
Galerija nije uvezena
Cisto provera koliko sam sposoban da je povratim iz zalosnog stanja. semencica je bacena(bukvalno) u prolazu i nikla pored cveca na balkonu moje devojcice...ponadao sam se da ce biti musko kako bih iskoristio polen,ali ispostavilo se da je zenka. Inace,nije imala ni malo direktnog Sunca,cak je bila zaklonjena drugim cvecem...ali borila se i do nekle se izborila,bez djubriva i posebne paznje,samo voda-povremeno. http://img820.imageshack.us/img820/2701/50534705.jpg http://img837.imageshack.us/img837/4954/aj1q.jpg http://img828.imageshack.us/img828/4105/aj2n.jpg http://img823.imageshack.us/img823/8451/dsc03751q.jpg Ovo je slika odkako je biljcica prebacena kod mene. Presadjena u vecu posudu,zamenjena zemlja i izbacena na direktno Sunasce http://img26.imageshack.us/img26/69/dsc03772f.jpg Na slikama se primecuje ga je radjen LST,ono sto se ne vidi je Toping i Super Croping. Nemam treutno sliku sprzenog lista,ali ako neko ima,dobro bi mi dosla za poredjenje,kao i Vasa misljenja,predskazanja i sl...:icon_lol: