Moj prvi dnevnik najzad :) Seme : Auto northern light x 5 kom CBD Seeds auto Lavender x 4 kom Jock Horror auto x 2 kom Zemlja : gamoflora substrat + Florabella Đubrivo : floraline + polyfeed + agroperlit Saksije 15L Nakvasio vatu destilovanom vodom i stavio seme na istu , dobro poklopio i stavio sve u kesu i na tamno i toplo mesto kao npr fioka od šporeta na drva :)
SMOKE REPORT NORTERN LIGHT Dim beo gust gađa i u grlo ali pri manjim dimovima ne .. Aromatičan ukus , nakon 5 min kreće sa vožnjom , nije za hodanje već za fotelju i obavezno flajku vode :) Osećaj opuštenosti felog tela , jedan stond ali jak i relak od slatke glazure koje te vozi i vozi , cool baš Ocena 7 barem meni :) ...... JOCK HORROR kao 2 uparena N.L aromatičan gust beo dim , koji ne gađa u grlo ... Osećaj onako pod stondom vrlo jakim sa oscilacijama , mogureči vrlo jaak stond :) baca na priču i vrlo glasan smeh :) Ocena 8 barem meni :) ... CBD Lavander Gim gađa baš vrlo brzo i vrlo odmah :) Gde popušiš tu i ostaneš :) nema mrdanja, zakuje te u mestu :) opuštajući ritam talasa , i vozi , vozi nikad kraja , flajka vode preporučljivo :) Lepljiv vrlo jakog mirisa , aromatičan , sladunjav , Dobra 8-ca , barem meni :) To bi bilo to :) DNEVNIK MOŽE U ZAVRŠENE :)
55 dana cvetanja Pošto je pala baš velika kiša i naglo ugrejalo sunce nisam želeo rizikovati ... Tako da je palo branje hedovine :) Hedovi čisti zdravi i masni , pogotovu na Lavanderu ( mislim da će biti ubica ) Horror mirisan i lepljiv ali za nijansu slabije od Lavandera , tu u rangu N.L. Slike iznad CBD LAVANDER A naredni seshn JOCK HORROR To bi bilo to što se tiče mog dnevnika Želim se zahvaliti svim članovima na prevashodno druženju a naravno i na dobronamernim savetima :) Naravno idemo dalje kolegijum :thumb::thumb::thumb::D:D:D:respect::makaze::makaze::makaze::gled::gled: :vozdra:
53-ći DAN CVETANJA biljke samo piju vodu tj piju više i od mene :) Ovako J.H polako završava svoj put , počele su liske da povlače sokove , liske menjaju boju u bordo , plavkasto i crveno , predivno za oči i za nos :D Lavander ima još da šljkaka on mi je nezanimljiv ali Jock Horror mi je mezimac ove sezone . Tako da od 7 - 10 bana idu pod makaze :) 1-2 Jock Horror 3-4 CBD Lavander :razvaljen:::puuuh:::puuuh:::razvaljen::
Ovako Pošto baš pratim svaki dan ove moje preostale autose , primetih gusenicu na hedu , pa da li je moguće ... :( ove sezone me sve u konpletu zadesilo ... I hajde da obiđem dve domaje koje su daleko u planini ... Utabana trava oko njih , dva balona jedan tamo jedan ovamo :) ja pomislih jbt pao mi štek ... biljke ne taknute , i vidim sitno brabonje od srna svukuda unaokolo a biljke mi nisu ni takle .... I odlučih se ostaviti svoj miris na biljkama , baš sam ih kvalitetno zamazao , ko ih pipne šuga :D Haaaooos :razvaljen:: Evo palim spravu i samo Jako :thumb:
47 Dan cvetanja Biljoze zalio vodicom , miriše sve u krugu 10m :) baš aromatično :) Biljke i dalje bez buđi , a motalice rade punom parom :D Nzm kakav će biti dim od Horrora i Lavandera ... ali N.L. je bruuuka Ja bolji dim u životu nisam povukao Ovako prve dve slike CBD LAVANDER 3-4 JOCK HORROR DOBAR DIM KOLEGIJUM :thumb:
@L0oD nisam uspeo sav potencijal da uhvatim , ma ja sam preezadovoljan :razvaljen:::D
44. DAN CVETANJA NORTERN LIGHT danas skinute obadve biljke , imale su još 15 dana da rade sigurno ali , pojavila se buđ :( samo na njih dve ... Probao sam od ranije dim od jedne i vrlo sam zadovoljan , super vozi ... Tako da nije bilo druge nego skidanje , Zadovolhan i kako su rodile, i kako uživam u dimu :) Jack Horror i cbd Lavander bez buđi one idu do kraja :puuuh:::spliff: :cool23:
41 dan cvetanja Prihrana 10g / biljozi Polyfeed 11-44-11 Biljke fulaja :razvaljen:::popcorn::
Buđav svet sam bacio a zdrave cvetove sam slikao ;)
Samo takva je kiša pala juče kao iz bureta ... Primetih na jednoj biljci cvetak zanovetak uhvatila buđ hmmm ... I baš sa razmišljao da li celu biljku da skinem , sunce kreće da prži a ja kao na iglama , a biljke ima da rade još barem 20 dana ... Ipak sam samo problematičnu grančicu skinuo , pa šta bude
Juče sam otkinuo cvetak od Nortern Light i danas je popušen sa užitkom :) Predivna vutrica ;) dim beo , mek , oseća se aroma uh kako biljka miriše tako se oseti i pri pušenju , dim žacka grlo ali vrlo malo . Jaka je hvata posle prvog dima , relaksira telo , pa stond par minuta pa popusti i sve tako kao na talasima 3 sata :rasta::smoke: Extra :cool23:
@ChiliHead pratim svaki dan ;)
Niska vlažnost neće biti buđi ali će ih razvaliti 40C A bolje to nego buđ :popcorn:::cool::razvaljen::
38 dan cvetanja Slika 1 - Jack Horror Slika 2- CBD Lavander Slika 3-4 -Nortern Light J.H. me najviše razočarala , nije to biljka za OUT previše je nežna , plamenjača je lako hvata , žbunasta slabo se cvetovi formiraju a i genetika čista " banana " jedino što ima vrlo lep i aronatičan miris i vrlo je lepljiva , tako da verujem da će i dim biti vrh :) Lavander se pokazao najbolji , ne troši puno tečnosti , baš mu malo treba , super miris , otporan extra N.L kao i Lavander extra za OUT :thumb::puuuh::
@No Joke ja sam ih poprskao Swich-om jakom dozom i to je što se tiče hemije nema više , pa šta bude , pratim i to je to , još 20 dana da izdrže :cool: Dobro je što mi se cvetovi nisu sklopili još pa ima iole neke ventilacije na hedu inače bi bio karamel unutra ...... Luda godina skroz :confused:
Danas biljke prihranio Plyfeed 11-44-11 Rastvor 6,5 ph Biljke sam pregledao ok su ali na jednoj sam primetio na dnu stabla 2 uvela lista i otkinem ih , šok pojavila se siva BUĐ Na cvetovima ne ali biće sigurno Velika vlažnost magla , a kad spuca 40 C biće veselo ... Tako da to je to :bocni:::fuck::grrr::objesen:
Jesam , sanirana je ali je zaostala sa cvetanjem ali kreće i ona ;)
33 dan cvetanja Biljoze obišao pregledao sve ok Čekam da ovo kišno vreme prođe pa ide jača prihrana ;) Evo par slika kolegijum :razvaljen:::thumb:
29 - ti dan cvetanja Večeras prihrana Substral 4-5-6 Pregledao biljke po suncu sve ok sem one mrcine što je plamenjača zakačila , baš je usporila u odnosu na sve .... Evo par fotki da zamiriše , kao danas meni :thumb:
Da video sam Ludi radi na tu foru ... Moje iskustvo je katastrofalno što se tiče topiranja :( rano sam topirao . Imao sam 12 vrhova i to je se sve polomilo od oluje .... a prošle sezone nikakav nisam imao lom , planina druže nema zezanja ;) čak se ni jedna biljka nije ni izvalila :)
@ChiliHead prošle sezone sam imao Ladyburn 1974 i drug mi pokloni 5 semenki neki regular iz Finske ... samo mi jedna se rasklijala i bila je muško .... široke liske indika 100% i uzeo polen i oprašio Lady i to je ta biljka ... Ako istopiram ima to da se lomi a nemam mrežu jbg... neka je ovako :thumb:
Morao sam ovo podeliti sa vama kolegijum :) Prva posađena ove sezone regularka moje seme , bez obzira treba mi i polen a i ako bude cvetak zanovetak :gled: Biće ona fulaja :rasta:
@No Joke Jel ovo preslica ???
@No Joke e samo kad si stigo na forum ahahaa ko Američka konjica da je stigla :) Daj reci šta je PRESLICA Nego primetio sam da se lis dužinski " koriti " i znao sam da je hvata Plamenjača :( ali pošpricao sam ih pre par dana AKORDOM mamicu joj njenu hmmmm Samo par Fan listova su zahvaćeni al mi krivo samo ona stradala ... aj prevedi mi ovo PRESLICA ???
@No Joke daj koju pametnu :rolleyes:
@reaktor7357 pazi zemlja je neutralna po PH to nije problem , stelujem rastvor kojim zalivam na 5,7 ali zadnji put sam zalio sa 6,5 ph Ma biljlke su sve ful bez problema , a i ova će završiti u fulu 100% :):thumb: Signum je fungicid protiv buđi ;) Već sam tretirao biljke ;)
Ne tačno 7 je @reaktor7357
Dobro jutro kolegijum ;) Ovako .... jedna biljka me juče neprijatno iznenadila , mislim da ju je šutnula " plamenjača " ph zemlje kod ove biljke je 7 - 7.1 Kao i kod svih ostalih biljaka koje su bez ovih simtoma Sunce ih greje direktno od 09h- 20.00h Ja mislim da je plamenjača ???? Evo par fotki
@ChiliHead nemaš pojma kolko čekam ovaj Horror da završi tako je jak i moćan kao da je na Uranijumu :)
Biljke poprskao SIGNUM ( fung. Protiv buđi ) AKORD (fung. Protiv plamenjače ) Preventivno da ne boli vugla ;) Prva fotka JOCK HORROR Druga CBD LAVANDER 23 dan cvetanja
Northern Lights
@ChiliHead da da znam , svu ovu travuljinu gazim nogama i spresujem je uz zemlju , ali čekam da okolna travuljina se podigne da bi oko pitova očistio .... ako sad ovo okrčim potovi će se videti , a to ne bi bilo ok :thumb:
Posle obilate kiše koja je padala ko iz bureta , protekle noći , obišao pregledao biljoze , sve ok Biće sunčanih i vrelih dana tako barem videh na vremenskoj prognozi pa sam biljčice prihranio SUBSTRAL 4-5-6 16 dan cvetanja :spliff:
11 dan cvetanja Nema sunca ni za lek , pa da li je moguče ;) Ovako bilke obišao i pregledao , primetio sam samo par puževa koji se polako penju uz potove ... eliminisao sam ih svirepo ( sprštio ) Hitam do apoteke po još pužomora ... šta reći nadam se sunčanim narednim danima :) Pozzzz kolegijum :thumb:
@Vujadinn u mom gradu nema , verovatno da ima u Srbiji , kad naletim kupiću , već sam se snašao :) hvala tebi ;)
OK poslušaću obojicu :) hvala kolege :) :clap::rešen problem :thumb::D
Plantele kod mene nema .... sad ovaj CVETAL je 6/7/8 misliš da sa njim nastavim i polovinom cvetanja idem sa 11/44/11 Moj je bio plan da ih više ne prihranjujem do polovine cvetanja a zadnja prihrana Haifa- Protekt 0/26/37 Šta misliš @ChiliHead @No Joke haj uključi se :) reci neku pametnu hahaa
@ChiliHead mislim da je doza premala , na 15 dana , barem kod mene bez ikakvih problema podnosi , litar tastvora u pot i potom 2 litre H2O Pazi ne sumljam da me savetuješ ispravno ali svaki dan mi priroda radi Flush :) čisto da ima biljka nešto jesti :) Imam CVETAL 6/7/8 FLORALLINE 6/6/6 3g/po biljci ide 11/44/11 u sistemu za prihranu jagoda u fazi cvetanja sad ako jagodama godi , koje se prihranjuju trodnevno , mislim da nema šanse da išta zafali kanabisu
@Velicanstveni ne folijarno , zalio sam potove
5 dan cvetanja Biljke su prelepe :) zdrave su što je najbitnije :) tako da sam im danas spremio klopicu i sipao im da ručkaju Polyfeed 11/44/11 10g/ po biljci Rastvor 6,2 ph :ajnstajn::vutra:
Pistile da da , :razvaljen:: :) motalice :D
42.Dan VEGE biljke počinju da izbacuju plistove ( pistile :) ) , kreće cvetanje :mario:: Jock horror najbolje napreduje pa za njim NL pa CBD Lavander
Autosi su OK baš sam zadovoljan :puuuh:: zemlja u saksijama je onako vlažnjikavava ali ne ( blato ) pa sam ih prihranio zadnji put za Vege Polyfeed 20:20:20 ( 10g/ 2l H2O - 5,8ph) Vege 37 dan
Puževi :mad:
@No Joke ovo je novo mesto gde zam posadio , a u nekoj paprati sam zabio 2 kom ali bez zaštite ( pužomora ) nemož verovati jedna od 40 cm 10% štete a druga niža malo samo kostur ostao ... nema centralne vodilje ... neverovatno
Stiglo pojačanje :razvaljen:: Ne mogu puževi pojesti kolko ja mogu posaditi :gled:
Danas sam prvi put video kako puževi rade HST , predivno , predivno , samo leše redom :D OMG Smorih se .... srećom to je na domaji ahahaa , večeras ih čekam ....i žive ih gutam :mad:
33 dan vege
Aj jedan ću da topiram , populatno tri vrha :puuuh::
@No Joke šta predlažeš oko topitanja autosa ili LST ili ništa ... nzm dal si radio ??? Šta predlažeš ? Naravno svi koji imaju iskustva . Dobro došao savet ... :thumb: