
Galerija nije uvezena
Topli pozdrav svim vutrasima ( malima i velikima ;) ) Mali uvod : vecina (pamtenih) ljudi prvo se informira pa onda krene ja sam napravio obrnuto( prvo stavio sjemenku i upalio box pa onda krenio u avanturu foruma i uzgajanja)...znao sam ako krenem prvo citati nista od toga...opremu sam dobio kao neku vrstu nasljedstva i to je bio jedini nacin da ozivi projekt :) ...eto ovom prilokom se zahvaljujem clanovima foruma koji su mi uskocili kad je bilo najpotrebnije i ujedno ispricavam ( na napornim pitanjima..znam da su vama to glupe sitnice ali imajte razumjevanja za nas pocetnike :))))) forum je prevelik i pretrpan temama koje nevode nikuda... pogotovo problemi tokom uzgoja, jednostavno nakon par dana citanja normalan covjek se izgubi i ako se i sjeca da je negdje nesto procitao sto mu treba nema vise blage veze di da trazi pa nekad izletimo sa glupim pitanjem na glupom mjestu ...jbg.. i vi ste jednom bili pocetnici mozda i pogrijesili koji puta ;) ) Krenimo : box 80x80x160 , 400w mh i hps , ct 125mm vent cca 310 kubika + 4 pc venta ,PH metar adwa12, temp. min19C (nocu) max 26C (dan), vlaga do 55 do 85 %, gnojivo-Hesi bloom i Hesi fosfor zemlja- composana za ruze, kaljevi od cca 20 l sjeme -(ww i euforija mjesanci)- domacica rezim 18/6 za vegu i 12/12 cvijetanje sjeme stavljeno na klijanje oko 28.01( iskrenom ne znam ) ali uzmimo prvi dan vege recimo od 1.2. prvi kiks - dvije u jednom kalju , jednostavno nisam imao srca ubiti jednu ( naucena lekcija) polivene kod presadivanja i onda jedno 10 -15ak dana nista..sve dok nisu pokazale da su zedne ....korjen je jos nerazvijen i nema potrebe natapati ih vodom. 17.02 i polako rastemo uz lst 24.02 02.03 zadnji dan vege : biljke su popunile box proslo je oko 30ak dana vege i odlucio sam da je vrijeme za promjenu ;) isprane sa 3x20l vode zadnjih 5l vode zamjesano- PH 6.6 sa malo hesi blooma ,zamjenjena lampa na hps i tajmer na 12/12 i krecemo u onaj ljepsi dio :) nastavak sutra :)