ajmo probat indoor,kad su jeleni sjebali outdoor imam mentora himalaju i fino mi je objasnio kako i sta :) Zemlja: Biobizz all mix Sjeme: skunk#1 sensi,tutankamon piramid(nisam siguran jer nisam upisao na casu koja je koja na klijanju,i jena nije isklijala,pa sam stavio jos jedan skunk,tako da je skunk sigurno a dal je drugi skunk il tutankamon,vidit cemo kasnije) Gnojivo:hesi komplet box:eek:rmar š 70,d 50,v 200 Svjetlo: mars hydro reflector 300w Ventilacija:Ventilator VK100: maksimalni protok 250m3/h Filter sa aktivnim ugljenom 100: maksimalni protok 360m3/h jedan unutra mali da mjesa zrak i jedan kupaonski upuh Pitari: 2 x 18 l Oprema: digitalni ph mjerac,mikroskop ovako,biljke su stare 17 dana,rezim svjetla je 18/6,danas prvi put zalio s hesi kompletom,a zaljevanje ugl svaka 3-4 dana,ne pretjerujem :)) temp kad je upaljeno svjetlo je 27-28 korigiram otvorenim vratima boxai vlaga 50%,po mraku temp 22 i vlaga 54%
drustvo,pozz ,curama je 20 dana,gnojene samo jednom,jel nesto fali po izgledu? lampa je na 50 cm
fala smok,mentor me savjetovao za visinu lampe,a mentora se mora slusat :)))) jel frka ako temp padne do 20,9 kad je svjetlo ugaseno?
jutros mi je temp bila 22,7 i 73 % vlaga kad je svjetlo ugaseno,jel to ok? mislim vlaga?
pozz ekipa. curama je 25 dan,jucer zalivene jos jednom turom hesija,nadam se da dobro izgledaju posto mi je prvi indoor.. temp i vlaga,dan 27c i 50%,noć 22c 76%... desno je skunk #1,a lijevo mozda tutankamon,ako nije onda je #1 jos jedan haha
hvala smells,vidio sam negdje tu na sajtu da te zanima led:) tamara,mislio sam jednu al bolje dvije nekako...bit ce borba,al nadam se da cu izgurat kako treba :)
pozz ekipa, danas je curama mjesec dana i sutra idu na cvjetanje,malo je gusto u ormaru..lampa spustena na 30 cm. sad mene zanima taj lolipop,kako se to radi :)
moze tarzane,evo sad cu.akakav si mi ovo cvjetic za uzgoj dao? :)
hvala hvala,evo slikica :)
ak ti to tako kazes,onda cu i napravit tako,nis od lolipopa..a imat ce par cm sa svake strane da ih mrdnem.hvala na savjetu
malo sam se pogubio sad,kako mislite da ih razvucem?
kuzim,kuzim..napravit cu tako,samo da se svjetlo upali,da ih ne davim po mraku
evo malo slikica temp dan 27c vlaga 54% temp noć 22c vlaga 60% sad kad je malo bura zapuhala,vlaga je pala jer mi je bila po 70% po danu i 74 % po noći
pozz ekipa,imam par pitanja... kako snizit vlagu u boxu i kad se koristi onaj booster iz hesi kompleta,ne pise na tablici kad se stavlja
pozz ekipa curke 7 dan cvjetanja...muku mucim s vlagom,kad je ugaseno svjetlo ide cak i do 80%,vent mi za ispuh radi non stop,cak i vecom brzinom al ne pada,brijem da sam jedini ovdje s prevelikom vlagom,svima problem mala vlaga... ovako to izgleda sad....
s cim? sta je pirica? a ubacio sam neki k za skupljat vlagu,vidit cemo dal ce ic dole...
narucio sam jos jedan vent,javim se kad doje i kad ga instaliram u box _:))
Pozz ekipa,curama 11 dan cvjetanja,zasad lagani problem s vlagom dok ne doje novi vent
visina nije problem,imam jos metar uvis haha,al vlagu cu morat snizit da ga je*es
pozz drustvo-- curkama 14 dan u cvjetanju,malo sam ih ocerupao(loli) jos uvjek me jebe vlaga,nadan se da ce vent drugi to smanjit,danas dolazi.. zaljevam svakih 4-5dana,kad se fino osusi zemlja,ph 6,8 ovako to sada izgleda..
pa ovo se samo meni moze desit,narucis vent i doje pokvaren,ranit cu se
pozz drustvo curama 23 dan cvjetanja,2 venta mjesaju zrak,ugaseno svjetlo 60% vlaga,ne ide ispod
o ekipa,sretna nova... ugl vlaga u sobi isto 60 %
mislim da sam skuzio uzrok,bio mi je prozor otvoren na kip,i vlaga u boxu non stop 60,sad sam zatvorio prozor,vlaga 43..jel moguce da je to?
ooo ekipica..evo napokon dobre vjesti,bar mislim ugaseno svjetlo temp 22 i vlaga 55 upaljeno svjetlo temp 29 i vlaga 43 pitanje glasi,jel bolje da je veca temp nego vlaga,jer zatvaranjem prozora mi se digla za 2 stupnja temp
fala lood al brutalno me jebe,ispod ne ide,pa makar se ja na trepavice postavio:)
poz drustvo.. evo nas malo... ovako izgledaju,a neki listovi imaju neku cudnu boju,bice sam spalio s gnojivom il nesto,nadam se da nisam sjebo..
jucer sam zalio hesi kompletom za cvjetanje,cjela paleta,jel sve sta ide,fosfor,boost,powerzyme,supervit,bloom.. ugl neki listovi su dobili tu neku cudnu boju,vidit cemo nakon ove doze dal ce bit sve ok..jbga zalio sam prije nego sam vidio tvoj post secerni čoviče
pa ono radim sve po tabeli,sad sam na tocno mjesec dana cvjetanja,sto je po tabeli 4+ tjedan.. mentore,da to su donji listovi koji su ispod svjetla..dobro je,malo sam se prepao,hvala na intervenciji ekipa :))
opet sranje s vlagom,75 kad je ugaseno svjetlo..puiatanje,posto nemam vise zivaca se jebat s tim,je se moze grow ovako zavrsit,jer cu popizdit i sve bacit u 3 pm..sad sam vec lagano lud
ma imam brate,al ne ide dole... ne znam sta da radim vise--jedino cu ako popizdim uzet i sve bacit u kantu skupa s opremom..na rubu sam zivaca.. imam 2 venta u jbnom boxu,ovaj za izvlacenje zraka radi na full,ovaj sta ubacuje je na ful al ona nece dole nikako..ja sam jedini na forumu koji ima visak vlage,svi neka čarape ubacuju i kantice s vodom da se poveća,i jos k tome ova usrana kisa koja ne staje,sve je mokro,vec sam se dva puta razbolio od silne vlage u zraku,serem se na ovakvu zimu---
ma dok je lampa upaljena je oko nekih 43-45%,ugaseno me zeza,sad je upravo 76%,isao kupit jos jedan odvlaivac,sad ih imam dva unutra,ona mala jel...pa cu vidjet oce ic dole..i ispričavam se svima zbog riječnika al strasno sam nervozan..
pozz ekipa--curkama 39 dan cvjetanja,digla sa bura napokon,pa mi se vlaga u mraku smanjila na 50 sa 77%...juhuhu
znaci sad isperem,i jel se opet gnoji? jel neko zna kolko otprilike skunk cvjeta,ono cist okvirno da znam kad cu gledat trihome
jel flusam sad odmah il cekam da bude dan bez klope,sto bi meni bilo sutra.. e jel flush radim s vodom izmjenjene ph vrijednosti il šibam samo da isperem,normalno u tuš kadi?
hvala mentore,a i ostalima na pomoći..onda ce danas flush..pa javim kak sam to odradio.. jel moze flush kad je upaljeno svjetlo,jer mi se pale u 18 a gase u 06,
flushane,svaka dobila po 55 litara vode,zadnjih 7 l svaka s ph 6,6.. i sad peglamo dalje,,40 dana cvjetanja iza nas vlaga trenutno 38%,upaljeno svjetlo:) znaci sad jos jedno hranjenje,pa opet flush.il kad?
svako drugo zaljvanje gnojim,svaka dobije po 3,5 l vode cca,i hesi komplet po tablici,odnosno svakih cca 4-5dana,kas se osusi zemlja,provjerim, prst u zemlju ubodem
pozz ekipa.. curama 48 dan.. zadnji put gnojene prije 2 dana,sad sibamo samo vodu,fino izgledaju,vlga mi je na nekih d-43%,n-60%.. evo dve sličice sa upaljenim svjetlom,nije bogzna sto al cisto nesto:))
sitno brojim,ne mogu da stojim:)
evo drugari par slika bez svjetla,da se malo bolje vidi na sta to liči:))
fala ekipa :bocni::
pozz drustvo,curama 57 dan,trihomi mlijecni,tu i tamo neki smednji,kolko otprilike da ih pustim jos?
pa ja se volim oderat kad zapalim,ono junacki, haha da sam spreman za nista hahhaah,pa bi mi vjerovatno odg ona trca slicica,al opa cupa kaze preko 60,nije problem,ionako sam ih mislio skinut za cc 7-8 dana
i ja,kad god groweam,bilo van,il evo sad i unutra,numero uno je uvjek tu haha ugl probao sam dosta skankova,al #1 je majka,i ja kazem da jedino taj strain priznajem pod skunk,al to je samo moje misljenje,da se neko ne upeca sad na ovaj post..
odluka je pala,zbog odlaska na malu rutinsku operaciju cure idu u utorak prema vjecnim lovistima. nemogu ih pustit duze,trihomi su mutni s malo smedjih..kaj bu,bu rekli bi braca zagorci :) bit ce stare 62 i 64 dana
pozdrav ekipa evo mi gotovi,malo mo se zaje s trimanjem,nekih 3 sata,nije nesto za pohvalit se s urodom,ipak mi je prvi indor..vidimo se u outdoru,ipak je to moj gust.. hvala svima koji ste pomogli da ovo dovedem do kraja,posebno mentoru himalaji..
hvala gospodo na lijepim zeljama,gramazu javim,al od oka je skoro nista(kazem jer nakon onog autdora 2013 sve je nista haha)...moze dnevnik u zavrsene il da sacekam dok i h ne ubacim u teglu pa onda?
a je imas pravo,nije svaka ista..onda se javim kad sve zgotovim kako treba
pozz ekipa,ja zaboravio na dnevnik--ugl dobio sam dve ovakve teglice,cisto da se ima nesto...outdoor cemo razvalit ovaj put..vutrica je tipican skunk kojeg ja volim iako ne zabija previse,taman kako treba.. moze dnevnik u zvarsene..hvala svima jos jednom