Strainovi: 2× Northtunderfuck (rqs),3G i Deep cheese Gnojivo: Advanced nutrients,baza Sensi bloom a i b,Nirvana,Big bud, Overdrive i Carboload. Mykoriza:Kraken i mykoriza premium od Organic nutrients Zemlja: Canna terra profesional Prostor: Grow box Mamoth pro+120. (120×120×200) Upuh: Ispuh: Svjetla:2× Zeus 308 i dupli Quantum board 240w Klijanje: 17.03.2022' stavljene u vodu 20.03.2022' izašle iz zemlje Ventilacija: 2 oscilirajuča ventilatora i jedan stupni,obješen vodoravno Potovi: 4× 16l aero potovi,stane 18-20l . Evo nas u novim pobjedama ::listomahanje:: U ovom boxu,ide još jedna tura sa Advanced nutrients gnojivom. Obskrbio sam se,večina po 2 l Nirvane,Big buda i Carboloada,tako da sam uzeo Sensi bloom a i b,da koliko, toliko potrošim nešto od tih boostera. Naravno,ostat če dosta,ali bože moj....več bi naručio Soma secret soil,ali početkom 6.mjeseca me neče biti na 2,3 tjedna,pa če buraz zaljevat,a ja navigirat preko video nadzora:) To je i najveći razlog, što idu bočice,mada kad razmislim,lakše bi mu bilo,samo vodu šibat,ali sve ču mu pripremit prije(vodu treba bublat,a on to nebi radio,garant). Davat če samo Sensi a i b,a doze ču mu složit u šprice,jer bu nekaj zeznul:) VIdeo nadzor ide preko 2 smartphona,preko Alfred security app. Besplatno se može puno toga,a kod plačanja samo više memorije i još neke sitnice. Mobiteli se upare preko maila ili QR koda. ZNači,tamo sredinom 3.mjeseca(17.3.) stavio sjeme u vodu ,čim pokažu klicu,uvijek sam ih stavljao u zemlju,ovaj put, nakon dugo vremena,išao sa maramicom . Stavio sam 5 i sve su proklijale....da sam stavio točno 4, vjerojatno mi jedna nebi izašla(Murphyev zakon) KLijanje određeno u malom boxu 40×40×160 na grijaču 8.4.2022' presađene u finalne potove ,zemlju sam nekoliko dana prije izvadio u potove,da se malo slegne i prodiše. Ovaj put sam im dao više svjetla u početku,jer nisam odradio klijanje ispod CFLki,pa nije trebala prilagodba na svjetlo. 70-75cm ov vrhova) Stavljena vrečica
Evo da zabilježim,od 50ak grama trima,dobio 9ml ulja ::listomahanje:: Ovaj put sam pazio,da odvajam smeče od dobroga,jer nakon par godina,mogu sjedit dulje od 10 minuta i tu jedan ::listomahanje:: Trim ,kad sam otvorio vrečicu,bolje je mirišio od večine ulične trave! Smoke report za Tunderfuck Nekako sam mislio,da bu diselaš,ali ima vočni miris i okus. Okus mi je odličan i gušt zapalit pljugu! Zakucava i nažalost meni je teško opisat rad,ali zato za uzgoj je odlična. Ogromna količina se može izvući,bez nekog večeg treninga. Jednu sam svinuo u početku,da bi shvatio,da bolje raste sama od sebe. Topanje 2,3 puta,lolipop i to je to .... Po papirima su velike biljke,ali ne tipa sativa...treba joj malo dulja vegetacija,ništa extra! Pogodila me 2 fenotipa,ali razlike su u konstrukciji vrha,kao biljka su jako slične! 3G Vrhovi su prekriveni trihomima i ima dosta vočan okus,ne grebe za grlo(bez flusha). Ljepo me zakuca i odličan za spavanje. Isto,ne treba puno treninga, podnosi full doze gnojiva,svako drugo zaljevanje. Znam da vas zanima gramaža,ali nemam vagicu. Evo staklenke s vrhovima,a sitno če iči za ulje (Otkupljujem staklenke na veliko) :):rolleyes:
Update: 62 dana na 12/12 Gnojio sa svime navedim,zadnja 4 tjedna samo Sensi a i b+Big bud Tu bi Overdrive ljepo završio priču,ali i Big bud je odradio svoje! Svjetlo:4×100w Quantum bordovi lm301h i b diode+Meanwell driveri Da počnem sa 3G Bog te mazo,ko sladoled!!! Nažalost,mirisi su mi se pomješali i jedino Deep cheese ima svoj i neda se.... Northtunderfuckovi,jedan prekriven trihomima, Drugi malo manje Ali sve su to za nijansu,različite.... Northtunderfuck 1 Northtunderfuck 2 3G Deep cheese Deep cheese sam uzgojio 10ak puta i bio sam uvjeren,da ne daje velike vrhove ...zjebal sam se:) Jedini je krenuo gubit boju,a dobijali su iste doze. 3ml/l A part+3ml/l B part+2ml/l Big bud Ne znam što bi više dodao. Pokušat ču,da 10 dana vise,pa onda trimanje. Pošto se suše u boxu,mogu bez problema lagano se sušit! Temperatura je bila oko 30°, vjerojatno i više u nekim trenucima,a vlaga oko 60-80%. Dok ventilatori mješaju zrak u boxu,nema buđi+dobra ventilacija Probao se jedan vrh,skinut prije tjedan dana i fina bu to travica ::listomahanje:: :rolleyes: I da,ovo debelo prelazi moj limit od pola kile u 120ki :)
Neče se svaki dr.primat takvih operacija,da još ne idem u detalje.....ne žalim se,očistili me tuto completo. Organizam ko u djeteta,sad ga filam, lagano si dižem toleranciju:) Još dođem doma i ovo me dočeka 3G ::listomahanje:: :rolleyes:
Evo mene nazad ::listomahanje:: ::listomahanje:: Javim se kasnije, vrhovi ko šećerne vune Javim što,kako gdje,samo da se raspakujem Zmolat sam si pljugicu,stavio vrhić,vrha i razbio se pošteno Ulje mi je trajalo,pa....4 dana od 29 Biljke su dobivale 2.5l tekućine,svaki 2.dan Samo na Sensi bloom a i b+Big bud Sljepo se držao samo zaljevanja i to je ispalo duper. Jbte bolje od mene:) Teško mi je još,biti u ovom položaju,pa ču idpod stavit slike. Puštam ih do nedjelje,da ih malo isušim(zrmlju),jer nisu vezane ....skužit čete po slikama! Pozdrav svima Otkinuo se jedan vrh, North tunderfucka
Pozdrav Vutri sa festivala u piđami:) sve kanile skupljam za navodnjavanje:)
Jao,spavao sam od update,do predveče,pa do jutra. Neko je na dvorištu spomenuo sladoled,pa sam se zaletio s autom po 2l,odradio ga pošteno i ponovno,zaspao ko beba:) Mora se lizat,jer ga ostane dosta u loncu(ulja) od kuhala. Sva sreća,pa se mogu izvadit, inače bi još lizao:) Ovo mi je drugi put,da ga uvlačim u špricu i tu sam zeznuo više puta.....kad je za kremu,odmah umjesim kokosovo ulje ,Nevenovu kremu,direkt u ulje i ovo ulje . Ta kombinacija mi je ranu usporila...ne može izlječit,ali nema crvenila,povuče se koliko je to moguće. Čim nema crvenila,odmah je i ugodnije hodat. Tko ima djecu,to bi trebao imat u frižideru,jer za osip,crvenilo ,rane od padanja(mada se djeca igraju virtualno)i sl.stvari na koži,stvarno radi i to svakom preporučam! Sami sastojci pomažu,a ulje ne može škodit... Ja sam dobio recept od Bigeskalibura,a ne treba puno ulja,da bi bila dobra....ja sam stavio više,ali i više drugih sastojaka,pa sam dobio puno. Njegovoj ženi je ranu na nozi,skroz maknula.... Imam ga još malo,a i puno sam podjelio.... nevjerojatno kakvu teksturu ima. Nosio sam dermatologinji malo i kad je otvorila,cijeli odjel se osjetio po žiži:) Jbga ja nisam niš osjetio....meni je to,ko i svaki drugi dan:) @beštija , hvala na brzim odgovorima. Lakše je kuhat,dok su staklenke pune,a decarb nije potrebno raditi,ako se radi isparavanje. Uglavnom,puno jednostavnije od večine extrakata! Evo koja friška slika. Dobile vodu i P.zyme 3G je prekriven,ko,ko Bataman Ptičja perspektiva Tu se vidi.....Bataman Gelato×Gorilla glue (3G) Norh tunderfuckovi se pune i ne bune se previše To je ovaj bolji feno,a ovaj dolje,onaj drugi... Z boka ,jedna pod suknju Ovo je danas slikano.... Sutra su u 1.danu,4.tjedna(NtF feno2 i Deep cheese u 3.tjedan) Temperatura:22°-30° Vlaga:50-75% ,ovisi kako je vani Bitno da ventilator mješa zrak u boxu...
Evo,radilo se ulje,ima da se intezivna trese:)) Materijal: 30g vrhova+10g drugih vrhova Tu sam se sjetio slikat:( Uglavnom,Isopropilni 99.9% alkohol,filteri,gaze i ne pušit! prvo cjeđenje,ve drugo i sad ono što svi volimo,čekat da se iscjedi preko filtera(juhuu zabava) s ove strane je zelene boje,odozgo zlatne. Kamera se poigra s svjetlom... Tu u kuhalu se vidi prava boja Ako nemate kuhalo,ostavite 24 h-48h ako može na suncu,polupokriveno i alkohol ishlapi. Stavi se u tacnu ili tako nešto i osobno sam idprobao, funkcionira kao i kuhalo,samo dulje traje(nakosi se posuda,da ulje lakše uvuč u špricu( I onda,završno isparavanje na vodi/pari oko 100° da bude i decarb je odrađen(odradio sam ga svejedno. Bolje da me pukne dva puta,nego jednom:) Završio sam sa 7ml ulja,a polizao sam mililitar garant.... vqB0G w2Gnq Xq1oy Znam,da ima objašnjeno sve o RSOu,ali ovo je RSO by Marac:) Idem,polječem Update usput: Cure su u 3. tjednu cvata Sad su več velike cure i cakle se fun listovi 3G bu njam... North tunderfuck feno 1 North tunderfuck feno 2 I na svjetlu.... on je u najjača biljka u boxu Hrana:Sensi bloom a i b, Nirvana,B52,Rhino skin, Carboload i Big bud Dajem jedno zaljevanje aditive/boostere(Big bud,Nirvana,B52), Drugo,Sensi a i b+Carboload Treče,čista voda+enzimi(Power zyme) Svjetla na 480w i 50-60cm od biljaka
Ovu turu su strainovi odlični! Deep cheese je uvijek isti i vjerojatno je ovo 15ti koji sam uzgojio od Dinafema. Mene gađaju 2 fenotipa,ali jako slična. Oba budu nabijena nod na nod i jedna u strechu,izduljuje bočne vrhove,druga ne. Strechaju jako malo,oko 50% i teško si je napravit neki plan treninga,jer ne raste uvijek isto. Ne podnose puno hrane i jako svjetlo,tako da večinom,izbljede do polovice cvata. Ovaj put sam više pazio i davao joj više vode,manje gnojiva i evo,zdrava i prposna! Vjerojatno, najbolji dim za pušit(meni),uz dosta jak high(zakuca)! 3G mi se sviđa! Sve su mu grane na istoj visini. Već sada se cakli i trihomi se vide po listovima. Kad zaljevam,osjeti se miris žvakače gume ili onaj sladoled Bubi,a žvakače su Bazooka. Mada,miris se promjeni s vremenom! Northtunderfuckovi su ogromne biljke i dva su fenotipa u growu! Jedan,desni bez treninga. Nnabacao je vrhove,po cijeloj biljci,a od treninga,samo sam spustio par nižih grana,prema potu,da sredina ima mjesta,a on se sam popunio! Drugi,ljevi duže je ulazio u cvat i ima veči razmak između nodova. Sa njega sam skinuo najviše zelenja i da ju u početku nisam svinuo(LST),puno bolje bi se rasporedile grane! Evo za kolegu @sone1 a,jedna iz zraka:) Deep cheesea je 10cm u zraku ili na PlayStationu 2 Stavit 4 Northtunderfucka i izvuče se 700g suhoga,bez problema u 120ki! Ja ne važem,niti imam vagu,pa odokativno bubam grame. Ono što sam htio reči,biljke su ogromne :) https://en.seedfinder.eu/strain-info/North_Thunderfuck/Royal_Queen_Seeds/ Ovdje je više slova i uglavnom izbija! Hempatija je imala 100% popusta,pa sam se nabrao RQSa:) Edite: Svjetla su na 480w, Zeusi po 120w svaki i dupli board na 230w ili 95%. I dosta su niže nego prije oko 50-60cm cca
Malo slika krajem srecha.... Northtunderfuck 1 To bu vrhčine... Deep cheese Taj još strecha @A22 ,evo vidi moje biljke,2.5 litri svaki 2.dan u vegetaciji su dobijale 2l. Temperatura:22°-23°\29°-31° Vlaga:40%-60% Pogledaj prvu sliku i zemlju,kako se lagano odvaja od stranice pota....sutra ujutro zaljevam sa 10l vode sve 4. Evo još malo slika Northtunderfuckovi su fakini:) Skinuo sam opet,kilo trave s njih... I dotjerao sam bocu za biljke ,iza.....
Evo frende i video! 7KLAL I koja slika @beštija ,može se još popunit i to dosta. Da ostajem doma,ostavio bi puno više i kasnije za cca 10 dana bi odradio glavni lolipop. Kasnije skidam fun listove,kako koji smeta....nije baš,da mogu birat,jer svaki drugi dan,piju 10l vode,a trening(HST) mi je najbolje odradit,dan nakon zaljevanja! Jučer sam čak mogao sjedit. Rana se povukla,a ja na škare i rokaj:) Bitno mi je,da su zdrave,jer ih ostavljam šlampavcu. Kupio sam mu kanticu,jer sa bocom šiba svugdje,samo ne u pot:) još ču komad od 10cm šlaufa zabit na vrh. Tako,da smo nagne kanticu! Jbga totalni antitalent za sve! Znaš koliko je sati,kad staroj moram objašnjavat kako da zalije,jer ruku na srce,svi ga znamo i to bu problemi,samo tako:) Ljevi Northtunderfuck je tjedan dana u cvatu,kao i 3G,a desni NtFk i Deep cheese,tek danas pokazuju tučak,tako da tjedan dana kasne! 2 tjedna su na 12/12,točnije 11.dan
Lolipop: Riješio sam ih dolje,ko pravi brico.... Sat vremena sam skidao i skidao,a moglo bi još,kad se ufuram:) Htio sam vam slikat sredine,ali to ne znaš,od kud,koji vrh dolazi i gdje ide... I nakon 2 kg zelenja Gliste če uživat u komposteru .. Sad kad se stacioniraju,ide mreža,pa ču ju spuštat,dok ne dođe na gornju ⅓biljke!
Evo malo slika,par dana prije lolipopa i to če biti,šišanje na nulu ..... promjenio sam im raspored u boxu i sad stanu,taman:p Northtunderfuckovi naprijed,3G iza desno,Deep cheese ljevo. Još to strecha....dobile 10l vode(2.5 svaka)+Sensi bloom part a i b+Carboload Znam da na slici i prošli raspored izgleda,da odgovara,ali ionako čemo vidjet,nakon lolia! Jbga,ostavljam šlampavom burazu 20ak dana,da zaljeva i več sad me hvata panika:) zato če i iči jači lolipop i defoliacija,da ima dolje mjesta za manevre! oeO35 Northtunderfuckovi feno 1 več sam po sebi, dovoljan za cvat,dok feno 2 treba defoliacija i opet nisu takve(jake) grane! Bolje se vidi u videu... Edite: Sad kad gledam video,feno 2 je takav,jer sam napravio LST u početku. Kako sam vidio,da joj ne odgovara,odpustio sam ju(glavnu granu),a ona je ,radi toga na jednoj strani puna vrhova/grana. Druga biljka je dobila puno bolju konstrukciju,sama od sebe!
Vikend update: M4Vl3 Morao sam rezat video,da dođe ispod 50mb... Temperatura:22°-30° Vlaga:50%-70%,zadnjih dana,višlja palim odvlaživač,ako pređe 70%,ali spušta se... Svjetlo:400w,svaki board po 100w i blješti u boxu :sun2: Uglavnom,dobile zadnje zaljevanje,Iguanu grow i Nirvanu. Još jedno tjedan dana če dobijat Iguanu grow,a onda ulazi Sensi bloom a i b....+ Carboload Čim krene formirat vrhove,ubacujem Big bud(pk booster) Dok još klimu ne palim, temperatura ode do 30°,ali to je direkt ispod svjetla. Malo sastrane,odmah padne na 28° i paše im ...uz 4 ventilatora+2upuh-ispuh,zrak se mjenja svake minute! 3G ima predivnu boju. Deep cheese(naprijed,ljevo), izdužuje se,a Northtunderfuckovi (iza),počele pokazivat pistile,ali još nisu ušle u cvat! Javljam se malo češče,a za manje od mjesec dana,idem na 20ak dana i buraz nastavlja zaljevat(barem bu probao)! Iz tog razloga,neda mi ih se dotjerivat. Odradim lolipo za 2 tjedna i to je to. Povremeno,pokoji fun list maknem s vrhova, pogotovo sa Deep cheesea. On ima ogromne listove i ovaj put raste drugačije od 10 puta prije.....nikad nije nabijao nod na nod,a niska je biljka. Primaju 100w više,nego li sam im davao prije i ne bljede listovi! To je to,za sada!
Evo cure,prva noč na 12/12 i dodane 2 vrečice Co2(svaka 100g,50% soda,50%lim.kiselina). Prije par dana,posavijane i lagano očiščene dolje :)) 3G je ispod stare Co2 vrečice i ubacio u petu,sad je najveća u boxu! Htio sam zabilježit swich,pa se čujemo,krajem tjedna! Jučer dobile 8l vode i 24ml Iguane grow,što je oko pola doze. Sljedeće zaljevanje ide puna doza(5ml/l) Ako kao ja,nemate zip vrečice,namotate vrh vrečice na neku plastiku,žicu i sl. Ako ste sami,kvačicom si pomognete,dok ne probušite vrečicu,da žicom ili špagom,stegnete vrećicu oko plastike i tako ima više mjesta za rupe i ne okreće se ko tornado...
@Bizzzo ,kad uđem u grow shop,prvo pitam jel su dobili neki supersoil. Samo jedan je znao, što je to supersoil,a onda si je valjda preveo u glavi i nudi mi Kilomix:) Ima ih koje to zanima i htjeli bi tako nešto imat u ponudi,jer za početnike,gdje češ bolju soluciju. Šiba samo vodu i dobije odlične rezultate. Problem je,što večina shopova u Zg i šire,dolaze iz Slovenije,tako da ovaj što je u shopu,nema utjecaja na proizvode i kupnju istih! Worm castings,Glisnjak,Glistin i sl.ima za kupit,ali treba nači tratirano za indoor i da valja. Evo,uzeo sam Glistin 30l= 82kn(11€) sa 50% popusta(u grow shopu). Preskupo za tako nešto,ali dugo mi traje. Stavio sam Orginal cheese od Paradise seeds i dobija samo glisnjak(3 šake na 12l zemlje za sada) i tako ide do kraja! 1.5.je prebačen na 12/12 ,pa čemo vidjet, što če falit....več sam probao,prošlu turu u 100ki sa sporootpuštajučim gnojivom(2-8-6) ,2 biljke,ali na pola cvata,krenule su žicat PK,tako da je teško nači nešto takvo. Zemlja je Biogrow od Atamia (medium). Biljke sam izvukao,ali sam dodavao Fosfor plus,a htio sam organski uzgoj:( @sone1 ,frende neka se box puni,a lako joj odsječem grane,koje ne stanu:) Potovi su odlični za zemlju,a za kokos nisam razmišljao,ali ima smisla! Slažem se,samo ljudi koji počinju,treba im tako nešto! Po meni za početnike najbolja opcija. Ne treba kupovat gnojivo,dobije se sve od Some,samo davat vodu! Dosta njih kad čuje,da se zemlja kuha,pomisle kako je nešto komplicirano,a ubiti jednostavnije,nego bilo koje gnojivo i u početku najjeftinije.
Koristio sam u prošlom growu Biogrow od Atamia. On je medium, što se hrane tiče,a ima 20% kokosa i išao sam bez perlita. Zaljevam, svaki drugi dan,jer imam aero potove,kojima je sredina podignuta i zemlja se suši ravnomjerno i jako brzo! Sredina je 7cm podignuta i izbušena,da je čudno što zemlja ne ispada. Ispadne samo prvi put, nešto sitno.... To je više za kokos,ali i sa zemljom dobro funkcionira. Njih koristim od početka i ovi što dobijaju Advanced nutrients,rupe su izgrižene od soli. Ove gore,što dobijaju Hesi,ni približno!
Update: Temperatura:22°-27° Vlaga:40%-60% Svjetla:4 borda,rade na 350w, 70-80cm od krošnje Ubacio sam i 4.bord, pošto su biljke od stranice do stranice. Pogled prije treninga Nakon treninga Iza 2North tunderfucka,ljevo Deep cheese i desno,3G NtF 1 i 2 sam raširio(LST) Skinuo one velike fun listove Pocropao sve grane i skinuo sve dolje da mogu mrežu stavit... 3G Njega sam najviše cropao,stabiljke su šuplje i kako sam počeo,krenula je rast i širit se....neko je ljepo to objasnio.....biljka vuče vodu/hranu kroz stabiljku,ne kroz rupu u stabiljci,a kad se cropa,napravi se autoput do vrhova! Uglavnom,paše im:) Co2 vrečica malo izgubila na težini,ali ostaje. Biljke su do sada,svaka,dobile 5ml Iguane i 4ml B52. Podljeljeno na dva zaljevanja. Zemlja(Canna terra profesional) drži oko mjesec dana. Prošlo zaljevanje samo voda,a zadnje enzimi i prvi put cal/mag. Odmah dignu listove,ali to se nije dešavalo kod Sensi cal/maga i sl. Imam čisti koncetrat od atamija,a dozira se 0.1ml/L-0.5ml/L i do sada sam stavljao par kapi na 5l vode,tako da treba malo više. Komplet famili Ovo je slikano nakon treninga:djede: Trenutno mi nije cilj,dopeljat ih na istu visinu,dođe mreža,više ih cropam i razređujem. I ja sam si zacrtao,da dođem na 100kg,još samo 15 i tu smo:) Obukao sam odijelo,pa skužim,da me steže i nekako ga teško zakopčam hlače??? Za sada je to sve...... Northtunderfuck ima dobre recenzije,a najbolje 3G,a ionako mi je svejedno. U planu je preči na kokos sa Sominim kitom,ali to se mjenja sa svakim danom,tako da više neču planirat. Čudi me,da u Zagrebu i ostatku Hr. nitko nema Supersoil ili ti living soil?? Jedina opcija su biotabsi,ali tu isto ima dosta preparata,koje ako ne dam u pravo vrijeme,ista stvar kao i bočice.... Javim kad prebacim na 12/12,što bu kroz tjedan dana! Pozdrav:thumb:
Update: Pošto rastu,rapidno, treba ih oslikat.... Deep cheese malo niži,ali i on sad kreče sa granjanjem. Nakraju sam ga ipak,topao. Fimao sam previsoko(fuck I miss) Northtunderfuck 1 i 2 rastu ko blesave..... Jučer sve osim Deep cheesea,dobile ½doze Iguane grow i prije toga,sve 4 ,B52. On je booster za cvat,ali je energy booster sa laganim NPKom(2-1-4),koji u početku puno pomaže biljkama. Uz mykorizu prošli put je išao Kraken i nema velike razlike. Malo je ova premium mykoriza preskupa,ali dugo traje. Do sada za korjen Pirana od ANa najbolja,a uz mykorizu ne treba ništa za korjen... Na ljevom NtFku se vidi koliko brzo rastu,po novim,svjetlijim izdancima! Imam nešto za obavit,pa kasnije ide jača defoliacija... obrasle su i tako najbolje rastu. Temperatura 21°-27° Vlaga:30-60%(evo danas 60% kad je kiša) Svjetla:280w-60cm od biljaka Za ovu vrečicu Co2 ne mogu reći da ne radi. Po biljkama se vidi,da im svjetlo ne smeta,a ako zaboravim,pokrit ju prije spavanja,ubi me glava ujutro! Uzet ču neki Co2 metar,samo ovo što sam gledao,ima više funkcija i dosta su skupi,ali funkcionira sigurno! Hvala @Bizzzo :clap:: :sun2:
Auuuu,update: Rastu ko koprive.....u tri dana su se poduplale:) Tri noči za redom me ulovi muka i boli me glava za popiz.... Onda se sjetim,da bi moglo biti od Co2 vrečica. Nažalost,nemam s čime izmjerit,ali nočaš sam stavio vrečicu u drugu vrečicu i zatvorio do ujutro.... Temperatura: 22°-26° Vlaga:30%-40%,ovih dana oko 50% Svjetla vuku 280w,ali sam ih malo spustio. Chees se nabio nod na nod i sad se počeo otvarat. Za koji dan,ne može ga se prepoznat,jer ostaje nizak,ali kad krene,ljepo se napuni Northtunderfuck ima dulje bočne grane i raste dosta brzo. 3G ljepo se razvija i nakon LSTa,sam se puni,skinem tu i tamo,koji fun list,koji pokriva više od 2 vrha i one koje rastu u biljku .. Pošto moram zavlačit,još mjesec dana bu u vegetaciji,tako da odradi strech,pa onda buraz zaljeva,dok me nema. Kupljena dodatna oprema Htio sam H&M,ali nije bilo.... Peace :sun2: Edite: jučer dobile po prvi put,svaka 2l vode+½ doze Iguane bloom. Do tada,2puta B52 i čistu vodu. Sljedeće zaljevanje,idu enzimi! I našao sam,kako ču moči flush radit. Ima ovakvih,a ima i jeftinijih. Kotači mi toliko i nisu bitni,bitno da mogu odispod vuč runoof:)
Update: Temperatura: 21°-27° Vlaga:30%-50% 15.dana vegetacije ili od presađivanja u finalne potove. Cca 40 dana od izlaska iz zemlje! Jučer ujutro Cijeli tjedan treniramo,sad im dajem koji dan,da odmore::kauboj:: Danas dobile 4l vode+B52,do sada špricao po površini,a sada malo više,jer su potovi lagani! 3G Northtunderfuck 1 Northtunderfuck 2 Deep cheese Northtunderfuck raste ravnomjerno. Jedan je topan,samo jednom i cropan...drugi topan,pa LST na stranu i cropan..... 3G isto,top i LST u stranu,nije još cropan.... Deep cheese sam fimao ,ali previsoko,pa je na kraju topan,a nabijen nod na nod.... 25.000-30.000 luxa preko mobitela Upaljena 3 od 4 boarda,zajedno oko 280w 80ak cm od krošnje. Nastavljam zaljevat sa litrom vode po biljci(18l zemlje),pa javim kad pojačam. Još 1ili 2 puta voda,pa ču dati ¼ doze Iguane grow. Još ču vidjet..... Co² vrečicu nemam s čime izmjerit,ali rastu brzo,podnose puno intezivnije svjetlo za tu fazu. Uglavnom,ne škodi i ne smeta.....ja sam iz ljenosti stavio jednu,veču vrečicu,ali bilo bi bolje iznad svake biljke po jednu od 60-80g(moja je 200g). To bi bilo to za sada,savjeti,kritike itd.uvijel dobro dođe :thumb:
Evo ih,nakon prvog LSTa U tri dana su se poduplale..... Zaboravio sam dodat,da su sve,osim Deep cheesea,jednom topane,a DC je fiman,prije 2 dana....spustio sam listove, ispod vrhova Njemu se bočne grane,slabo izduljuju. Ima ogromne fun listove i većinom prije spavanje,spusti listove. Imaju dobru boju,jedan board ima lm301h diode i one imaju više žutkastu boju,ali svi su 3500k 3G sam cropao i savinuo...... Danas su dobile po 0.5l vode,jer još imaju vlažnu zemlju,pa samo navlažim površinu! Peace :thumb:
@beštija ,koristio sam Cannu terru profesional i plus. Iskreno,najbolja zemlja i kad gledam sve svoje dnevnike,prije Lindinih Amnesia,imaju zelenu metalik boju do pola cvata i dulje....Ali onda sam kao bazno gnojivo,davao Iguanu bloom i grow,a čini mi se,da samo te dvije boce,daju odlične biljke! Ovaj grow ide minimalno boostera. Nirvana,Big bud i Carboload. Zato sam išao sa Sensi grow a i b,da mogu pojačat PK,ako bu trebalo,a u vegi,dobijat če Iguanu grow(2godine je stara i dobra je. Smrdila bi,jer i ima miris po morskim plodovima)ali dobro ih je ovako zatvorit i na polu-mračnom mjestu na sobnoj temperaturi,mogu stajat jako dugo! Iguane su organske(morski plodovi) i puno bolje napumpa vrhove,nego Hesi,ali razlika je u mirisu i okusu. Jačina je ista, uvijek.... Znaš kako kažu, čovjek koji voli,ono što radi,nije radio:) Uzgajam ja sve,a još dok dobijam ovakve benefite iz svojih ustiju bi im dao,da do toga dođe:) Hvala svima na ljepim željama, pokušavam napravit smoke report za Critical,Mambu negru, Deep cheese i Sensi skunk cca tjedna dana i svaki put se izbijem i zaboravim što sam stavio u rizlu,a sad više ni nisam siguran koje su koje staklenke:) Peace :thumb: