:wave:Pozdrav ekipo,starim svima a i novima. Ne napisah ništa dugo pa evo jedan kojeg nije bilo u unutrašnjim dnevnicima. Oprema ko i do sada metoda takoder ista :D Nezadovoljstvo zemljom sam ovaj put rjesio smiksajuci poth sa composanom i perlitom dobro zgleda mislim da su i cure zadovoljne. Prvi put mi se desilo da mi menka uopce nije proklijala od sweet seedsa zato je druga manja i mlada dva dana ali lovi vecu nebude tu razlike. 18/6 rezim ,marsts1000 na 60% i 30 cm razmaka,klopa klasicno hesi. Trening klasicno zicom te planiram preventivno smcom pospricat koji put zbog pauka el mi se svako malo pojave od nekud,mozda trebam benzinom polit pa zapalit vjerovatno bi se i onda provukli. 2. Tj 3. Tj