Pozdrav ljudi,,pa da pocnemo!! sjeme:white widow autoflower(magic seeds) box:80x45x45 svjetlo:2xcfl 150w(jedna za vege,druga za cvjetanje zemlja:Bio bizz(all mix) gnojiva:Bio bizz(top max,bio bloom,bio grow) ventilacija:od pc jedan za upuh ,drugi malo jaci za ispuh,,i po potrebi jedan za cirkulaciju, ph metar za koji dan dva tajmera svaki za svoju lampu,rezim cjeli grow 18:6 Znaci sjeme je stavljeno na klijanje danas,evo i nekih slikica,,svi komentari dobrodosli,,molim samo da mi neko objasni za sta je mala bocica koju sam dobio uz sjemenke,i dali je netko imao iskustva sa ovim proizvodjacom sjemena,hvala
Hvala,na komentarima...temperatura me ne brine jer sam u irskoj,,mislio sam možda staklo stavit ispod lampe i još jedan vent da puše po njima..još malo i krećemo,,,mrzim to klizanje..hehe Zaboravio sam naglasiti,da ću eventualno toping odradit
Pozdrav vutrosi ,, 4. dan od klijanja,stavljena sjemenka u zemlju..,,vlaga na 47%,temperatura 30,,,za poludit,,,neznam sta cinit stavio sam staklo ispod lampe,,temp ide preko 30,,daj mi recite,jel mogu upalit samo lampu za vege?ako samo jedna radi ode dole za par stupnjeva..sve ostalo ok.evo slikica
Kratki update,7 dan od kada je stavljena u zemlju,jucer izbila na povrsinu..uspio sam omogucit da obadvije lampe rade cjelo vrijeme,podigo sam prednju stranicu boxa u zrak kako bi mogao zrak naknadno ulazit temp 29 vlaga 40%,,kad malo poraste ide u 7,5l teglu,napravit cu toping i LST..malo me muci vlaga..ali bit ce sve u redu..to bi bilo to...a sada idem okrenut tamburicu ..pa malo plovit..!!!hehe
Evo kratki update:14 dan od kada je sjeme stavljeno u zemlju,ipak sam odlucio da ju drzim samo pod jednom lampom plavog spektra 150w,,jer se borim sa temp.prebacena u 7,5L pot, Temp:29-31 kad je upaljena lampa,kad ne radi 22 Vlaga;45%(svjetlo)mrak60% Zaljevam svaka 3 dana ph6,8 do 7,,bar se nadam jer sam kalibriro ph metar sa 4,0(grow shop) i 7.2(kupovna voda)a na uputama od ph metra pise da treba sa 4.0 i 6.86,,,a nisam dobio nista uz ph metar,pa sam odlucio ovako,, Radit cu toping,mozda LST,,bio bih zahvalan kada bi mi rekli vase misljenje na kojoj internodi da ju topnem?? LST-i me muci jer imam osjecaj da je preblizu zemlje da bi pigo,bojim se da joj listovi ne dodiruju zemlju,,, Kada da mjenjam lampu na crveni spektar za cvetanje? Svi savjeti dobrodosli,zivi mi bili do sljedeceg javljanja,,,
Pozdrav svima,hvala na komentarima,,Update,,,21.dan temp29,vlaga48%,,prije dva dana topirana na 3 internodi,jucer zalivena...i djeluje jako zdravo...na vege lampi cu ostat jos sedam dana..pa ju mjenjam...a mislim da ce i za tjedan dana dobit prvu dozu gnojiva...sve u svemu to je to..a sto vi kazete...
Pozdrav vutrici..Update 28.dan,,biljka napreduje jako dobro,,a raste jos brze..hehe,jucer sam joj zamjenio lampu,sada je na cvjetanju,pomaknuo sam rezim svjetla na cvjetanje za tjedan dana radi toppinga,ali cini mi se da ni malo ne kasni,,temp 25 vlaga 55,,sutra ce dobit prvu dozu gnojiva 1ml(bio grow) 1ml (bio bloom)1ml(top max) pa ide na sljedecem zaljevanju voda,onda opet hrana i tako u krug,,umjesto da zatezem zicom grane za posudu,ja sam grane razvuko tako sto sam bakrenu zicu preko grane zabio u zemlju ali ne duboko,,i mislim da mi se to pokazalo kao jako dobro rijesenje,,,ali da ja vise ne pametujem evo slika pa vi prosudite,zivi mi bili!!!
