
Galerija nije uvezena
Evo ljudi odlučio sam i ja stavit svoje biljoze na ovaj forum,imam ih 3,nadam se da će bit ženke,potrudio sam se sa njima,i njegujem ih,dobile su jednom gnojivo od koprive,i zečeva...To mi je prvi grow vani,i zasad mi super ide,samo da sunce piči....U 2 dana su se uduplale,topiro bi ih,al nikako da se orijentiram pa neznam di treba odsjeć,jel bi mogo slikat,pa da mi neko od vas zacrta di se treba odrezat...Ako nije problem nekom...slobodno komentirajte,neke prijedloge možete mi reć,sad nemaju zaštitu od puževa,jer sam skinuo zemlju oko biljaka ovo je samo nabacano gore da se ne vidi da je netko kopo jame tu,i možete mi reć samo kolko bi mogo očekivat ako će bit 2 ženske biljke,jame su dosta velike,i zemlja je plodna,znam da nikad se nezna al jel bi dobio oko 100gr po biljci,to bi bilo hebeno,pa nebi imo posla sa kupnjom cijelu godinu ehehheehh..
Ljudi veliku sam pobro i iznenadjen rezultatima,oko 50gr suhoga,a pobrana je jako puno prije nego sta treba,sad je u staklenci i upravo ju mirisem,ljudi moji do jucer mirisala dobrano,a sad ima miris sijena nevjerujem,miris je jednostavno prije pobrane trave,dim dobar,udara me skroz ok,ko obicna ulicna trava,samo sto me ova puca uvjek na dobro,odkad sam ju poceo pusit promijenio sam se,nabolje :))),jos imam jednu staklenku punu,stim da sam sad spalio 2gr u pljugi i tak mi je jebeno da cu sad popusit pol staklenke sam,slike ce bit kroz 10 dana kad cu otic ubrat drugu biljku,bas je smedja,i smrdi po nafti,mislim da ce ona jos jace ubijat,probo sam i jedan hed i ubio se,kad ju posusim prirodno mislim da ce to bit najjaca trava koju sam pusio do sad...Evo tolko od mene ljudi idem ja motat...samo lagano chill
Ljudi otpalo je 60%lisca sa obadvije biljke,danas sam ih posjetio,a ostatak lisca je bio spusten,i zut,pognojio sam sa zlicom meda na 2 l vode,mislim da cu ostavit jos 3 tjedna najvisei pobrat,pa kolko bude budw 50 gr je sigurno
Evo slikica,čini se da je ova kišurina isprala sve iz zemlje i da će biljka sad pojest sebe,držat ću ju živu do 15.10,jedino ak će bit lijepo vrijeme onda će ić do kraja,i ak nebude plijesni,šta mislite s čim bi ju bilo dobro sad pognojit,al da je prirodno,mislio sam sa medom,al neznam mislim da on neće baš pomoć,evo danas odem do njih,i vidim ona opet na podu,i to bila je bar 1-2dana tako,ova velika ima baš voćni miris,a na drugu stranu miris žiže,mislim da će bit hebena,
Ljudi brijem da mi se biljka suši zbog viška bora,jer sam gledo sastavni dio gnojiva,i vidio da je sa dodatkom bora,a piše na forumu da se zbog njega zna biljka posušit al polako,evo danas valjda prvi sunčani dan kod mene u zadnja 2 tjedna,otić ću poslikat pa da vidite današnje stanje...
Nedam se da ce bit bar nesto al evo kod mene u zadnjih 30 dana 20 je padala kisa,7 je bila naoblaka a 3 dana sunce,neznam kakva ce bit kvaliteta,sad se sigurno sve ispralo iz zemlje i vise necu gnojit veliku,vidim da je dobro stavit malo meda u vodu s kojom se zalijeva pa cu to napravit kad se zemlja osusi i prestane kisa,sad imam jedno pitanje jel bi ja mogo hed klonirat,tj jednu granu da stavim u indor??
I meni čudno,koji nisam iskusan,zato sam i otvorio dnevnik da me savjetujete,il kažete šta sam krivo napravio,99%sam siguran da to nije od gnojenja,jer sam imo slučaj sa pregnojavanjem prije,a ova nije ni one flekice dobila ni ništa,nezz valjda će bit nešto od nje,baš mi je žao lijepo je izvegetirala,visoka je 1.90,a široka prek 2 metra,dosta gusta,trebo bi dobit najmanje 50gr od nje,al bit će i više ako se ne nastavi pogoršavat,ovi spaljeni listići se drže i nisu onak pucketavi,nemožeš ih smrvit nego su samo posmeđili i sfrkali se,i počeli hedići i na spaljenim djelovima rast,ta veća nekako sporo napreduje,procvjetala prije male i sve,a mala ima veće hediće od nje,vidjet ćemo šta će bit,al ovo je veliko iskustvo za mene,sjećam se kad sam došo na forum nisam znao kak isklijat sjemenku,a uz vašu pomoć sam naučio tolko toga,sad sam to počeo u praksi koristit,ee da i jednu važnu stvar sam zaboravio napomenut kad je bila ona velka oluja skoro ju cijelu biljku strgala,ja sam prekopavo tu zemlju 10 puta pa je sad tak mekana i rahla da je cijelu biljku sa ogromnim korjenom nakosilo na jednu stranu,ja sam samo otkinuo neke rašlje biljku izravno i stavio rašlje,al ona se već prije počela sušit
Ljudi evo update,nezz kaj da kažem ne gnojim ih a ova velika mi se suši,al samo listovi neznam zašto,na tim spaljenim vrhovima su mi počeli hedovi rast,bude nešto od nje to je bitno,samo neznam šta da radim sa tim spaljenim listovima,da nebi to plijesanj dovuklo?? A za malu nemam šta reć,mirisa nema al je ljepljiva,bit će dobra heheh :rasta1: Evo jedne iz poluptićje perspektive,visoka je pa ju nemogu uhvatit cijelu Ovo je glavni vrh ove manje ;) Evo slobodno komentirajte,heheh neću vam ništa,malo sam uduvan,tj malo više pa se nadam da nisam neš krivo napiso :joint2: :ninja:
znam da je otprilike tako,al ono radi reda,zaboravit ću pa bolje nek piše,danas pol doze sam stavio i zalio obadvije biljke,moram malo neda mi vrag mira,ova manja će imat ogromne hedove,a na velikoj se već polako kristalići vide,sliko sam danas ujutro al neću postavljat jer je rosa sjebala slike,nisu onakve kakve sam htio da bude, :sun2:
Nista joj nije,i sad sam 100% siguran da je pocelo cvjetanje,dal onda da brojim sad cvjetanje od 25,il od 30?
Kokosji nije,jer je on vec bio mjecec dana tamo,i nikakvih problema nije bilo,gledo sam po forumu i cini mi se jedino da ima previse dusika,a nema ni one narancaste flekice od pregnojavanja,sve mi se cini ko da je neki problem sa korjenom,i da power znaci tu su 2 biljke al ova lijeva nije topirana malo kasnije posadjena,al bit ce dobra nadam se,a ova veca desna je jednom topirana i sad ta 2 glavna vrha koja su izrasla se suse odozgo i neki ko novi cvjetici izrastaju u tom posjenulom djelu,i cudno mi preflover je pokazala prije mjesec i pol i vec mi se ucinilo jednom da su hedici poceli,al nisi jos,valjda budu
ljudi mislim da sam sjebo,nezz kako,al evo s ničim ju ne prskam,čak ju ni ne zalijevam jer stalno kiša pada,i lud sam više,najrađe bi ju sad posjeko i pušio lišće i čeko iduću godinu :((( ,al aj lišće ubija mogu reć,probo sam na bong 3-4 lista i nakon pol sata kad me ošinulo,prvo glad,onda komunikativnost,inače nisam tak pričljiv,al ovo jbt,ja sam sam sebi više išo na jetru al nisam mogo stat pričat,a i svakakve ideje mi dolazile ahaha evo stanje: i evo kad se svi hvale kak im je debela stabljika,nisam imo neku bocu,al promjera boce od pola litre je ;)
ma kiša pada kod mene skoro svaki dan,sad jedno 2 tjedna neću gnojit,pa onda normalnu dozu,hvala ljudi,isprat ću ju,i pošpricat s miksom da odu bube dok nema hedova hehehehhe
probat ću,a kolko izgleda opasno po biljku???
evo stvarno nisam mogo prije neke slike stavit,radim,a kad dođem mado noć je,pa nemogu slikat kak se spada,evo updejt,i opet to nebi bio ja da mi netreba pomoć heheheh evo grupne slike: evo sad problema,jesam li ju pregnojio il šta??,jel se da ispravit,kad sam kreten lijepo mi piše 1 čep na 2 l,a ja 4 čepa na 1.5l stavim,mislio sam da će joj bit dobro,al jbg nije,i to se tek počelo dešavat 3 dana nakon gnojenja što mi savjetujete da radim,sve više i više ima kukaca na njoj,da napravim neki čaj od čilija,češnjaka,i duhana??,možda bi to pomoglo protiv njih,al ove kanđe me zabrinjavaju jakooo...pozz
Jucer dobila biljka troduplu dozu terarosae,npk 7-4-8,pa ktoz dan dva cu postavit slike i javit kako reagira na to gnojivo
e takva je i moja,al nije tolko,puno manje je,neznam da je zbog gnojiva,jer sam u zemlju izmješo kokošje i kravlje,počeli su se formirat hedići,pa ću kupit plantellu cvijet,vidi se na njoj da joj fali i sunca i gnojiva,već 2 tjedna mi nekako iscrpljeno izgleda,nije više onako radosna suncu,a ni boju nema onako zdravo zelenu,al sredit ću ja to..a čupo sam lišće da ju mrvicu proredim,bilo mi je čudno jer su samo neki fan listovi bili žućkasti,a neki nisu,pa sam to prorijedio,i na tim mjestima je najljubičastije,hvala na odgovoru :respect:
Ljudi trebala bi mi pomoć,petiljke od listova neke su dobile ljubičaste točkice,i fan listovi su mi dosta svjetli,al baš onako napola žuti,pa sam ih poskido 30%,jel bi bilo dobro da ih pognojim,našao sam di ima za kupit plantellu cvijet,il od čega to može bit
dugo nisam stavljo update,pa da malo osvježim heheheh,biljke lijepo napreduju,i ova mala još nije spol pokazala,al kroz tjedan dva bude,nemam ideju s čim bi bilo dobro da ih pognojim malo,a nisam u mogućnosti kupit kvalitetno gnojivo,pa rađe s ničim ne gnojim evo i skakavca sam sliko,ima ih 2-3 koji su stalni domaćini u biljci,par pauka,jel bi bilo bolje da ih poskidam,zasad nesmetaju,više onih rupica po lišću nema osim na 2 vrha,al uglavnom puno su se smanjile..
Nece niko kosit jer je to u grmlju,zapustena njiva,tak da se netrebam brinut
Jel moze bit od pauka,vidio sam 2 motaju se po vrhovima,i uvjek kad dodjem na istom je mjestu,i kad ga hocu uhvatit on mi se skrumpa u sredinu biljke,pa mi ga se neda naganjat,a brz je,nikad tak brzog pauka nisam vidio ahahhaha
Da to je i meni bilo cudno,nema tih tockica ni na novom liscu ni na fan listovima nego samo na vrhovima,pustit cu nek sve ide svojim tokom zasad,ima dosta lisne mase,nebi smjelo se nista lose desit
NAkon dosta vremena evo novih slika,i jedan problem je došo,pa bi molio da mi pomognete da ga riješim znači evo 2 biljke,ova velika je visine 1.70,malu nisam mjerio: Sad ja odem malo se prošetat da vidim imali šta novoga,i vidim ja rupice po listovima,al nema nikakvih buba ni ispod ni nigdje,nezz od čega bi to moglo bit,i ljudi s čime da špricam,imam neopitroid,mogu napravit onu otopinu od koprive,i duhana,ljute paprike,šta mislite oče to pomoć da se ne prošire te točkice,ima ih skoro na svakom vrhu,al novo lišće nije takvo,znači nije od pregnojavanja,nisam ni gnojio skoro mjesec dana,možda je od sunca,jer stalno roska kišica,pa možda spali malo
nije žedna,padala je kiša,nego je bila noč pa je spustila lišće
evo ove ženske sad kad je dobila malo sunca,išo sam provjerit da ju kiša i vjetar nisu pokidali,i usput presadio još jednu,zasad imam 2 biljke na tom sajtu,i 3 male jučer su mi izašle iz zemlje,i njih ću na forum stavit,al vjerojatno ništa od njih.
Ee ljudi da pitam s kojim izmetom je najbolje gnojit u cvjetanju:kokosje,zecje,kravlje ili svinjsko?? I jel kasno sad zasadit biljku,jel ce moc uc u cvjetanje?
Ljudi evo malo da vidite kako napreduju,za sad je sve više manje ojk: Ovo je ona iz tegle,i evo kako izgleda,pregnojio sam je prekjučer navečer,a danas sam isprao sa jedno 20l vode.. al nije to sve,i mravi su ušli u teglu,danas navečer il sutra ide na neki sajt Šta mislite ima li nade za nju,ja mislim da ima,izdržljiva je to biljčica... Evo ovih na sajtu,1 je muška i nju sam isčupo: A ovo je ljepotica ;),danas sam je pognojio malo sa kokošjim izmetom,i 10l vode.. Kroz tjedan dva novi update..
Neopitroid...
Ahahahaha,prljep je osjecaj,stvarno sam se potrudio oko njih,pa da pitam,kako to da je procvjetala tak rano a nije automatik,i do sad bas i nije imala sunca,jel bi se ona mogla vratit u vegetaciju kad po ljetu uprzi sunce??jer nazalost je dozivjela mozda 10tak suncanih dana?
ee hvala,meni je bilo pisalo za sve uzraste,i za odrasle,ja sam za odrasle stavljo,usput da pitam nisam siguran 100% jel ovo ženkica,ima prozirne dlačice,tj. samo sam 1 vidio
Eee ljudi nemogu uključit family safe,nema nigdje,i jel dobro ovo topiranje???
Evo da javim,mislim da je topiranje uspješno prošlo....samo da sunce uprži,nema ga baš ove godibne....
ma dobro da mi ispadne 100gr po biljci,i da budu 2 ženske,ja zadovoljan heheheh,hvala svima ljudi
kakve sličice,i sve 5,al nemogu nać to family safe na postimageu Ljudi briem da je jedna ženska jedna muška,ova muška je malo veća,i ima jako uske listove,i nekako onak miris klorofila,a ova druga smrdi na 10metara po žiži
Evo ljudi ovo sam otkinuo: Evo ovako sad izgledaju: jel dobro topirano??
Hvala puno,sve što znam sam naučio iz ovog foruma,i evo po mom mišljenju pravilo br.1 za početnike je bez kompliciranja to su samo biljke i treba se samo pripremit...bez kompliciranja,i samo neka sunce piči....
nije to slama to je trava koja je bila na sajtu heheh,još razmišljam dal da topiram il ne,mislim da ću ih topirat,al kad još malo naraste,tek je sad grane gore počela bacat,šteta da to sve otkinem,i MalaMaco naprevilo mi se to,kad sam kopo jametinu,pa sve usitnio,pa se slegle zemlja,tu ću u cvjetanju stavit kokošji gnoj,i zemlje preko toga,pa po tom zaljevat...I zašto mi je status upozorenja,fkt nezz da sam išta napiso krivo,jedino da mi nije to od frenda koji dolazi do mene stavljat slike,al on ima svoj profil.