
Galerija nije uvezena
White Rhino Indica 90 / Sativa 10 Origins - Afghan x Brazilian / South Indian Flowering - 63 days THC:20.19 CBD:0.11 CBN:0.05 2nd Prize, High Times Cannabis Cup 1996, Bio Category. 2nd Prize Champions Cup, Madrid 2005. Sylvania 250W HPS+reflektor 27000l Secret Jardin DR60 -60x60x160 (upuh 2x120mm 12v +ispuh 120mm kupaonski 180mh3+oscilirajuc ventilator 20cm ) Termo&Hygrometar - Temp Noc 21,65% Dan 26-27max 50% PH Metar: Hanna PH vode 6.5 , Hesi growth Ph Minus - 10 kapi sa injekcijom na 1l vode :) Zemlja: Terra Magma ,posadjene u 2l tegle uskoro presadjujem u tegle bar 15l Gnojiva: Hesi Bloom Complex & Hesi Fosfor Biljke su proklijale 11.4 (5 dana stare pod rezimom su 18/6 od prvog dana ,kasnije saltanje iz prve u sedmu znaci 12/12 veyron ) :) U daljnjem razvijanju odlucio sam za topping i LST dotle mi budite pozdravljeni dragi prijatelji,do sljedeceg javljanja za tjedan dana! LP ;) Ispuh Ispuh Lampa Box Sjeme Zemlja WHITE RHINO
Pozdrav draga ekipico ispricavam se sto me nije bilo duze vrijeme kako na forumu tako i na chetu .Ljeto se malo oduzilo ,ekipica,bajkanje & piknikovi . Ispricavam se kaj nisam zavrsio dnevnik na vrijeme ,kako je jedan forumash rekao i spomenuo rijec paranoja ,e upravo je tako bilo.Ali dobro svi koji smo sadili ili koji sadimo/e osjecaju taj feeling u dubini zeluca "takozvani adrenalin " . Sve u svemu grow je zavrsen 15.7 dakle ranije od ocekivanog za dobrih 7-10 dana ,biljke sam susio 7 dana zatim curing odradio do kraja dok je bilo ,necete vjerovati ali sve se popusilo ,svih 250 grama .. WR -60.dan cvatnje "zaklane obje" .. Uzrok paranoja i kruzenje pandura .. Zanimljiv strejn limunstaog ,grejpastog okusa ,mirs vuce vise na dinju osjeti se onaj slatki udar koji je dapace vrlo ugodnog okusa ,dakle kada se sve izbalansira u jedno dobije se jedna vocna bombica "stinky sticky fruity bomb" .Rad je takodjer zanimljivog djelovanja od samog pocetka indika je dominanta u bekgraundu sativa,ali samo u prolazu nekom "80%indika-20%sativa", poslije 20 minuta se osjeca lagana dehidracija i odsijecanje nogu ,jako sam dobro osjetio bash pri voznji na bajku na temp od 35+c ! :) Vrlo potentna biljka za ljude sa slabijim apetitom ,za ljude koje ne mogu spavati ,za ljude koji imaju probleme sa bolovima ili grcevima u misicima ,zaista vrlo jaki strejn koji je pomalo i narkoticnog djelovanja . UKUPNA KOLICINA : WET 600 g DRY 220g Par rijeci od White Rhino biljozi ,vrlo je ugodnog mirisa pri samom uzgajanju ,pomalo i neprimjetnog mirisa . Zahtjeva dosta vlage u vegetaciji i sto vise svjezeg zraka ,dakle bilo bi zgodno tko ima box blize prozoru da ga otvori bar 2x tokom dnevnog perioda radi dotoka svjezeg zraka , flushajte biljke bar na svakih 10 dana jednom ,primjenjuje treninge bio LST ili HST dobro ce biti za njih,a na kraju i za VAS ,ako ste vec ulozili novce u gnojiva cemu fobija od gnojenja ? ...dakle da razbijemo i taj mit cannabis voli JAKO ZDERATI opet zavisi od strejna ali sad generaliziram ,dakle voli se fino napapati ALI SA OBAVEZNIM FLUSHEM na svakih 10 dana i nema pregnojavanja niti fobije za pregnojavanjem . Odreagirala je strasno na topiranje i bila mi trostruko zahvalnija ,iz dana u dan sam vidio trostruke pomake , prskanje listova u nocnom periodu je isto bio zahvalan naravno u cvatnji sam sveo na minimum zbog pljesni,fungitisa etc , takodjer u kombinaciji