Evo me opet pa da bacimo pogled,,,Update 35.dan.zadnjih 7 dana je u cvjetanju po mojoj racunici jer sam je topiro pa sam joj malo pomakno ciklus svjetla,,,duze sam ju drzo pod plavim spektrom,,28,dan zamjenjena na crveni spektar,,,,jako fino to ide,danas dobila 2 po redu dozu hrane,temp 24-25 vlaga 50-60%,,vrhovi su poceli se debljat,meni izgleda kao da je u 2 tjednu cvata,,ali dobro nadam se samo da se nece izduzivat jer imam jos 15 centimetara do stakla,,,evo malo vise slika da se vidi,,,pa strucnjaci moji dali to lici na sta???heheh
Mali update,42.dan od sjemenke14 dan cvjetanja..temp27,vlaga 46%,,pocelo je debljanje,dobila jucer dozu hrane,sljedece voda,,nadam se da nece puno u visinu..jos nema mirisa jakog..sad vi bacite oko,evo mene za tjedan dana opet...
I doso je dan za foto session,,danas je 48.dan,,moram vam rec da sam se zeznuo i nisam brojao dane od kad je izasla iz zemlje,pa stoga cemo se mjerit prema tome,,,danas bi bio 42.dan od kada je van zemlje,4 tjedan cvjetanja zavrsio. temp:28 vlaga:45% svjetlo prebaceno na 20/4(hocu maximum izvuc) zalivena prije dva dana sa klopom(1ml top max.2ml bio bloom,1ml bio grow) lagano pokazuje da bi mogla vise vode i klope pojest,do sada zaljevana uvjek sa 1L vode, sljedece zaljevanje ide sa 1,5L vode,voda je kupovnaPH 6.2 jer mi se ph metar blesira Moram vam rec jednu stvar koja je jako korisna,a to je da sam ispod tegle stavio zaobljeni tanjur tako da tegla nikad ne dira podlogu i da ima mjesta ispod da se voda fino ocjedi i korjen je siguran,,ovo mi je prvi ozbiljniji grow,,i nadam se da cu ga privest kraju kako treba,,vidim da je ziva i zdrava,,,ja se drzim one mudre poslovice,,,, manje je vise,,,tako da sa klopicom ne pretjerujemo..da naglasim zaustavila se sa rastom,, Svakakvi komentari dobrodosli!!!
48.dan,zavrsava 5 tjedan cvjetanja,,mali problem,,,dobila je pjege po dva tri gornja lista,,molim pomoc...prije 4 dana sam joj maknuo zastitno staklo od lampe (reko da malo vent to raspuse,,zalivena prije tri dana sa( top mix1,5ml,bio bloom 3ml bio grow1.5ml)voda kupovna 6.2ph,sutra bi trebalo zaljevanje vodom...sutra ce bit update,,,,,ljudi sta mi je cinit ...sta joj je????
Hvala,kazes sigurno je to?
49 dan,zavrsio 5.tjedan cvjetanja,danas zalivene vodom,, temp28 vlaga:42% malo sam spalio par listova sa svjetlom ali sve ostalo ok,,evo slikica
56,dan,zavrsio 6.tjedan cvjetanja,, Pozdrav vutricima Jucer sam je malo osvjezio prvo sa 5litara vode iz slavine,onda sa 2,5litara 6,2 ph..kao lagani flush...u za dva dana je klopa na redu pa cemo vidjet.. Temp27 Vlaga42-48 Ja racunam cirka 14 do 20 dana jos,,,znam da trebam trihome pratit...ali nemam mikroskop A sto kazu iskusniji clanovi koliko do kraja...???ovo mi je prvi grow,,,pa bi htio da to napravim kako spada...hvala
Evo nas u 63.danu,,,i sve ide po planu Temp28 Vlaga40% Danas dobila samo vodu,,grane se lagano pocinju ljuljat...puni se,puni,ja racunam jos nekih 14 dana...za 7 dana flush...pa samo voda,,,,i onda mrak....jeeee...mnogo sam nestrpljiv,,i jako me zanima konacna kvaliteta,,,ova biljka mi ne lici na tipicnog white widowa,na pakiranju pise 20%sativa listovi nisu bas kao tipicna indika,,,bar meni to tako izgleda....svi komentari dobrodosli!!!
Sto je to foxtail..kakav pocetak...drzim ju cirka 10,15cm od lampe...jos imam staklo...molim te objasnite mi
Evo nas u 70.danu lagano se blizi sudnji dan,jucer je dobila vodu,,maknuo sam joj staklo i malo bolje namjestio ventilaciju,za dva dana full doza gnojiva pa cemo flush napraviti,,,kad se osusi dva dana u mrak i ocekujem da cu je cvikat 79 ili 80 dan po nekoj mojoj racunici, temp:26 vlaga:47% Molio bih da netko od vas ako moze odokativno rec dali je vrijeme harvesta uredu potrudio sam se maksimalno da napravim slike trihoma,,slikano mobitelom(improvizirana leca cd-citaca) Ostanite mi zivi i zdravi!!!,,,i izvjestaj ce bit na moj najsretniji dan HARVEST....
Evo nas u 77,danu..prije tri dana flush napravljen sa 25 litara vode..dobit ce jos dva puta vodu i pod noz...nemogu vise docekat...lud sam..ali sam sretan sto je to mojih ruku djelo...lagano su se grane pocele savijat..,,sljedeci puta cemo vidjet koliko je na satu...za moje potrebe ce bit perfektno,,pozdrav..do harvesta...
Pozdrav 84 dan,,,sitno se broji..vrhovi su tvrdi,lagano se grane savijaju...juhuuu,jos dva dana da se zemlja osusi..i dva dana mraka..pa onda cvik,cvik...hehe,,,da cujem malo vase komentare...pozdrav
Dosli smo i do toga...87.dan,,,,,SKARE.!! Proslo je,i mogu vam rec da sam jako zadovoljan sa ovom sortom automatika,,,ovo mi je prvi pokusaj da se okusam u indoor uzgoju. Biljka je bila topirana i nekako sam ju ukrotio da ne dodju do lampe,koristio organska gnojiva,,,18sati svijetla....zasada kako izgleda ja prezadovoljan,,,trimana i stavljena na susenje..biljka je jako izdrzljiva,,i mogu rec kao pocetnik da se jako lijepa biljka moze dobit ,ako se pazi na zaljevanje i uvjete,i to jos pod CFL-om,,252 grama otrimana sa granama,,,ja racunam 50grama,a za okus dima se javim u smoke reportu,,,,naravno vasi savjeti su jako pomogli,,,,zivi mi bili do sljedeceg dnevnika!!!jako bi dobro bilo ako bi mi nakraju rekli otprilike koliko dugo da ju drzim u mraku sa ispuhom prije nego ju stavim u teglu ili neke svoje nacine na koje vi radite,,,hvala
SMOKE REPORT:: Znaci,jako sam zadovoljan i radom i okusom,,,proslo je 12 dana na susenju,,,probao sam ,,sto se dima tice lagano je slatkast i nije jak za pluca,,after taste je predobar tek tada se vidi aroma,,,okus ce bit sve bolji kako vrijeme bude odmicalo...rad je prebolestan,,prvo lagano smijanje,zezanje,,pricalica,,,a onda kad vas uzme pod svoje,,,lezanje je zagarantirano,,,ni ne pomisljam na drugu,,,preporucam za neki film,nikako za izlazak...jako sam zadovoljan,,,60g je preko mog ocekivanja...puno ste mi pomogli,,i jako sam zahvalan ovom forumu!!!zivi mi bili