Pozdrav svima...dugo nisam vodio dnevnik pa reko da probam s necim meni novim.. Kao sto naziv kaze izvor svjetla je 50w cob-a 3000k Klon je vec u dwc-u i cekam da pusti korjenje kroz hidroton pa da zabava moze krenuti. Sorta je kaia kush ili arjan strawberry haze malo sam pomjesao klonove pa trenutno neznam kojeg sam uzeo :) ali saznat cemo... Koristim lucas formulu pa cemo vidit kako ce se to pokazati posto mi je to novo... Voda je destilirana,15l kanta oko 12 litara stane... Zasad toliko pa cemo vidit kako to napreduje... Slike sutra!!
Evo prvi dan pod novim svijetlom...heatsink je ladan i nakon sat vremena rada...udaljio sam biljku malo vise posto je nezelim odmah sokirat kasnije cu jos malo priblizit
Koliko se za sad pokazalo destilirana bar sto se tice ph ne verira puno dok mi je prije u vodi iz vodovoda za dan oslo 0.5-0.7 gore ali vidit cemo jos....gnojivo je GH al koristim samo micro i bloom... Vec sam uzgajo u vodi tako da imam nesta iskustva...al opet ovo mi je novo pa ce vrijeme pokazat
Evo 8 dan pod svijetlom...mislim da fino napreduje...korjen dosao do vode i sad ocekujem da krene jos bolje s rastom...
Hvala svima na podrsci...koliko imas wata tih 2530 kako su ti se pokazale....ja sam narucio jos 3 cxb3070 pa sad cekam da dodu da mogu i njih namontirat u drugi box
I meni je malo falilo da narucim 2 kom cxb 3590 al reko bit ce dobre i cxb3070 posto za istu cijenu dobijem 1 kom vise 3070...a u buducnosti bar jos 4 kom cxb3590 ali prvo da vidimo ovo pa cemo onda dalje... ;)
Pozz... 15 dan pod svijetlom... Zasad sve dobro nek tako i ostane..mislim drzat jos tjedan na vegetaciji i onda na cvjetanje...i dodajem jos jednu cxb3070 u box mozda i dvije...sorta je definitivno arijan strawberry haze tako da ako netko od moderatora cita molim da promjeni naziv teme u cob-dwc-arijan strawberry haze...
Pozz...21 dan vegetacije Sutra vjerovatno na cvijetanje...sto vi mislite dal je vrijeme ili da ostavim jos koji dan Evo slike pa procjenite
Ima jos nekih 50cm visine boxa...mozda i ostavim nezurim nigdje a imam jos ledica koje mogu stavit
Ma nije mi prostor toliko problem koliko znatizelja...zanima me kako ce izgledat na cvjetanju s ovim svijetlom...ako preraste bok izvadim je van i nek bude u cosku :) Ostavit cu jos par dana pa sta bude...taman ce se i kaja kush malo vise razvit pa obe mogu na cvjetanje zajedno
Pozz... 30dan vegetacije Nije me bilo kuci 4 dana pa se nisam usudio prebacit na cvijetanje da se ne zaljepi za svijetlo....ali imo sam sta vidit nakon ta 4 dana...jos sam topiro svaki vrh da je usporim ali nista od toga...ovo desno je kaya kush...sutra idu na cvijetanje...
Pozdrav...7 dana 12/12 jos nije krenila s cvijetanjem...box je novi malo veci...i dodao sam jos svijetla tako da sad ima 200w cob-a...uglavnom zasad super ja sam prezadovoljan napretkom
Vjeruj mi i ja...bas me zanima sta ce to bit :)
Pozz... 14 dan 12/12 Cvijetanje krenilo sad ide carolija :) Samo jedna promjena a to je voda nije vise destilirana sad koristim ro vodu
22dan 12/12 Sve ide po planu bez problema...skoro mi prerasla i ovaj boks pa sam morao kaja kush prebaciti u drugi box...evo i slike pa recite ako igdje grijesim
28 dan 12/12 Vrhovi se fino formiraju...masni su cak i veliki listovi pokraj vrha tako da vjerujem da ce ovo bit uzivancija za pusit...prvi mi je haze inace tako da jedva cekam... U prosjeku popije 1,5l vode dan tako da nadosipam cistu ro vodu i svaka srijeda nova voda i gnoivo Evo i koja slika :)
Hvala svima.... :) Cobovi ne stvaraju nikakvu temperaturu tako da napokon nakon puno patnje s hps-om mogu bez muke uzivati u growu....
Pozz.... 35 dan 12/12 Skoro na pola puta :) Sve ide super vrhovi se pune nikakvih problema.... Slike su malo lose ali eto neide drukcije....
E to ti je 150w....bilo je 200w nekih tjedan dana al samo morao prebaciti 50 w u drugi box...znaci 3 cob-a po 50w
Hvala hvala :) Kako napreduje led jesi pospajao??i ja razmisljam da uzmem 5 kom kao sto si ti uzeo...al ja bi ih napajao s 50w kao i ove
E trenutno su na snizenju ako te zanimaju cxa je oko 15 a cxb 20 dolara...ja sam placo 33 po komadu... Najbolje ih je pogonit na sto manje wata al to znaci vise komada sto znaci vise novaca :) Ide to i na 50w fino...mozda gubim malo na efikasnosti al eto... A napajanje sam uzeo one kineske 5$ kom i evo rade jos uvjek...za svaki slucaj imam ih i viska
Pozz... 46 dan 12/12 Po papirima jos 3 i pol tjedna... Sto mislite hoce biti tako ili cu se jos nacekat?
I mislio sam...bar do kraja 11 mjeseca...nema veze samo nek ide ovako lako :)
Pozz... 9 tjedana cvjetanja i mislim da je blizu kraja...kristali su oko 30 posto smedi sto me iznenadilo posto sam mislio drzat do kraja mjeseca....pokuso sam uslikat al se bas i nevidi.. Sto vi kazete koliko jos da drzim?
Ok...vidit cemo za tjedan dana kakvo je stanje Nezz kad da je stavim na cistu vodu da se malo ocisti Hvala
koliko preporucas da je drzim u cistoj vodi? tjedan ili vise
hydro je u pitanju....ako je sad ostavim na vodi hoce li imat dovoljno hrane da napuni bar jos malo te vrhove...zelena je skroz odozdol prema gore uz samo pokoji zuti list zbog problema koje sam imo s kalcijjem
Pozdrav svima koji su pratili ovaj dnevnik.. Nakon skoro deset tjedana cvjetanja doslo je do kraja ;) Sa urodom sam prezadovoljan i mislim da sam presao 1gpw...to mi je prvi put da sam dobio toliko i to s 150w leda... Evo koja slika da vidite sta sam dobio i to je to od ovog growa C99 je vec na vegetaciji i idem u nove pobjede s 250w leda Uzivajte :)
Hvala svima....kad se osusi javim koliko sam dobio ako nekog slucajno zanima...i naravno smoke report ;) Mozda otvorim i novi dnevnik s c99 al to cemo vidit Pozz
Lucas formula...ukucaj u google sve objašnjava
Eto bas mi je drago...i ja sam puno cito prije nego sto cu kupit posto nisu jeftine...ali sad sam se uvjerio da vrijede svake kune.. Sa 150w hps nisam nikad dobio ovoliko...
1500mah..kineski driver mislim da je oko 50 i nesta wata
Evo za sve one koje zanima koliko sam dobio.....155g masnih i mirisljavih vrhova ;) Ja prezadovoljan...eto uzivajte