na gnojivo +fosfor nije znala kud sama sa sobom ,grane su mi pocele pucati pa sam morao primjenjivati i rehabilitaciju podvezivanjem grana :P ,vrlo sam pratio temperaturu u boxu DAN da bude na 27 c uz pomoc klima uredaja ,a noc na nekih 21 -22c dakle imala je optimalne uvjete i jos jedan od razloga zasto NISAM imao problema sa stagnacijom ,uglavnom svi koji su pratili dnevnik znaju o cemu pricam evo par slicica za KRAJ . Lp svim forumsaima i forumasicama :) .Evo par slicica kako je sve to izgledalo prije punih 2 mjeseca !! WET DRY P.S moze lokot na dnevnik !! :)
ma budem pocupao te hedice najdonje cisto da buknu topovi jos malo !! ne da mi se zajebavati oko 10 grama vishe ..ako me razumijes i ovako sam istraumiran bio od murije pa nadalje,uzivaj i hvala ti na ideji ! sljedeci update za par dana opet! danas je capnut jedan hed pa cemo vidjeti za 4 dana kakav je rad :) lp ljudi
naravno da je stinky pod prstima, ali ne kao afghan kush kojeg sam imao ! Mirisu dajem cistu desetku jer je pomalo egzotican nije zagusljiv citaj opor "zemljast i ustajao" vec fruity grejp,mango ,berry i pistacio u backgroundu ..Miris me odusevljava iz dana u dan sve kvalitetnije i sladje se osjeca ! a tek kad se osusi i ispere kemija do kraja biti ce za polizati prste :))))) pozz
57. dan cvatnje ! Malo sam rasirio biljke pritego grane da primaju svu svjetlost HPS lampe ! .. danas ide opet flush ,nadam se jos dva-tri flushanja maksimalno i to bi bilo to ! sa samoga dna izbijaju novi cvjetovi ,premocan je strejn white rhino ,nezasitan pokuso sam ga pregnojiti sa full dozamam bloom complexa i nisam uspio ,ne bunim se ali dvije biljke su pojele skoro pola litre hesi gnojiva tokom ovog growa i nekih 100-150 ml fosfora !! sto je LUDILO uzivajte dragi frendovi i frendice :) @Gewind sve 5 frende ,opusti se i uzivaj ;) ! hvala na savjetu anyway !
nene nije mi tesko odgovarati vec vodim racuna da dnevnik bude pregledan sa sto manje pisanja :))) rekao sam u samome pocetku kada sam vrh capnuo da ne ocekujem neki rad tako je i bilo,nezrelo puno klorofila rad je bash bio mild ,sad je drugi par cipela mikly su trichomi evo bash sam i danas capnuo vrsic 5x5 cm taman za pljugicu da imam kad se osusi ,miris vuce na pistacijo grejp mango ,menta !! perverzija sve u svemu :)) Hvala vam svima na repovima ,cujemo se uskoro sa novim slicicama ! tamo 60. dan cvatnje !! lp svima ..
Update Dan 56 "week 9 of flowering " last 1 week :P Evo pao je takozvani lolypop ,istrimao sam biljoze ostavio listove cvjeta samo ,pa neka bujaju narednih 10 dana ... trichomy su i dalje milky ceka se amber ! ..Evo i par slicica uzivajte :)
Dobra vecer dragi ljudi slijedi lagani update ! Cvatnja : 55 dan ! Biljcice namjeravam drzati jos 10-15 dana ! Trichomy su 90% milky ,taman kroz 10 15 dana dok ne posmedje onda ce biti harvest time ! Biljke su bile gnojene sve do prije 3-4 dana i jucer su dobile flush od 40l na dvije tegle ! Miris White Rhina vuce pomalo na miris pistacija ,jabuke i mango/grejp "citrusi". Da ne duljim svi komentari su dobrodosli ,uzivajte i lp !
hvala na repu ,capnut je vrhic prije 2 dana eto cekat cu jos dva dana pa cu ga degustirati mada pod mikroskopom svi trihomi na njemu su prozirni ne ocekujem neki rad iskreno " miris vuce na jabuku,mango,grejp i afghan u backgroundu ";)) kazem nije mi frka cekati 3-4 tjedna strpljiv sam ! evo par slicica lp svima .
ufff vrlo rado pokusavao sam ali 0 bodova,jer cijeli dnevnik vodim sa mobitelom !! znas i sam kako je sa fonovima i macro fotkama ! .. lp
Update ! Cvatnja 44. dan ! Week 6 of flowering ! U boxu se nista nije promijenilo ,danas sam bio u nabavci mikroskopa nabavio sam ga za 50 kn ima Led osvjetljenje 100-60x zoom .. Biljoze namjeravam drzati jos 3.5 tjedna ,mada ima nekih 20%milky 80% prozirno i pokoji amber se nađe ! ..uglavnom da ne duljim evo slicice ,budite mi pozdravljeni & upuseni ! .. lp ;)
Mislim ostaviti cijeli 6,7,8,9 i 10 tjedan cvatnje :) znaci punih 70 dana cvatnje ! ..Uglavnom @metal dobro je napraviti flush u 2 i 6 tjednu cvatnje radi korjenja i da se ispere zemlja od soli ,zatim full doza fosfora,blooma,candy-a tko posjeduje ,explodiraju cvjetovi .. hvala vam svima na repovima,lajkovima nadam se da vam se svidja grow,lp !
Update Cvatnja 42 . "Week 6 of flowering" Biljke fino bujaju dobile su hesi bloom complex 15ml i hesi fosfor 10ml na 2l po biljci znaci 4l ukupno ! ..pH vode 6.5 ,temperatura 27c vlaga 50% . sljedece zalijevanje FLUSH zbog korijena i da se ne ponavljam "2 i 6 tjedan cvatnje FLUSH " zatim full doza gnojiva i fosfora doza i po znaci 15ml na 4l vode !;) Da ne duljim evo par slicica ,svi komentari su dobrodosli & srdacno vas pozdravljam ,lp ;)
Lagani update ! Dan 78 Cvatnja 40 . dan . Biljke napreduju odlicno ,dobile su pola doze hesi blooma & fosfora ! ..Temperatura 27c dan 50% vlaga, 21-22c noc 50% vlaga .. pH vode konstantan izmedju 6.4-6.5 ! Danas sam osisao jednu biljku jer je bila grmovita, a pola heda nije primalo svjetlo ,biljke namjeravam drzati sve dok ne nabubre i sazriju u potpunosti dakle minimalno 4-5 tjedana ! Uzivajte svi komentari su dobro dosli ,lp
Update ! Day 75 ! Cvatnja 37. dan "Week 5 of flowering " . Biljke fino napreduju ,na cistoj vodi su ,sljedece zalijevanje bude opet pola doze hesija sa fosforom ,btw fosfor je prejeben booster u 2nd fazi cvatnje ;) temperatura boxa ,vlaga se nije znato promijenila znaci klasika 26c 50% .. Hps od vrhova stoji na nekih 15cm ,uz konstantan rad klime ,uglavnom da ne duljim presudite sami do slusanja ,lp !
Update draga ekipico ! Dan 73 . Cvatnja 35. dan " Week 5 of flowering " ! Biljke planiram drzati jos 5 tjedana znaci 70 dana ukupne cvatnje ,ajmo reci polovica puta je tocno danas ;) .. Biljke su pognojene prije 4 dana dodan je hesi fosfor 1/2 +bloom complex 1/2 pH 6.6. Temperatura u boxu 27-28c 50%,21c 50% noc ! Budite mi pozdravljeni dragi prijatelji & prijateljice ,cujemo se opet uskoro !
Slike sam chengo ,nemojte se ljutiti :) ! Lp i laku noc svim forumasima ! ;)
Update!! Day 69/70 . Cvatnja 32.dan "Week 4 of flowering " Temp 21-22c 50% noc,26-27c 50% dan ! pH vode 6.5 ,biljke fino napreduju jedini problem koji sam imao kod zatezanja glavnih TOP cola na manjoj biljozi i jednostavno je pukla grana,rehabilitiarao sam je te sekunde i nastavila je sa rastom ,no da ne duljim evo par fotkica,sljedeci update bude u 5. tjednu cvatnje ,sve vas srdacno pozdravljam ;)
Hvala ti na savjetu ali ja ih prskam od malih nogu ,znaci to ne traje 2 dana vec punih 70,a znash zasto to radim ?.Jer mi je klima upaljena a klima isusuje zrak ,budove provjeravam svaki dan i nista nisam zamijetio ,kad ne poprskam vlaga mi padne na 30%,ako je klima upaljena ! Kad nije upaljena vlaga je normalna 45-60% ,ali temperatura mi je zato 5c+ ..Drz se ;)
Odustao sam sa mrezom ,ipak je topping presudio i to double ja zadovoljan rezom ;)
evo pra slicica prije odlaska na spavanje,zalijevao sam biljke pa reko da uslikam "jednu" ;) hvala vam svima na podrsci ,lajkovima i repovima :* ,do slusanja !
Update ! Day 66. Cvatnja 29.dana " Week 4 " Spojen 23cm "230mm" vent za hladjenje lampe ,temperatura mi je u boxu pala za 1-2c i jos jednu prednost dajem sto mogu spustiti hps na 10cm od vrhova ;) temperatura u boxu 26c 50% dan ,noc 21c 50%,pH vode 6.4-5 . Sljedece zalijevanje slijedi cista voda,zatim hesi bloom complex & hesi phosphorus dotle mi budite pozdravljeni svi prijatelji i prijateljice ,lp ! i slika podtlaka u boxu ;)
Update Day 64 ! Cvatnja 27.dana "week 3" ! Biljke fino napreduju neki najdonji lisovi su pobaceni ,temperatura u boxu 27c 50% dan ,noc 21 50% .. pH vode 6.4-5. Ove bijele tockice su od folijarnog prskanja donat MG-a,pod ugasenim lampama i ne smeta mi ;) uzivajte svi komentari su dobro dosli,lp dragi prijatelji i prijateljice
Citiram jer si podstavio isto pitanje meni i jos jednom momku koji vodi dnevnik --------------------------------1kg po grani!----------------------------------- NE ocekujem nista.... Nikad nisam, nikad necu... Ako ce nekog interesirati, vagam.... ne podstavljaj tako degenericna pitanja ja cu biti zadovoljan i sa 10 grama jer znam da sam ja uzgojio ,a dapache nadam se znatno vecem broju od brojke 10 :P ,drz se !
Update ! Day 62. dan Cvatnja 25. dan "Week 3 of flowering " Biljke su dobile 2/3 doze hesi bloom complexa ,sljedece gnojenje slijedi hesi fosfor + hesi bloom complex ..Temperatura u boxu 27c vlaga 50% ,noc 21c vlaga 55% .. Uzivajte mi dragi prijatelji ,sve vas pozdravljam ;) Jedna zajednicka :
Day 59 ! 22.dan cvatnje ,biljke su dobile flush prije 4 dana i kao sto se vidi cvjetovi su explodirali ,citam po forumu mnogi kritiziraju flusanje ja ga obozavam narocito u 2 i 5-6 tjednu cvatnje . Temperatura boxa 27c dan ,21c noc ,vlaga 45-55% ..Sljedece zalijevanje full doza hesi bloom complexa i tamo za tjedan dana ubacujem hesi fosfor ,sve kritike i komentari su dobrodosli pozdravljam sve prijatelje i prijateljice sa foruma i cheta ,lp i do slusanja
Update dragi forumasi ,prijatelji i prijateljice ! Day 57 . 20.dan cvjetanja visina biljaka 80 cm ,fan listovi 21cm,razmak izmedju svake internode cca 6 cm ! biljke su dobile flush prije 2 dana cca 50l vode na tegle od 12lx2 pH 6.3 ciste vode ..Da ne duljim ,uzivajte i sve vas srdacno pozdravljam do sljedeceg javljanja ! ..
Dobra vecer dragi forumasi slijedi lagani update Day 55! 17. dan cvatnje pH vode 6.5 temperatura 27c ,50% . Biljke su dobile vodu ,slijedi lagani flush zemlje i full doza HESI bloom complexa "4-5" dana poslije flusha ,dodavanje Hesi fosfora slijedi za 10-15 dana .Sve vas od srca pozdravljam ,a narocito sve pohvale vutra radiju i DJ TROPU koji danonocno przi 0-24 ! :) lp dragi prijatelji i prijateljice, do slusanja ;)
hvala na savjetu,ali pazi picim ja sa pH 6.5 cijeli grow tu i tamo spustim pH na 6.2 da mi se odrzi pH zemlje na 6.5 jer znash i sam da se pH povecava kod svakog zalijevanja, ako ti je pH identican uvijek jer da zalijevam sa pH 6.8 cijelo vrijeme pH zemlje bi bio garant 7.3 sto nije dobro :) ako me kontash lp
Update Day 52. 15 dan cvatnje ,napravljen ponovo LST lisce nisam dirao niti pruning pravio ,tek kasnije kao sto rekoh .Biljke su zalivene danas obicnom vodom i to obilnije :) volim dok piski iz tegli ,uglavnom ph vode korigiran na 6.3 ,temp boxa 27c vlaga 50% :) noc 20 c uz pomoc klime vlaga 55% . Sljedece zalijevanje full doza HESI bloom complexa ,tamo za dva tjedna slijedi dodavanje fosfora ..Lijep pozdrav dragi prijatelji i prijateljice svi komentari su dobrodosli i nadam se da vam se svidja grow ,lp ;)
Update Day 50 13.dan cvatnje! biljke su stare 50 dana ph vode 6.2-3. Pognojene sa Hesi Bloom Complex gnojivom full dozom 10 ml na 2 l vode i nije im dosta :).Uglavnom hesi je jedno blago gnojivo i bas kako je nas dragi clan tarki danas objasnio u jednom od postova .Gnojim ih svako drugo zalijevanje sa reguliranim pH 6.3 ,vlaga u boxu je 50% temperatura je 26c ,noc 21c vlaga 55% gledam da mi je sto manja vlaga u cvatnji ;) 45-55% ..Uskoro slijedi flush ,dotle mi uzivajte svi komentari su dobro dosli ,lp prijatelji i prijateljice. Day 13 of flowering
Hvala vam na komentarima,pa ne mislim za sada nista rezati od listova odrezao sam dvije bocne najdonje grane i odrezao sve male vrsice prije 10-tak dana da mi buknu glavni vrhovi , ali kasnije tek zadnja 2 ili 3 tjedna budem napravio lolipop.. lp
Update Day 10 of flowering ! Dan 48 biljke su u 10. danu cvatnje ,sinoc su dobile cistu vodu pH 6.3 sljedece zalijevanje hesi bloom complex full doza .. Biljke su visoke 75 cm ,Fan list 21 cm ,hps udaljen od biljaka na nekih 18-20 cm .. Temperatura 27c vlaga 50%,noc 21c,55% vlaga ! do sljedeceg javljanja ,lp :)
odgovor na tvoje pitanje jedno i drugo ,ali to traje samo par dana i uzivaju ..Uglavnom Brazil-India ,ako si gledao expediciju StrainHunters vidjet ces koliko kise ima u tim krajevima ,samo sa odstajalom i reguliranom pH vodom 2x dnevno ! Lp care !
Pozdrav prijatelji,evo slijedi lagani update .. Biljke su stare 45 dana prebacene prije 15 dana na 12/12 ovo je 7 dan cvatnje manja je cca 50cm dok je veca 70 cm ,Fan lisce je oko 18cm razmak izmedju svake internode je jako malen i gust cca 7 cm,pospricane su prije 2 dana sa donat mg cca 3 dcl na dvije biljke folijarno :) .Jedini problem je bio sta su ostale fleke kao nakupine naizgled "morske soli na listovima" pa sam spricanjem obicne vode sa reguliranim pH isprao sve nakupine na listovima ,no da ne duljim biljke su pognojene sa Hesi Bloom Complex manja 6 ml na 2l vode veca 8 ml na 2l vode sa reguliranim pH 6.3 . Temperatura je optimalna 25-26c ,vlaga cca 55 -70%,sljedece zalijevanje slijedi obicna voda ..Evo i par slicica ,lp do sljedeceg javljanja ! ..
Update Day 42. Malo slicica pod HPS-om ,biljke su pognojene sa hesi bloom complex cini mi se dosta lajt za Rhina upija ga kao spuzva i jos trazi tako da su opet dobile pola doze sa ph 6.3 cisto da malo spustim pH zemlje sa 6.7 na 6.5 :) Svi komentari su dobrodosli :)) lp frendovi i frendice
Update Day 40 . Temperatura boxa ,vlaga itd. Biljka je srcolikog izgleda sto mi je bas cool znaci da me voli? volim i ja nju ;) Slika za topping fanove ma i za one koji su protivnici mozda ga i zavole :) Zajdenicka slicica Ph vode 6.5 ,sljedeci tjedan slijedi Flush i week 5 of flowering ;) .Biljke su pognojene sa Hesi bloom complex 10ml na 4l vode odlicno su prihvatile nutrijente ne bune se ,ali necu za sada preko pola doze prelaziti,lp dragi prijatelji i priajteljice do slusanja :)
hvala vam momci na odrepanim stvarima ;))
Update Day 37 Week 5 "day 7 of flowering" Ph vode 6.5 ,biljke su pognojene dvaput prvi puta sa dozom 1/4 zatim 1/2 prije 4 dana . Temperatura u boxu ne prelazi 25c vlaga 50% , 20c noc 60% vlaga . biljke su prije cvatnje bile izmjerene oko 25 centi ,poslije tjedan dana narasle su na nekih 40 cm ,sto me ne cudi ipak su topirane bile dvaput .Uglavnom da ne duljim evo slika,pa uzivajte ! ..Sljedeci update day 14 of flowering ,lijep pozdrav
