Pozz svima veselo drustvo.. ;). Naime dosta je proslo od mog zadnjeg growa,te sam odlucio pokrenit novi sa takodjer novim setup-om kojeg sam sam sklepao. :banana_rasta:Radi se o starom ormaru koji ima sljedece dimenzije i opremu: -Visina 170,dubina 60 te sirina 100cm -Cool tube 300x125 -Aksijalni vent 20w,125 ( 210m3/h) za tubu,manji ispusni iz boxa 12w,stolni oscilirajuci za simulaciju vjetra 25cm -Prigusnica stariji model sa ignitorom 250 -Arcstream metal halide 250w(20000lm) Ormar sa pasivnim ulazom zraka obojan frisko u bijelu lak boju,ali imam jos za rijesit neke stvarcice poput zemlje i posuda. Zemlju cu uzet terramgmu i posude 15-20L:idea:. Sjeme uzeto od Sensi-a Skunk #1,te ce ici dvije photoperiodne. Nekako skunk mi se cini klasican odabir,a sa mirisom nemam problema jer je box na sigurnom.Hps jos nemam,planiram ju uzet tokom vegetacije te se dvoumim izmedju sylwanie i superplanta..?? :zvezda::. Od gnojiva imam hesi bloom complex te hesi P+,dok za vegu nisam ni planirao hranit tek toliko mozda malo imam plantelu list. Sve u svemu bit ce ovo zanimljivo iskustvo podjelit s vama. :mario:: Novi update za nekih desetak dana kada krenem s growom,a do tada peace svima.. :vozdra: :joint: