
Galerija nije uvezena
Veliki pozdrav kompletnoj ekipi.Necu mnogo da vas hvalim,samo cu reci da je odlicno to sto ste uputili i podstakli veliki broj ljudi.Pratim vas sa strane duze vrijeme i evo konacno sam odlucio da ljubazno ustupim jedan dio hodnika 10 prelepih djevojcica iz dutch passiona.Rijec je o skunk #11 feminizirano 50e 10 kom.Dimenzije boxa su 2,20x1,20 i 3m visine.Sijalice hps 2x400w hlade 2 venta (za kupatila) koji za sada odradjuju svoj dio posla,pored njih vazduh izbacuje vent promjera 15cm a svijez vazduh ubacuje vent precnika 10 cm.Pored ovog boxa napolju gajim 12 fem.biljki od toga 4x Orange bud 6xHimalaja gold i 2x Big-bang koje sam posadio 24.05 nadam se da nije kasno.Nazalost slike koje se nalaze na compu neuspijevam da zakacim na ovaj post,vjerovatno zato sto sam noob za takve stvari.Potrudicu se da sto prije nabacim slike i podijelim sa vama jednu avanturu...nadam se sa heeepi-endom.
Evo ih slicice.Biljke su stare 18 dana Skunk #11 Djevojcice napolju su posadjene 25.05 BITNO mi je vase misljenje o biljkama.Pozz.
Hvala na brizi.Nadam se najboljem a spreman sam i za najgore.Place je zaklonjen gustim sibljem pa se nadam da ce majka priroda prikriti za sada nelegalne radnje. :lock: :signs054: Samo jos da prijavim da u indoor boxu imam i 3 x autoflowering THUNDRA fem. od Dutch-Passiona koje sam planirao za outdoor ali na moju nesrecu glupi vrabci su pocupali 7 kom. koji su tek izbacili prvi par listova.Evo slike jedne od prezivjelih: nestrpljivo cekam vasa pitanja,savjete pa i kritike.pooz
Hvala.U indoor boksu sve ide glatko biljke su prije 2 dana presadjene iz plasticnih casa 0,5l u saksije 18l-20l zalivene sa rastvorom Rizothonic-a(Canna aditiv za smanjenje stresa i rast korijena) i izvorskom vodom ciji je Ph podesen sa praskom za spustanje istog na 6.00 PH i posle 48 sati su nastavile da rastu.Nebih nista da reklamiram samo cu reci da pomaze biljci da razvije nenormalno zdrav korjen u sta sam se uvjerio prilikom presadjivanja. Napolju haraju skakavci iako sam 2x prije sadjenja prskao jake insekticide u krugu od 15 m spremam prirodni sa lukom i koprivom neznam dali da dodam i ljutu tucanu papriku
Vec sutra cu to da uradim.Zanimljiva stvar je to sto su ostetili 2 najmanje (prirodna selekcija je cudo) valjda najaci ostaju.Evo par slika malo vecih: ORANGE BUD HIMALAJA GOLD Ponovicu da su posanjene 20.05 nadam se da su dovoljno narasle za mjesec i 4 dana poz
Mogao bih to pokusati sa par manjih ako mislis da sam zakasnio.poz
lol nadam se da ce se zdebjati.Vece bih pustio da rastu a 2-3 manje cu privezati sutra.Hvala na savjetima nadam se da ce dati rezultate.poz.
Od gnojiva sam koristio Canna TeraVega 7 dana nakon presadjivanja.Interesuje me sta mislis dali da odradim Lst na svim biljkama ili samo na par manjih.Mnogo mi znaci i tvoje misljenje.Hvala i poz
OK.Samo cu dodati da i ja ovo radim iz ljubavi.Ime cu morati da promijenim jer kako jedan dobar covJek rece:"zvuci isuvise komercijalno" (MOJA GRESKA). ZAHVALJUJEM SE I ZELIM TI SVE NAJ...POZ
I ja sam se dvoumio izmejdu Tundre i Taige ali eto meni su u Dutch passionu rekli da Tundra ima jaci rad (nokautira) a da Taiga (autoflowering x Passion)ima malo opusteniji rad.Neznam po mom misljenju ne moze biti velika razlika.Valjda ce biti smoke report i jedne i druge pa cemo uporediti ;) nadam se da ce sve biti kako i treba... poz
I ja sam se dvoumio izmejdu Tundre i Taige ali eto meni su u Dutch passionu rekli da Tundra ima jaci rad (nokautira) a da Taiga (autoflowering x Passion)ima malo opusteniji rad.Neznam po mom misljenju ne moze biti velika razlika.Valjda ce biti smoke report i jedne i druge pa cemo uporediti ;) nadam se da ce sve biti kako i treba... poz
Upravo sam se vratio iz baste.Poprskao sam biljke otopinom cesnjaka i koprive,zalio otopinom Canna Tera Vega Odradjen je i LST na 2 najmanje biljke a evo i slika iz indoor boxa Skunk#11 indoor ................ Tundra (autoflowering) Respect
Nisam je pretegao,omca je popustena ali nije bas 10 cm (ima mjesta za jos 3-4 grane),praticu pa cu popustiti po potrebi ako je to u redu Respect
thanks tebra tvoje su za 10-ku.Bice brkova nadam se ;) Biljke iz indoor boxa sam morao preseliti napolje zbog kvara na el.mrezi(STRUJE nema 24 h) :icon_arrow: Selidba je bila rizicna i trajala je jutros od 06h-11h.Sa 10 biljki autu sam presao oko 40 km + 3 km pjeske po j.b.noj oluji(ludilo rodjaci).Sad na jednom mjestu imam 24 fem. biljke,neznam koliko je to pametno ali mene vec hvata frka (nemam toliko veliku rizlu :)=..)