Day 33 Week 4 " day 7 of flowering " pH vode 6.5 temperatura 25c,50% ,noc 21 65% . Biljke su dobile pola doze hesija 5ml na 2l vode prije 2 dana i super napreduju
Day 30 . Week 4 ! HERE WE GOOOOOOOOOO! Jucer sam prebacio poslije tocno mjesec dana i poslije dva topinga na obje biljke na 12/12, biljke su se oporavljale pa sigurno 10 dana poslije topiranja .Ph vode i dalje 6.5 temp 26c,noc 21c 65% . Sljedece zalijevanje Hesi Bloom Complex sa dozom 1/2 ovoga puta ph 6.5 temp vode 22c .. Da ne duljim ,uzivajte ! Lp dragi forumasi i forumasice :)
Zadnja fotka u vege izdanju ! Biljke sutra idu na 12/12 .. Danas su dobile obilnu vodu pH 6.5 ,malo sam listove poprskao i zahvalne su mi :) pricekam 10 minuta dok se ne osusi ili full podignem lampu ;) Tu se cekaju 4 glavna topa uzrokovane double toppingom I jedna zajednicka fotka Pognojene su jednom u ovih 3.5 tjedna sa uber lajt dozom HESI bloom complexa ,sljedeca tura zalijevanja ide gnojivo .Update ce ici na svakih tjedan dana kada prebacim na 12/12,dotle uzivajte dragi prijatelji ! :)
UPDATE. Day 27 Week #3 pH vode 6.2-6.3 Temp dan 26c 55% Noc 21c 65-70% Jucer su dobile cistu vodu ,zatim slijedi opet cista voda onda gnojenje! Drzat cu ih u vegetaciji do petka jos 4 dana onda slijedi 12/12
Update Day 25 Week 3 Biljoze rastu zadovoljavajuce,pognojene su sa 3ml hesi bloom complexa na 2 litre vode znaci 1/3 doze za prvi puta sa pH vode 6.3 ! Slika double topinga 3 dana poslije Update slijedi opet za par dana :) Pozdrav svim forumasima :))
UPDATE Day 23 Week 3 Temp boxa dan 27c 50%,noc 21 60%. Ph vode i dalje 6.3-6.5 ,za sad na cistoj vodi .Drzat cu ih u vegetaciji do 11.5 da bude tocno mjesec dana Day 23. (48h poslije multiple topinga) Rhino 1 Rhino 2 Rhino 2 Sljedeci update opet za par dana ,vjerovatno poslije prve doze gnojenja lp frenovi i frendice ;)
poanta i je da se izduze jer su preguste citaj pregusta na sto se ne bunim to sam i htio :) ali podignem lampu narocito kada ih prskam :) a to cinim jednom tjednom ne pretjerenao :)hvala na savjetu :)))
naravno ne sekiraj se u boxu su tako naprsakne ;) samo se lampa podigne na nekih 45 centi da fakat nema niti slucajnog rizika ,uobicajeno su spustene na 20 centi :))) pozz
Double topping druge biljke ! Jedna zajednica fotkica ! Sljedeci update za par dana ..Ph vode i dalje 6.5 temperatura 27cdan, noc 22 c ,jos nisam poceo gnojiti mada su spol pokazale prosle noci :) danas sam ih zalio obilno cistom vodom sljedece zaljevanje za 3 dana ..Onda slijedi neka umjerene dozica light gnojenja ! ..Drzat cu se "svoje skole " svako trece zaljevanje gnojenje znaci voda+voda+gnojenje . Pozdrav prijatelji :) Look at this :)) ---->
DOUBLE TOPPING ! day 21 . napravljen na vecoj biljci,na drugoj slijedi uskoro :) Na ovoj slici se vidi detaljan opis topiranja "double"
Update Day 21 . Week 3 -cure pokazale spol jos sinoc LST za sada je napravljen LST samo na jednoj biljci,na drugoj ovih dana sutra prekosutra ,dok glavne grane izbiju na povrsinu :))) uskoro slijedi i double topping :) lp dragi frendovi frendice !
pa gledao sam white rhino growin preko xy foruma i nisam naletio na ovaj grm :) uglavnom bice da je do mene jer vegataciju radim sa hps-om ,lampa je prvih 15 dana bila od vrhova 15-20centi :)