)vidimo se u finalu.pozz [
100 dana danas ..60 kako su u cvjetanju.Zaljevam ih sa 16l vode..jedna je prestala sa rastom ..druga koju sam slomio na pocetku jos uvijek raste..rekao bi da kasni dva tjedna(14 dana).Uglavnom Hesi svako zaljevanje full doza ph 6,8..za sada je sve ok osim malih problema sa temperaturom..evo par slika izvan boxa upload
hm.cool...dobit ces ti cool,kad te ja uhvatim;)
Mislim da nemogu vise nista napraviti gore su upletene jedna u drugu tako da bi raspetljavanje bilo avantura..nadam se da je sa rastom gotovo...koji cm jos i to je to.Ako bi savijao krug ,morao bi i biljku a neznam koliko je to izvedivo,to su grane u pravom smislu te rijeci jake,cvrste upletene u zicu i nemam puno mogucnosti...ustvari ako budem imao silve i treci put onda ce to biti kako treba;)
Ma vec jesam prosirio taj krug(bubanj) i jos bi da mogu..ali nemam mjesta u boxu.Boćne strane su skroz na biljci ,gore imam jos par cm i to je to.Sinoc sam sve izvadio van i ova sto je bila slomljena je u gornjem djelu toliko zaguzvala da nisam znao sta i gdje ,sa kojim vrhom u koju rupu,katastrofa.Ovo je shema skroz ok. ali zahtjeva puno vremena svakodnevno natezanje,vezanje.Sada vidim da sam trebao neke grane rezati jos u vege.Silver je fucking bush.PS gore gdje se sastavljaju vrhovi ,vec su se one zaobisle 25-30cm i upetljale i .........
90.dan.50. od kako cvjetaju.Svasta se tu izdogadjalo..uglavnom ,premalo zice ili preduga vegetacija.Dugu vege.volim pa onda ipak mislim da je premalo zice.davno su pokrile zamisljene kvadrate,sve bi mjenjao..prvenstveno box.1,5x1,5 visine dva metra i ko na havajima.1x1x2 premalo mi je to za dvije biljke hahah.hebene biljoze.Vise zelenila nego u uzem centru grada;)Nego da neoftopicarim svoj dnevnik.Full doza svako zaljevanje.F+Bloom.Super V i Power Z jednom tjedno i cini mi se da je to za sada ok.pozdrav Marco pozdrav tebi i hvala ne ljepim zeljama;)mislim na buba maru.PS malo je sada teze to drzati uredno pa izgleda ko zapusten vinograd a ustvari je problem sto jos uvijek rastu..to je opet drugacije nego prosli put pa sam malo u problemu kad drzanja reda u boxu.Vise nema zice pa su se pocele spustati dole.tako da molim mracne sile da prestane taj rast:)
Bravo sativa ...Vortex to sam trebao staviti u naslov...nije v ertikal a nije klasicni Scrog...Vortex je prava rijec :thumb:
77.dan 37.u cvjetanju ..a ovako to izgleda prije vezanja.....a ovo je dio gdje su se spojili vrhovi od obe biljke.......malo sam pojacao prehranu cak mislim da sam trebao i ranije pojacati.Vec negdje oko zadnjeg tjedna vege.ali eto nisam iz straha da ih nepregnojim pa su bile jedno vrijeme na nekakvoj dijeti...Zadnje zaljevanje je bilo sa full dozom.Ph je i dalje 6,5 dobivaju svaka po 7,5-8l vode.Za sada je sve ok. ali sada cure ulaze u fazu kada njihov karakter izbija kao prist na 16-togodisnjaku.Sve su biljke u ovoj fazi najosjetljivije i nekako mi se cini da je 2/3(pubertet) cvjetanja kljucna za dobar harvest.Tako da cu malo kemijati sa nekakvim carolijama ali o tome sljedeci put.pozz PS-malo o Mammothu..u kljucnom momentu nisam imao fotoaparat tako da nemam slike pred samu berbu..Ove su 15-ak dana prije nego sam ga skinuo.Uglavnom evo nekakav smokereport iako ja u tome nisam neki talent..pa cu biti kratak ...Miris i okus,aroma...intezivno,masnoi osvjezavajuce...u prvi mah energy high koji kasnije zavrsi kao klasicni nokaut.Kao da nisam spavao tri dana i tri noci....e to nevolim.Malo cu sada izbjegavati automatike;)Evo par slika
Evo za Vjesticu a ako dobije silver jaja...bit ces u mojim mislima;) Zli ima i vise ali na kraju krajeva,kraj je najbitniji;)
haha i nemoras ici do kraja tunela da bi vidio svjetlo...ovdje je svjetlo u sredini;)
