
Galerija nije uvezena
evo jedna prica koju sam zakomplicirao vec na samom pocetku..uglavnom sve je fem.osim z8&afgan.haze gdje cu raditi selekciju mame po uzoru na doktora doomera. Znaci od cura cu odvojiti najjace i napraviti podjelu po fenotipu z8&afgan.haze mi se cini dobar materijal za takvu akciju. u boxu su dvije hps-ice od 400w ali ce jedna kuhati gulas...tu je i karbonski filter od 6kg koji sam napravio sam :) ako nadem slike dok sam ga pravio mozda i okacim mali tutorijal kako i na koji nacin iako ima na forumu kako se radi. Od gnojiva ide Hesi kao i do sada Zemlja - terramagma Potovi su od 12l Menke idu na klijanje za pola sata. pozdrav
za izbjegavati je ako ocekujes cbd šamar ali ako ti je to manje bitno ,onda nije los..grize ko shark. Za ljubitelje zbrkulja on je dobar izbor,lagan je za uzgoj,mazar zna sta mu se dogodilo tako da mogu reci da je otporan na ekstremno stresne situacije..jedino sto nije nesta previse darezljiv kada su kolicine u pitanju ali ok. Ako izuzmemo ono "cbd" u njegovom imenu,siguran sam da bi se svidio vecini. Great shark shock bi mu puno bolje stajalo nego cbd shark ;)
haha Fantom...tako nekako i ja dozivljavam shark..ispocetka mi nije bio takav ali to je valjda od previse dima a u tom slucaju su sve iste. shark sam skinuo par dana ranije bas zbog toga jer mi je mazar pricao da shark zna malo zablesati pa sam htjeo biti siguran u to i nisam mu dao da zamuti skroz . mozda nebi okretao polove u glavi da sam ga ostavio do kraja....ali jbg.Uglavnom nije ono sto mu ime govori.netko tko ocekuje cbd u sharku razocarat ce se skroz. Tvrdim da ni z8 nema nesto previse za reci po tom pitanju. Barneys farm i CB su opravdali svoj brand po stoti put i meni potvrdili da su broj jedan uz RQ ;) edit: Crimeu cu ponoviti u sljedecem growu,vjerovatno cu sa klonovima probati raditi neku selekciju.
Ovo je najtezi dio dnevnika.Kaze moja Ruza da sam svinja i da zato nemogu napisati smoke -report. Metalmaniac bi mi dobro dosao sa par savjeta oko smoke -reporta ja mislim da covjek mora biti malo umjetnicka dusa za dobar Smoke R.a ja to nisam nikako. Z8&Af.Haze Rad,psihoaktivan..tesko je uskladiti zvuk,sliku i ono sta si htjeo reci ali zato gitara izvlaci rifove za koje nisam ni znao da ih znam haha Aroma je klasika,cvijetna bez nekih upecatljivih nota. haze kolo vodi u z8 a cbd-a ni u tragovima haha O prehranjivanju mi je tesko nesta generalizirati jer nemaju nista zajednicko,dok se genetika nestabilizira tesko da ce bilo tko moci napisati nesta na tu temu.uglavnom nevole previse....vole taman ;) Crimea Blue potentno malo cudoviste...gust i masan dim nakrcan aromo i okusom.Rad fenomenalan ali kratkotrajan ,tipicno za auto sorte iako se radi o fotoperiodi. Prvo sto mi pada na pamet je hibrid,mc donalds.....navlaci osmjeh na lice i boli te kita sto upadas nekome u rijec :) Odlican apetit,proguta sve sto das i nema prigovora....da bi spalio Crimeu B.trebalo bi ju zaljevati sa petrolejom,cak bi i iz njega izvukla nesta :) Cbd-shark Stoned,stoned,stoned....kratko i jasno.Vocni okus,masan dim i daljinski. Prehranjivanje bez nekih posebnih prohtjeva.klasika dva puta voda pa full doza. Crimea & z8 Crimea & z8 i malo Sharka i to je to...dnevniki moze u zavrsene a ja na godisnji.Do jeseni se gasi modul a na jesen cu malo po sativcugama...Nekakav mango haze i tako te egzote :)
evo to je to ...manje vise.Ripen zadaje finalni udarac prije tusiranja i zivot je lijep.Damice moje bile ste mi lijepe,vrijeme je da predemo u fazu konzumiranja evo par slika Crimea za pocetak pa z8 i shark ..tako nekim redom..jos 7-8 dana i kraj crimea screen shot windows
znaci to je tu negdje ciljna ravnina.z8 je pred samo branje jos 7-8 dana i mogu staviti da voda zakuva haha z8 je pred sam kraj ubacila u 5 brzinu i nadoknadila je ono koliko je kasnila crimea se deblja,izbijaju bubrezi na sve strane.Shark je u malom zaostatku,sigurno jos 2-3 tjedna. sve su na full dozi ..dva zaljevanja obicna voda i onda full doza obilno. ritam je dobar,seceri se trose i ja sam zadovoljan. evo par slika jedna zajednicka screen capture freeware z8..evo tu dominira af.haze...moja ljubimica....ono iza je shark online photo sharing u prvom planu shark,lijevo crimea.iza z8 print screen windows 7 ph 6,5
crimea blue green shot Z8&af.haze sve kao i do sada..dva puta full doza pa voda. Ph 6,5 Shark mi je malo dublje u boxu pa ga nisam izvlacio.Sljedeci put obavezno
pozz. trebao bi napisati koliko su dana u cvjetanju a nemam pojma...uglavnom jesu ;) dobivaju svako drugo zaljevanje full dozu Bloom & F+ i Super V za sada apetit odlican.Malo su u zaostatku one koje sam zdrobio ali sve 5 nije nista strasno. Z8 mi se cini dosta stabilniji od z7 nije tako ni osjetljiv i ima puno bolji apetit nego starija seka. Crimea B i CBD shark bez nekih posebnih prohtjeva osim sto su manje z8 domina definitivno malo strechi vjerovatno zbog Haze gena i to mi se svidja. Uglavnom sve pod kontrolom i ja sam zadovoljan. Ali....u naslovu sam najavio selekciju z8&af.haze i sada se tu malo zakomplicirala situacija zbog cura kojima se nisam nadao ...bar ne u tolikom broju,tako da mi uzimanje klonova nema smisla jer imam 9 cura i sve su na svoju ruku..nerazlikuju se puno ali ipak imam favorite ;) Crimea Blue Z8 & Af.Haze Vlaga u boxu 50% Temp 18-26 PH-6,5
i evo bacim se ko pletikosa preko jedne da ju nezdrobim i izvrnem se ko krava na drugu i skrsim ju ko sezonski radnik placu. i nije to sve skrsim jos tri ali popravljivo ova je totalni karambol how to use print screen evo dan poslije..selotejp..mama free upload free photo upload screen capture windows cvjetanje je krenulo...dobile su full dozu hesi bloom+Power Z+Super Vit polomio sam 4 biljke...da sada neslikam pojedinacno :knockknock:
krenuo sa 20 dvije poklonio ostalo mi 18- 10 reg z8 & af.haze otpala jedna zbog jaja znaci 9 z8&af.h i 3 crimea blue fem.i 5 cbd shark fem.ostalo ih 17...u naslovu sam napisao da je z8&af.h regular
pa ne nesta prtjerano imam sharka koji malo kasne ali su otisli u sirinu..mislim da ce biti tu negdje a oni koji nebudu dobit ce malo crop po njonji i to je to;)
evo postavit cu sliku da nepisem na suho...od 10 regulara dobijem 9 cura i samo jednog mudonju haha koji sreto;) free image hosting od slj.zaljevanja ide malo carobnog napitka.Vracat u vege.necu ostaju na cvjetanju jer iovako ce biti guzve.
bizooooo gdje si evo jedna za tebe. print screen windows 7 rastu ko lude na 12/12 su sesti dan...pa cu vratiti u vege kada odvojim jajane
samo lolipoanje i ako bude potrebno cropati...necu si zakomplicirati ovaj grow.Ja sam isto razmisljao o 600w box mi je bas za te lumene ali iskreno nisam imao love za lampu a imao sam jos jednu od 400w a znam da se nitko u boxu nece buniti zbog toga osim zene van boxa :) CrazySmoke muske bacim .
zasto mislis da je bitna cijena sjemenki da bi se radila selekcija...meni je taj razlog totalno nebitan:)Uzgajam iz hobija i zato ga zelim jos zanimljivijeg Z8 & Afganistan Haze tu cu raditi selekciju...menke su regular.....z8 ima svoju pricu kao i Haze i meni vise nego dovoljan razlog da se zabavim sa tim:) Jacky je Jacky ja cak mislim da ce ovo kod mene biti jos zanimljivije..posto se radi o totalnom kontrastu...jedino su sjemenke jeftinije,iskreno nisam imao pojma da je to toliko bitno .....doomie je radio selekciju jer se baraba malo zabavlja,poznavajuci ga cisto sumljam da mu je cijena bila bitna:) Z8& Af.Haze nisu puno jeftinije od Jackija vrlo mala razlika .Znaci nije to big-bang ili neznam WW...tek su u fazi ispitivanja i jos uvijek se nezna postotak cbd-a i thc-a taj podatak nepostoji...na nama je da ih isprobamo,eksperimentiramo...selektiramo haha evo trenutnog stanja...za dan dva cu znati tko igra muski a tko zenski tenis haha...nadam se bar polovici mozda bitno: nisam do sada prehranjivao i necu kroz vege ni hraniti.Ph 6,5
pa da cuo sam da cure vole gitaru pa malo ...majko jamajko....ooooo :gband:
how to do a screen shot e sada da vas nebuni kolicina pilica...jbg regular su pa zato:) a mislim kuhati neki pekmez
ova zvijer je zaduzena da regulira temp.u boxu....upuh je pasivan do sada nisam imao problema i vjerovali ili ne temperatura neprelazi 26..box je 1,5x1,5x 2,0 http://www.youtube.com/watch?v=a3HemKGDavw Nazalost necu plesti nista ovaj put posto je Z8&afgan.haze regular