Veći mi je ovaj od ispuha, na upuh u su 2 manja a na ispuh je jedan veći, ali mogu ja prebacit oba na ispuh ako ce tako biti bolje
Evo ljudi za sad male promjene, bit će to još bolje dok vidim koja je zenska pa cu onda pravit box za određen broj stabljika.
Sad sam ugasio vent za upuh, ostavio upaljeno za ispuh, ubacio reflektor i dosta bolje se grije sada. Nisam vas sve ispostovat za odgovorima za dimenzije boxa itd što ste pisali jer mi je ovo privremeno. Evo sada slike kako to izgleda i valjda ce izdržati u ovim uvjetima još par dana dok ne odredim spol. Hvala svima, ps ova sjena je od kamere