Pozdrav ekipi sa foruma. Ovo mi je prvi grow, pa rekoh da ga podelim sa vama mozda nesto i bude na kraju od njega. Posadjeno 6 biljcica, planiram da bar 4 budu zenke. Box 100x90x125 Potovi 4x15l i 2x6l Zemlja Auchen ph 6.8+- 0.5 N 1% P 0.1% K 0.1%. Zalivanje voda sa cesme ph izmedju 7-9 ph. Trening zeleo bih ih topirati Gnojivo jos se nisam odlucio Temp oko 22-23c preko dana ali nocu se spustala prethodnih dana i na 7-10 c. Biljke su proklijale negde pocetkom aprila, zasadjene su u male saksije. Pre nesto manje od nedelju dana su presadjene u trenutne potove. Ventilaciju jos nisam resio. Planiram jedan ventilator od kompa direktno u dimnjak da sprovedem i jedan da ubacuje vazduh. Trenutno stanje biljaka, kontam da nesto nije kako treba.