Evo poštovana gospodo nakon jako puno proučavanja i čitanja(cca 2 god) i ja sam si složio boxic i krećem putem koji mi se svidio još prije jako puno vremena! Krećem sa growom isključivo u rekreativne svrhe,jer sam i sam recimo rekreativce koji uživa u blagodatima svima nama drage čarobne biljcice! E pa da napišem nešto o uvjetima,dimenzijama i svemu ostalom pratećem što sam si zbokso! Ovako stvari stoje!: Box:50x50x100 napravljen od iverice od starog ormara -iznutra je obložen sa emergency mylar thermal blanket naručenih sa ebaya cca- 1.50 dolara -ventovi su 1 kupaonski cijevni koji je spojen na dimnjak i jedan mali PC vent,oba koristim za ispuh iz boxa - upuh je pasivan -unutra je još jedan 15' vent koji miješa zrak u boxu -box je u sobi u kojoj bi temp trebala bit 17c i naviše Rasvjeta: sylvana 150 w hps koja sa nalazi u reflektoru kućne izrade( okacicu slike da neduljim) Posuda za zemlju: 25x25x25 cm Zemlja: terramagma dva pakovanja od 8 litara koja sam sprasio cijela u posudu bez ičega, jer mi je prijatelj savjetovao da nema potrebe miješati je sa nicim Sjeme: auto Wembley fem od Piramid seeds PH metar: onaj mali zuco sa e baya Rezerva: 3 PC venta(ako zadali za upuh ili ako onaj jedan krepa) I naravno analogni timer i 2 mjerača temperature i vlage digitalna E sad ovako jučer sam stavio sjemenku (oko 15h)u dvije vatice koje sam prethodno natopio vodom i sve zajedno sam ubacio u vrecicu sa onim zatvaracem. I to sam sibnio u kuhinjski element najviši! I gle čuda! Sutra(danas) kad sam doso sa posla oko 24 sata poslije klica je bila cca6-7 mm! Što me ugodno iznenadilo! Baš sam se obradovo i odmah sam se bacio na pripreme! Prvo sam zemlju pripremio! Stavio je u loncanicu tako što sam je u više slojeva sipo i nabijo(ali naravno ne jako i zaljevo sam po slojevima sa malo vode da se slegne)! E onda sam još spakovo box i sve pokopco da bude spremno za čaroliju! Oko 21 sat sam uzeo sjeme i izvadio ga iz vrećice i v