70.dan Silveru,,,30. kako je u cvjetanju. malo mi je zakomplicirao zivot zadnjih 7-8 dana.Sada primjetim vrlo jasno gdje je ova lijeva dozivjela stres i koliko je on trajao.Slomljena je bila na pocetku ...iznad 3 internode i tu je slabija...prva trecina biljke je slabija u usporedbi za desnom ali mi se cini da je to kompenzirala u gornjoj trecini i nabila je gore sve sto dole nije.Vislja je za 15cm od ove koja nije ozljedena.i sada su obadve preko 115cm.Bubanj (zicu) sam morao prosiriti za 6 redova-30cm i evo vidi se i to su progutale.Rastu sponzoruse do pola cvjetanja.Super Vit sam malo izbacio iz svakog zaljevanja ali mi se cini da im nije dovoljno svako trece zaljevanje sa full dozom pa cemo nesta mjenjati.Zadnji put su dobile cistu vodu ph 6,5 ....malo obilnije tako da je dole procurilo 1,5l I dobit ce full dozu cim budu zedne+F+ od ovog tjedna... inace cure zaljevam sa 10l svaku.Vrece u kojima se nalaze su od 40l i izbusio sam ih ,cudo jedno i to je dobra stvar,korijen ima zraka...preporucujem ,busite posude u kojima se nalaze biljke-gore,dole ,lijevo desno sve.hahB.Mamutha sam skinuo 62.dan iskreno mogao je jos 10-ak dana ali nisam vise imao mjesta za njega,naguravao se sa Silverom,malo ga gusio i jedno jutro bam,bam.....sljedeci update malo o Mammuthu.pozz pic hosting">Evo konacno sam skuzio kako:) Slikane su danas...vec odavno za vezanje pa izgledaju malo neuredno......[[
hahah..ponesi fotoaparat :joint2:
Loop drago mi je da ti se svidja:thumb:....Mario ovo je bilo nemilosrdno od tebe...spominjati rostilj i pivo:) samo da to proljece stigne..
52.dan Silveru.. 11kako je u cvjetanju.Full doza bloom-a Super V i Power zime Ph 6,5 ide svako trece zaljevanje s tim da Super vit ide svaki put.Dosta fun listova sam skinuo jer je puna lista...Bubanj odnosno zica na kojoj su je 190cm a sirine 70...u sirinu je Silver otisao i preko zice .Znaci ima 1m u ramenima .Bubanj sam gore morao prorezati tako da ga mogu malo rasiriti jer ima Silvera svugdje....sigurno da ce nakraju biti 2 kvadrata..malo manje,lude trave:) Blue Mammoth je cudo.Cura slavi 46.dan od kako je isklijala..prva slika je od prije 7 dana a zadnja je od danas..svako zaljevanje dobiva Bloom+F+.Super V i Power Z ima odlican apetiti i vrlo je zahvalna.Moja preporuka] Pozdrav i hvala na repovima i lajku.Najjaci ste.........
bas sam supak...ali visa sila je u pitanju.Odnela mi kcer foto aparat..pozz.Hooki brate za tebe sutra fotosesion;)
Nsto malo se osjeti automatik..onaj prepoznatljivi miris.Silver ce kasnije bar se nadam;) Ma zadovoljan sam sa GH..malo je zastekalo sa Silverom ali evo dobro je na kraju.Automatik nisam trenirao jer nemam mjesta .Na pocetku sam mislio kako ce Silver biti u vege dok auto.ne odradi do kraja.Planirao sam jedan dio mreze za njega ali je haze to uzeo i jednostavno lumeni se provlace do automatika,jedva.Inace kazu da je Mammoth otporan na topiranje tako da cu se zabavljati na proljece..negdje na otvorenom. Evo pobjeze Bigi iz dnevnika...vratit ce se on;) Hvala svima na podrsci:thumb:
41. dan vege. Za Silver dosta! planirano je 8 tjedana ali ipak ce biti krace dva tjedna iz razloga...nedostatak mjesta,rasirio se iznad ocekivanog i jos 4-5 tjedana u cvjetanju ce sigurno rasti.Tako da sam siguran da cu krug zatvoriti.Za sada je pokriveno vise od 1 kvadrata zice i to je skroz ok. Power z i Super vit + Hesi bloom od danas ,jednom tjedno kao i do sada.Ph 6,5 B Mammoth 5. tjedan S.vit+Power z+hesi bloom full doze svako zaljevanje ph6,5 pozz i hvala svima na repu i lajkovima..najjaci ste:)
Silveru je danas 35. dan vege .Sve po starom.Hesi jednom tjedno.Super v+power z. Planiram malo ubaciti GH gnojiva ali malo sam oprezan.Mammoth cvjeta njemu je 4,5 tjedana dobiva svako drugo zaljevanje ful dozu Power z+Super v+bloom+F+ za sada ima dobar apetit i nebuni se Ph 6,5 pozz.
Silver H. danas puni 28 dan.Super V.+Power Z. i Root complex jos ovaj tjedan.Kod mene je ispiranje iskljuceno do finala tako da moram biti oprezan sa prehranjivanjem.Jedanput tjedno su do sada dobivale Hessi full dozu,tako cu i nastaviti osim ako nebude posebnih prohtjeva.Biljka s lijeve strane je pukla iznad druge internode] ,mojom krivicom.Vec drugi dan je bilo sve ok. vjerovatno da je pod stresom ali to nepokazuje ili ja neprimjetim:)Prosli grow Silver nisam prehranjivao u vege.i to je bila greska ,jedna od njih.Blue Mammoth je malo cudo..nekuzim se u auto sorte tako da mi je ljubimica,nije velika ali je prekrasna i ona je do sada dobivala kao i Silver full dozu jednom tjedno. Temperatura u boxu 28+- vlaga izmedju 40-60% bilo bi do jaja da je malo visa.po noci temp.padne na 19-20c a vlaga skoci na 70-80%....pozz
haha...evo ga samo da se napune baterije za cyber shot;)
Danas je 12 dan kako su isklijale a trebao sam ih presaditi ...prekjucer hahah ali nisam,hebi ga to mi odaje financijsku situaciju.Ali evo posudio sam 200kn od punice i kupio teramamu pa cu ih sutra presaditi...nisam mogo pojesti vise od 4 sarme koliko sam bio zabrinut....zbog punice;) obadve su lijene.trebalo im je 20 i nesto dana da isklijaju pa evo i sad oce,nece .E sada da nebi ja kao i u proslom growu popusio pricu od kuma .....ma daj sta ti je to 5 mj...proleti to ....kum se vratio iz sezone ,Blade pobro outdoor a ja camim ispred boksa i gledam koja se vise bijeli...Haze hebote! al dobro rekao sam da bi sve ponovio pa evo ponavljam s gustom i sljedeci ako Bog da ce biti nekakav haze .Da bi meni prica bila zanimljivija tih 5 mj.odlucio sam malo egzibicionirati sa auto sortama.Prvo sam obisao dnevnike,dobio par korisnih savjeta od iskusnijih :kako,sta,koliko?? i nakon dugog biranja odlucim se za : Barneys Farm seeds Amsterdam (Auto) Blue Mammoth Blue Mammoth is without a doubt a most interestingly exotic plant. This auto-flowering little monster was originally created from a crossing of a Siberian Ruderalis plant into a Blue Cheese X Skunk #1. Beautiful blue hews come through its canopy of dense green colas of sweet indica marijuana. It is easy to grow, and loves the sun. - And it looks great in the garden. :goldmaryjane: type: Auto-flowering Indice yield: 15 - 20 gr per plant height: 60 - 80cm flower time: 70 days from seed harvest time: All year thc: 10 to 12% cbd: High genetics: Skunk#1 X Blue Cheese X Siberian Ruderalis Evo par slika ...prve dvije su Silver 12. dan . i zadnja BM 6. dan.
op zica,zica na zici hejzica a drmam se ja.....hahah:thumb:
Marco barabo, nemoj nas plasiti tamo na brutalu ovo,ono;)...curama je 7.dan pa se i nemam s cim pohvaliti...velik boks,jos veca zica pa mi se takve male izgube u masi........hahah.slikam sutra..imam i nesto novo u boksu pa da se pohvalim..........Big totalne su ljencine mamicu im..ali neka:) Hook:thumb:
Sretna vijest za mene...........ove dvije sjemenke su bile u zemlji punih 20 dana.Sutra mi dolazi zamjenska ekipa i bas zato sam ..lagano da nista nezahebem (za svaki slucaj)htjeo izvaditi sjemenke iz zemlje ,cisto da se uvjerim kako nije u redu i da mirne dushe..krenem dalje ,kada ono opa cupa DVIJE su se udostojile probuditi...sretan sam ko dijete:) Ide dnevnik dalje...Haze mi samo daje na znanje s kim imam posla..pozz
vrlo jednostavno......svaka kuca ce ti reci da je to suvenir ...a ne sjeme za sadnju;)
barnys farm od njih sam sada uzeo nesto ....nisam htjeo protiv GHS jer do sada nisam imao problem ovo mi je prvi put cak i da su samo dvije isklijale ja bi bio zadovoljan...ali evo cinjenice su cinjenice pred kojima nemos sakrit lice....
