Pozdrav svima! Nakon premisljanja odlucio sam otvoriti dnevnik jer sam osjetio potrebu da i ja pridonesem kolko tolko ovom forumu gdje masa ljudi dijeli nesebicno savjete. Kao sta se vidi iz naslova grow ce biti sto jednostavniji, bez treniranja, a u igri su 3 automatika. Po biljci ce ici 30L zemlje. Slike cu obnavljat svakih 10ak dana jer nisam u mogucnosti ici cesto na sajt, no ujedno i da vas obavjestavam kako napreduju bijoze. Na kraju dnevnik namjeravam zatvoriti smoke reportom kao i svatko od nas ovdje. :) Zemlja: Terra Brill (crvena) Sjemenke: 1 x Auto Sin Trabajo - Barney's Farm 1 x Auto Jack Herrer - Advanced Seeds 1 x Auto Sour Diesel Haze - Seedsman Priprema: U rupe dubine 40-50cm ide po 30L zemlje. Zemlja je pomjesana sa perlitom da bude rahla i stavio sam hidrogel jer necu moci ici cesto na sajt. Oko biljke ce ici zeljezna mreza kako bi se obranio od puzeva. Gnjojivo: Plantela cvijet - kad bude bila potrebna. Sjemenke (JH i SDH) su proklijale u maramici i jucer stavljene u zemlju. Nalaze se u plastinim casama od 0,5L i namjeravam ih za 10 dana presaditi na sajt, dok se Sin Trabajo vec jedno 2 tjedna sunca na sajtu.