
Galerija nije uvezena
Pozdrav svima! nakon dugog citanja raznih dnevnika, pregledavanje videa i citanja svakakvih uputa savjeta itd. odlucio sam da zapocnem svoj prvi grow i da se naravno registriram na stranicu, zatrazim koji savjet i ostale stvari koje bi mi mogle pomoci oko prvog uzgoja. Oduvijek mi je bila zelja da pusim vrhunsku vutru napokon, dosta mi je vise ovog smeca sa ulice. kako je sad sve postalo nekako pristupacnije odlucio sam se da i ja pokusam. Nabavio sam moglo bi se rec respektabilnu opremu za prvi puta OPREMA: - growbox 80x80x160 - ventilator 120mm za upuh - 2x ventilatori za ispuh isto od 120mm(jedan direkt na cooltubeu, drugi da izvlaci zrak iz boxa - cooltube 125mm - MH i HPS 400W - Prigusnica za 400W - 2x pc vent za mijesanje toplog zraka Temperatura dnevna 26-31 C, vlaga 40%-50% nocna 17-23 C, vlaga 65%-75% radit cu scrog za prvi puta. mreza je home made od letvica i zice ph vode 6.3 gnojivo je plantela zelena i crvena. za prvi put. previse je troskova bilo oko ostale opreme i svega. pa sam na ovome usparao. a po procitanom sa foruma dao sam zakljucit da i plantela gura bez problema... Dva sjemena Orange bud-a (d. passion) izvirili 29.1. klon blueberrya i klon WW-a jos u klon boxu imam 1x c99 x ted OG, 3x c99 1x WW (koji je umro cini mi se) Za sada sve ide po planu. Bolje od ocekivanog. posto nemam nikakvoga iskustva. Medjutim od pocetka na jednom od orange budova imam nekakve flekice po listovima. gledao sam po forumu koje su moguce bolesti i nekako mi najslicnije izgleda pepelnici al opet mislim da nije to to. jer takve flekice ima odkad je proklijao odmah na prva dva lista mi je to pokazivao. i zadnja dva koja su izasla nemaju po sebi. ali listovi su mi sami po sebi svijetliji od drugoga kojeg imam. ovo je taj "bolesni" orange bud drugi zdravi orange bud :) Blueberry klon White widow klon Sve skupa :) "klon box" ili bivsi akvarij za ribice :) Gore