Ja sam pomislio da je mozda zbog toga sto su ostale u jakni....i nisam ih jos bacio jos uvijek su u boksu,ako isklijaju kojim slucajem vracam dnevnik istog trena ...ali mi nekako neizgledaju najbolje,cak nisu niti napukle.Totalna nula,bezivotno izgledaju skroz.Imaju sansu do petka a ako do tada nista nebude,otvaram novi dnevnik.Sada bi mi bio poseban gust kada bi isklijali nakon 10-15 dana...to bi mi bilo kao zagrijavanje;)...................................................................................................PS gdje si Marco majstore...fali mi tvojih komentara i Naturine mantre...zato nisu isklijale;)
Necu se sigurno predomisliti...obecavam jos jedanput.Samo cu malo pricekati sa Silverom jer ako nije isklijalo od 6 niti jedna a 6 sam uzeo.onda mi malo to gubi smisao........za 2mj.ce vjerovatno biti drugacija prica.Boks sam radio za Haze....ovo je samo privremeno.pozz Bizo i hvala na dobrim vibracijama;)
Ovo je prvi moj dnevnik koji sam zapoceo onako po nekakvim pravilima.predstavio sam strain,detaljno opisao box i nacin uzgoja koji planiram.Prehrana ....bas sam si dao truda.Nadam se da vas necu razocarati...visa sila:( od 6 sjemenki nije isklijala niti jedna.Stavljao sam na klijanje po dvije.prve dvije direktno u zemlju...obićno mi se na taj nacin pojave vec peti dan 6.najkasnije...ovaj put NE.Druge dvije sam stavio u namocenu salvetu,najlon,lampa 24h i nista,drzao sam tako 4 dana, iako u praksi klica izbije nakon 48h +-kod mene ...nije.treci par sam stavio 12h u vodu nebili omeksala.poslije 12h u mlijeko i nakon 4 dana klica 0 bodova.GHS razocarenje:( Mozda je bila moja greska sto sam ih ostavio u jakni na hladnom cijeli dan pa zbog toga nisu proklijale iako mislim da to nema veze.Uglavnom dnevnik mi je ozbiljno uzdrman i odlucio sam povuci jedan radikalan potez.SSH i GHS ce malo pricekati.Zamolio bi Powera da ovaj dnevnik nezatvaramo jer nisam odustao od Silvera ali bi ga stavio na cekanje od 70-80 dana.Danas bi zapoceo novi dnevnik sa novim strainom.znaci za 70.80 dana ponovo cu pokrenuti ovaj dnevnik..hvala na razumjevanju
Ma nemam ja Power iskustva...meni je ovo sa Silverom 4. groow po redu.Prije hps-a sam sadio po balkonu i tu i tamo nesto ispod cfl-a uglavnom nije vrijedno spomena.Ali sam citao forum i agronomske prirucnike....kao za ispite,pa se pravim pametan ha,ha. plasi me ovo od 120 dana.pozz:thumb:
Hazeseeker i Power drago mi je da ste tu:thumb: predlozite mi nekakav Haze ..koji to je:)Meni je Silver odlican,iskreno nisam prepoznao u njemu indiku,bitno je razlicit od svega sto sam dosada probao...a opet premalo iskustva imam da bi znao izanalizirati rad ..onako strucno.pozz.............Power je ostavio link ...pa mi se ucinilo zanimljivo ovo porodicno stablo...ipak ju imam u boxu Super Silver Haze »»» Super Silver Haze Super Silver Haze »»» {(Haze x Haze) x Skunk #1} x {(Haze x Haze) x NL #5} (Haze x Haze) x Skunk #1 Haze x Haze Haze O Haze »»» Mexico x Colombia x Thailand x India Mexico »»» Sativa Colombia »»» Sativa Thailand »»» Sativa India »»» Sativa Haze (specified above) Skunk #1 Skunk #1 »»» Afghanistan x Mexico x Colombia Afghanistan »»» Indica Mexico »»» Sativa Colombia »»» Sativa (Haze x Haze) x NL #5 Haze x Haze (specified above) NL #5 USA, Kalifornien »»» Mostly Indica
Pa da citao sam o Durban poisonu ...kazu da je lagan za uzgoj i cvjeta negdje kao B.Bang 60-ak dana...tko zna imam u planu poslije Silvera.Strowbery haze i N.L...nedavno sam dimio califor.orange....to moram uzgajati.trebalo bi mi 5-6 lampi da bi pokrio zelje koje imam trenutno;) Nato bez tvoje mantre ...gubi se smisao;)
CT vent.i cijev su me pokidali ...zbog njih sam morao produbiti ormar za 40cm....Marco doktore,nemam dugu kosu ali ima moja Ruza;) Ha,ha nemogu zaspati bez lampe.........