Hvala na lijepim rijecima i savjetima. evo par slika biljki koje su LST-resirane od strane majke prirode ;) Respect
Pa da stres je u ovakvim situacijama neizbijezan,nadam se da nece biti previse hermica... Smjestio sam ih u hladovinu da se priviknu pa za par dana na sunce ;) Evo i Tundre(autoflowering) na koju sam i zaboravio.Pocela je cvjetati polako ali sigurno :vb_whip: ove 2 male biljke su nastale od sjemena mnogo dobre domaje Respect
Slika iz predhodnog posta je nestala WTF?Ako neko zna zasto se to desilo neka se javi ;) Respect
Hvala eco HAKER vrati mi sliku plz nemam druge :2flip: Bice uskoro svjezih slicica...samo do šteka da skoknem..:watchplant: StAy TuNeD :respect:
Thanks crazy. Ljudi interesuje me kako da regulisem EC.Sad sam mjerio EC otopine i pokazuje mi 1264 Dali je to ok i ako nije kako ga korigovati? :respect:
Hvala ti prijatelju na brzim i preciznim odgovorima.O pojmu EC sam veoma malo informisan,posto je uvijek bilo vaznijih stvari koje sam morao da dovedem u red ali evo konacno je doslo vrijeme za lekcije o EC-u(salji to na private) ;) Nisam bio kuci par dana zbog iznenadnog putovanja pa se nisam mogao javiti ranije. Bio sam i u obilasku "plantaže".Zadovoljan sam rastom ali ne i kolicinom pozutjelih listova (kao da je nastupila jesen).U prosjeku sam odstranio po 3 velika lista sa svake biljke. Slike stizu veceras... RESPECT
Hvala vam svima na podrsci i komplimentima. Grudva neznam jesi li mislio da ih presadim iz ovih saksija ili da ih zabodem u zemju zajedno sa njima. 4herbs bratee sve je spremno za naslovne :kenny_revenge: samo neznam kakvi ce biti naslovi... Za sada novinara nema ali tu je ekipa na sve spremna...:common028: Respect
Vode nikad dosta,uvijek nosim i vise nego sto mogu ;) Neznam dali da SADA PRESADJUJEM,mislio sam samo iskopati rupe i ubaciti saksije u njih cisto da ne privlace pazju :watchplant: :sun2: Respect
Od presadjivanja nema nista,bez potrebe sam teglio 200l zemlje.Pocele su da cvjetaju ;)
hvala brateee.Skunk je izbacen napolje i nalazi se u saksijama njega sam i mislio izvaditi iz saksija i posaditi u zemlju,ali sam zakasnio... Respect
Evo kako izgleda obilazak moje plantaze ;) http://www.youtube.com/watch?v=7ehr-z1XKQc Respect
Hvala na pohvalama ;)
Hvala burazeru.Pohvale primam iskljucivo preko rep+ ;) stvar se zove lowrider pozz
lol...Izgleda strasno ali kad se nadjes tamo sam adrenalin radi svoje ;) Bilo je tu i gubljenja po sumi,2 sata sam se vrtio u krug.Posle par dana zapamtio sam sve puteve... Sad treniram voznju i otkrivam nove puteve.U slucaju neke sacekuse i potjere stvarno ce se namuciti samo da mi vide ledja,a kamoli da me stignu :2flip:
Sve pocinje da mirise kako treba :)
Da jelka je full,jos samo da je okitim i to je to :)
Evo malo kvalitetnijih slika :) Respect
Hvala na komplimentima i lijepim zeljama.Na slikama je Orange Bud "Dutch Passion" mada vise lici na Purple Bud :) Poz
Nebih to nazvao srecom,imam vise Orange Budova i svi izgledaju skoro identicno.A sto se tice high-a posle OB tesko je dozivjeti slican high,jer stvarno je jak i traje vise nego sto mozes da zamislis.Toplo preporucujem ovu vrstu. Respect
Hvala drugari. Evo kako je sve zavrsilo
Drugari hvala vam na podrsci koju ste mi pruzali sve ovo vrijeme,bez vas cijela ova avantura ne bi bila zanimljiva Dobio sam veoma kvalitetne hedove i jos kvalitetniji dim a sto se kolicine tice imam malo vise od 1 kg masnih vrhova. :) Toliko od mene. pozz& respect
Hvala tebra,uzvracam rep+ :icon_lol: Vise ce stati ako budem slao u sjemenu:rofl: :bis: lol upravo tako thanks for rep Nadam se da ces biti zadovoljan kao i ja. samo obavezno ga topiraj par puta ako neces da zavrsis sa biljkom od 3-3,5m pa i vise. Izvini majstore zaboravih da napisem da ni ja nisam siguran koliko sam biljki posjekao jer sam izvjesnu kolicinu ostavio tako da mislim da je Tarki upravu a hahaaaahaaaahaa lool nemogu da se ODmastim O.B je odlican ali trazi logistiku renomiranih proizvidjaca gnojiva. Ja sam koristio gnojiva Canna Tera VEGA + Canna RIzothonic a u fazi cvjetanja Canna Tera FLORES + Canna boost + PK 13/14 Himalaya GOLD-Ne bas najbolji dim a sto se rada tice nemam primjedbi osim sto nakon sat vremena pozelis da te pusti.Stvarno mocan high.
Hvala prijatelju.Nije bilo lako,ali vrijedilo je svakog predjenog kilometra. Hvala ti brate,sad kad znas gdje je sor,naidji obavezno pa da spalimo koji hedic :icon_lol: U pravu si prijatelju, to je ono sto se trazi, to trazi i murija i sudija da bi izdao nalog...:rofl: