Namaste braco! ....doslo je vrijeme da uhvatim Nirvanu ovo ljeto,zavrsim Samsaru jer mi je dosta radati se kao siromah,pusenjem ovih sorti valjda cu uspjeti,ako uspijem javim vam! Oprema: Box 100x100cm Fenjer : Lumatek Led 300 ATS Pro 2 x Vent od 5w i 2 PC Venta za mjesanje zraka u boxu Ventilacija 280m3/h... I to je to.... Zemlja : Plagron Promix,BioBizz Lightmix mijesano u 1 : 3,nesto vermikulita,dodao sam Guanokalong Powder u propisanoj dozi,kada sam izmjesao i ubacio u potove od 18L zalio sam s GreenhouseSeeds Bio Enhancer u manjoj dozi od propisane,ostavio 24h i onda ubacio proklijane sjemenke unutra. Gnojivo: Hesi Strain: 3x LSD 25 i 3x Apricot,sve od FastBuds Puno biljaka,ljeto se blizi,utrka pocinje.... Ciljam na jedan topping i to je to od treninga. Biljke trenutno 7 dana stare.