Pusili smo zimus neku semenkaru. Rad, nije tolko los. U cvetu od 1gr ima 20 minimum semenki. Krupne i sarene semenke, bas krupne tigraste, na oko savrsene. Odvojio sam nekoliko najvecih i najlepsih, proklijale ekspresnom brzinom i resih da se u 35 godina oprobam u growu. Seme: Nepoznato. Zemlja: Nepoznata, bila vec po saksijama. Do sada dobile dva puta Slavol. Na suncu su najvecim delom dana, sunca imaju na pretek. Ovo je cisto trening jer planiram kupovinu 4-5 brendiranih autosa . Znam da autoflower nije isto sto i ovo, autose cu na lst a sa ovima planiram hst. Tri su dve nedelje starije od ostalih tri u malim saksijama. Na malim su donji listici pozuteli dok mi se cini da velike bas lepo napreduju. Svaka kritika, savet i sugestija su dobrodosli.