
Galerija nije uvezena
Malo vise kasnim ali nisam znao za vas, ali evo me sada sa vama. Imam 7 biljki koje su zasadjene 15.06. u meku i rastresitu zemlju okruzenu koprivom i potocima. Semenke su od proslogodisnje biljke koju sam uzgajao, (prirasla mi srcu). Sunca imaju od 9 ujutru pa do 5 popodne. Sto se hranjenja tice dobile su jednu duplu dozu BLUMI-a, sledeceg sastava N-5,8%, P2O5-5%, K2O-3,8%. Do sada su mi muku zadavali pauci i puzevi a sada su pocele i puzavice, posle 20 dana samovanja totalno su ih opkolile i napravile neku vrstu prirodnog lst-a. Do sada je sve proslo bez nekih vecih problema, a nadam se da ce tako biti i do kraja. Evo i nekih slika...