Pa da krenemo u nove pobjede: Ostale mi dvije sjemenke,jedna White Widow druga Cream Mandarin... Kroz koji tjedan cu znat sta je Oprema: Box:45x45x80 Venrilacija;Ulazni Izlazni,2x za mjesanje zraka Zemlja;Bio bizz(All mix) Gnojivo:Bio bizz(grow,bloom,top max,bio haven) Posuda;12 L Svjetlo;Viparspectra 300w full spectrum Rezim;20sati cijeli grow Posadjena u finalni pot od pocetka,danas 19.dan lagano procvjetala zalivena sa vodom uz dodatak 3ml Bio haven po prvi puta,,,a za tjedan dana prva klopa,,,situacija je ovakva,,listovi mi se savijaju prema dole,neznam od cega,,pomoc molim,,,svaka 3 do 4 dana zalijem sa 1,5 L vode,,u pocetku nije tolko vode dobivala,,neznam sta je problem,,ne lici mi na ph,,,sta vi kazete,???ako sam nesto zaboravio pitajte