
Galerija nije uvezena
Pozdrav svima, Čitam vas od svoje 15te godine, učila, čitala, istraživala i evo... konačno došlo vrijeme da zasadim biljčicu :) Box je stari ormar sa terase dimenzija 60x50x50 u koji je ugrađen panel koji mi je tata složio od 108W LED u omjeru: 16 x 660 nm 3W LED 12 x 630 nm 3W LED 4 X 550 nm 3W LED 4 x 520 nm 3W LED Metoda uzgoja je hidroponski DWC. Koristim General Hydroponics Triplepack za tvrdu vodu u preporučljivoj dozi sa kutije + minimalne količine gorke (epsom) soli i par kapi "butterfill complex"-a za kalcij. Krenula sam prvo sa sjemenom PowerFlowera od RoyalQueenSeeds kojeg sam posadila u rockwool kocku ali mi je biljčica rasla jako sporo pa sam maznula tati jednu granu sa njegovog PowerFlower-a i napravila klon i krenula sa njim. ( sorry Očka ;) - znam da će vidjet jer je česti gost ovdje :D ) Obzirom da sam jučer napunila 18, danas sam odlučila službeno doći na forum i otvoriti si korisničko ime. "malena" je bila mjesec dana u vege-fazi gdje sam ju mučila i savijala, radila joj LST, topirala, supercroppala, FIM-ala :D (sve što sam našla jer sam ograničena visinom) a trenutno je u drugom tjednu cvjetanja a kako to izgleda pogledajte ispod (i komentirajte, predlažite) royal queen seeds - powerflower iz sjemena. Neuspjeh. royal queen seeds - powerflower - tatin klon Još jedna fotka iz drugog kuta. Zadnji dan vegetacije 18-6 i prelazak na flowering režim 12-12. Biljka jutros :)