Dobro vecer narode evo mene u novogodisnjoj avanturi.O strainu nemam sto puno pricat vidjen na forumu a vodi se kao najprodavaniji u Americi,poklon sa canna festa prag .Oprema :Box Ds60,Rasvjeta:HPS250w Coltube,prigusnica,Ventilatora 3 klasika ispuh,upuh i mjesanje zraka u boxu,filter,mjerac temp i vlage.Zemlja:ppotgrondH.Gnojivo:Hesi paket + boster za korjen.Posuda mala velicinu neznam,finalna je 18l.To je to krecem plan je 1mj vege vidjet cu sta cu radit kako mi dodje topirat,lst vjerovatno Stavljena u zemlju 16.1 a nikla jucer20.1 idemo ju mazit pazit evo koja slika ljep pozdrav do javljanja
dobar je blue dream voza dugo ali ulje je strava
Evo ljudi zadnja objava u ovom Dnevniku.Smoke report sta da vam kazem sativa dominacija vrlo jak strain vockastog okusa i mirisa.Za sad nedrzi dugo sat sat i pol ali ima to jos da se doradi u tegli.Kolicina i nije neka zbog foxtaila al mojih ruku djelo. Malo sam se igro sa trimom i ulja malo dobio ali vrlo malo neka probo sam sad znam kako ide.Evo vam slika kolicine ljep poz the bast forum.Svima puno hvala voli vas pikadile vidimo se na jesen u novim avanturama
Hvala vam svima od srca daj boze jos puno growova "Zivim za dan kad cu moci da growam slobodno bez osude i straha"
Harwest day: Dosao je kraj avanturi Blue dream.Evo malo da kazem o samom growu.U pocetku i vegetaciji mi je izgledala dosta jednostavna i otporna biljke no kada sam prebacio na rezim cvjetanja poceo sam prckat i vjerovatno joj poremetio daljnji tok razvoja.Bilo je dosta razlika u temperaturama utjecanih i vanjskim faktorom ali necu kukat to je growanje zato je zanimljivo.99 dana je trajao grow od toga 73 dana rezima 12/12dogodio se Foxtail i to je dosta utjecalo na prinos,izgled za djelovanje necu nista reci "za sad razvaljuje".Vago nisam otrimo sam to je trajalo jako dugo ali volim to i mislim cak stvarno da dosta cudna genetika jer to je toliko lisca bilo da se cvjetovi nisu mogli razvijat od njih tako mi to djelovalo kad sam trimo.Evo vam slike one ce vam sve reci.Zahvaljujem vam svima od srca !!!☺pogotovo bratu Hazeri mudrom Stipe!Svi ste vi pridonjeli ovome i zato vam zahvaljujem the bast forum.Jos cu odradit smoke report i fajrunt ekipa Pozdrav
Proban je jedan cvjetic prosli tjedan izuva iz cipela ja bi to vec sad skino ali sacekat cu malo da se izmuci iscrpi sve nutrijente
Kazem steta sto je fox moja greska prckanja k tome vjerovatno krhkija biljka tj genetika ali ljudi kolika je ogromna ovo ce bit ajme...
Dobro vecer narode sljedi zadnji update prije harwesta:Biljka je na samom kraju nehranim ju vec dva tjedna. Postepeno joj smanjujem kolicinu vode produzen joj je mrak na 13h da recimo brze zavrsi jer su temperature jako visoke i prostor nedozvoljava growanje u proljece i ljeto.Steta sto je fox blue dream i nemogu se cvjetovi napumpat tvrdi jesu al nije to to.Kolicina ce bit zadovoljavajuca trihomi se mute ali cu prepustit vama da kazete dali da ju rezem odmah ili jos koji dan.Miris najfiniji sto sam do sad dozivio.Temp i vlaga noc i dan su 23/45,28/36.Usla je u 67dan rezima 12/12 evo koja slika pred kraj ljep poz hvala svima na podrsci voli vas pikadile
Dobar dan narode sljedi update 12: Kao sto sam i reko u proslom updateu potrudit cu se da smanjim stetu koju sam zakljucio da je najvise moja pogreska. Temp je pre visoka i dosta cesto otvaranje boxa znaci curenja svjetla.Usla je u 60 dan rezima 12/12 mislim ju jos 2 tjedna drzat jer trihomi su mjesani mutni i prozirni.Znaci otvorio sam pasivni ulaz ocistio ventove,premjestio unutarnji vent da puse direkt na velike budove odstranio suhe listove sve to postepeno danas listove nakon par dana grane koje se zute i nerazvijaju dobro i eto pije 5,5l vode svaka tri dana hrana nista jer braco toliko je gusta lisna masa da ima ona hrane.Probo sam jedan bud fino to vec radi tako da nebrigam.Temp i vlaga noc i dan su 20/45,26/37.Evo koja slika ljep poz do javljanja
Ma i ja kazem sta cu jednostavno idemo dalje sta bude,bude porbat cu sve solucije da ispravim sto se da ako ne "Popusit ce se to nece se bacit!"
A kasnila je ajmo reci da je nekih 40 i sitno dana nisam siguran
Hoces reci da kupim jos jedan vent za mjesanje i da ce prestat foxtili
Ma ne krivo sam se izrazio growanje je moja ljubav moja strast moj ljek ali volim da sve bude kako treba i kad zabrljam kudim sam sebe ..
Napomena usla je u 53 dan rezima 12/12
Cjenjeni forumasi dobro jutro sljedi update 11:Imam nesrecu u ovom growu a sta je tu je.Da obrazlozim jucer otvorim box posto se vrijeme vani stabiliziralo da provjerim temp i vlagu i primjetim da skoro svi cvjetovi pocinju foxtil.Sta rec stres ,temp,prckanje sve to moze utjecat ali eto vec drugi put u ovo vrijeme dozivim foxtil sta da radim vas cu pitat sto je tu je odradit cu do kraja al kad znas da nece biti to to gubis volju i paznju.Temp i vlaga noc i dan su 20,50/27,43.Pije 5l vode svaki 3 dan hranim ju svako drugo zaljevanje full doza hesia.Evo slika pa recite stogod ljep pozdrav voli vas Pikadile.
Dobro vecer narode sljedi update10:Eto proljece nam je pravo pocelo pa se s tim i temp u boxu regulirala.Totalno je stala sa rastom pumpaju se vrhovi ljepljivi biljka mirisi na borovnicu pije 5l vode svak 3dana.Pojacao sam dozu gnojiva i stanje se poboljsalo vidno znaci da plavi moze popapat dosta.Usla je u 46 dan rezima 12/12.Temp i vlaga noc i dan su 20,50/26,39.Evo slika koja ljep poz do javljanja.
hvala na savjetu ali mislim da u fazi cvjetanja rezanje listova i grana steti i stresira biljku .Prvi indoor sto sam imo sam to napravio i dobio sam male cvjetove nedovoljno razvijene
Dobro vecer ekipa sljedi update9 :Nebi bilo zanimljivo da nema poteskoca.Kako vrijeme vani luduje tako i meni u boxu temp po noci mi je padala vise nego sto treba pa se grijalica morala ukljucit opet.38 dan rezima 12/12 ajmo rec da je treci tjedan kako cvate.Pije 4,5l vode svaka 3 dana svako drugo ju zaljevam sa zelenim i plavim hesiem.Temp i vlaga noc i dan 19,55/25,39.Primjetio sam malo bljedenje listova i crvene tockice na nekim fan listovima sta je uzrok tome nebih znao moje misljenje light burn ili malo slaba prihrana to cu ostavit vama na upit evo slika koja ljep pozdrav do javljanja.
Kolega hvala ali procitaj malo dnevnik znaci vise puta topirana,rastezana,privezana,cropana dva puta i lolipop odradjen ranije priznajem i to je to znaci monstrum je neukrotiv i nevalja u cvjetanju ju rezat patit toliko to je koda trudnicu mucis dok je trudna
Dobar dan narode sljedi update 8: Eto 31 dan rezima 12/12 situacija je nenormalna Box ce eksplodirat kolika je plava "kurva" narasla. Slike ce vam sve reci.Da neduzim sa tekstom pije 4,5l vode svaki 3 dan svako drugo ju hranim.Temp i vlaga noc i dan su 20,45/27,35.Evo slika pa recite sto pametno ljep poz do javljanja
Oko sokolovo pajdo to i mene brine.Neznam sto je i majstor Stipe mi je to reko,neznam uzrok
Uf znas koja sreca kad sam vidio nasekiro me plavi s tim izduzivanjem
Dobro vecer narode sljedi update 7:Rezim sam vratio na 12/12 tako joj je danas 24 dana rezima cvjetanja. Napokon je pocela normalno cvjetat daleko je to od onoga kako bi se trebalo razvijat ali sto je tu je.Pije 3,5l svaka 3 dana preskocio sam sa hranjenjem po savjetu iskusnih da vidim kako ce reagirat i eto krenila je zdrava je prevelika za moj box. Hehe temp i vlaga noc i dan su 20/49,27/39.Evo koja slika ljep pozdrav do javljanja
Na rezimu je 13/11,moj zakljucak je prerano sam lolipop odradio i trebo sam lst pravi ovo je monstrum Znaci viseputa topiran i cropan ona luduje sta bi vani tek bilo ...
Dobro vecer narode evo update 6: Situacija u boxu se zakomplicirala i moro sam intervenirat sa jos jednim cropanjem par vrhova.Razlog tome je jako strechanje jako sporo cvjeta danas joj je 17 dan rezima 12/12 ali je prebacena na 13/12 jucer.Jedva koja pistila a izduzivanje abnormalno zabio sam stap plasticni pa povezo vrhove da neidu u lampu.Pije 3l vode svaki 3 dan,gnojim svako 3 zaljevanje.Temp i vlagu ovih dana reguliram grijalicom tako da uspjevam dobit po noci i danu 19/50,25,39.Evo slika koja recite stogod ljep poz do javljanja
Fino spava napojio sam ju i nahranio jucer
Nigdje jos nije u funkciji netreba zasto pitas
Dobar dan vutroljubci sljedi update5:Deseti dan rezima 12/12 tek je danas prve pistile pokazala jer sam ju u zadnjih dana istresiro radio joj lolipop i croping.Plava je zdrava buja strecha se pije 2l vode svaka 3 dana gnojim ju svako drugo zaljevanje.Velika gusta lisna masa obecavajuce djeluje vidjet cemo od danas racunam da je krenila cvjetat temp i vlaga noc i dan su 19/39,25/50.Evo koja slika ljep poz do javljanja.
Pala mi je temp kad je ugasena lampa ispod normativa 16C hm bit ce reda grijalicu tempirat
Hvala stari na info sto mislis da mu je zima
Dobar dan narode sljedi update 4: Plavi je prebacen na rezim 12/12.Znaci pustio sam ga 25 dana vege i sad krece najbolji dio.Zaljevam ga svaka tri dana sa 1,5l vode.Gnojim ju svako trece zaljevanje pomalo sa gnojivom netreba joj puno.Temp i vlaga noc i dan su 19/47,26/37.Evo slika ljepu ugodnu nedjelju vam zelim poz do javljanja
Znas sto mi je u planu? Kad prebacim na 12/12 kad se krene strechat stavim mrezu i razvucem grane eto da probam tu soluciju
Dobar dan drugovi i drugarice sljedi update 3:Biljka se jako izduzuje sto se tice lisne gustoce slaba ali glavni fan listovi su ogromni.Internodni razmak je poprilicno velik tak da sam ju jos na dva mjest topiro tj.FIM.Razlog jer vjerujem da ce se strechat jako za 4 dana ju prebacujem na cvjetanje taman ce joj biti 25 dana zivota.Prvi put zagnojena i pije litru svaka 3dan.Temp i vlaga noc i dan su 19,50/24,39.Evo slika koja ljep poz do javljanja
Sto manje prckanja to bolje
Narodeee hvala vam na savjetima ali ipak rezonirat cu i odlucit na provjerenu varijantu to je korov kojem ti moras biti gazda ko vucjak
Dobar dan narode svih narodnosti evo update 2: Prije dva dana presadjena u finalni pot.15 dana starosti izduzuje se jako brzo pa sam ipak odlucio topirat.Zaljevana svaka dva dana sa 4dl vode danas joj dao booster za korijen 3 kapi.Temp i vlaga noc i dan-19/40,27/35.Biljka mi djeluje jako zivahna brza u razvoju vidjet cu dali da joj odradim trening lst.Malo sam zanemario visinu lampe pa je pokazala na listovima znakove vrucine evo koja slika ljep poz do javljanja.Vutra org forever..
boca viri jer je nastimana da drzi vent prema dole da puse
Dobar dan gospodo evo update 1:Djevojcica se izduzuje raste po meni dosta brzo.Osam dana starosti joj je dajem 2dl vode svaka dva dana.Temp i vlaga noc dan:19/40,27/30.Vlaga je niska uvjek s tim u pocetku problem imam ali nije nesta strasno.Probao sam prokuhat vodu i taku vrelu u posudu stavit u box da digne vlagu i je digne dosta ali svaki dan to radit nema smisla...evo vam slika koja ljep poz do javljanja.
Tebe cu najvise tlacit ako bude problema jer pise da nije bas lak za uzgojit