
Galerija nije uvezena
Pozdrav drustvo,ovo mi je prvi grow pa sam resio napraviti i dnevnik radi pomoci vaseg znanja i iskustva. Puno sam naucio citajuci ovaj forum, ima jako puno informacija,a i pozitivne energije tako da svakodnevno citam i uzivam :) i evo da napisem nesto o growu.. Seme: 1x White Widow Auto CBD by Greenhouse Seeds 2x Auto Kryptonite by Pyramid Seeds Box: U pitanju je ostava 90x90x200 sa svojom ventilacijom (wc vent ) i 2 pc venta da duvaju po njima Svetlo: 250w HPS GIB flower spectre Unutrasnjost:Alu folija (mat strana) Zemlja i posude:Biobizz Light mix + perlit a posude su 9,5L Ercole. Gnojivo: Vertafort Easy Growing 100g (u pitanju su nekakve granule koje se mesaju sa zemljom 50g sam stavio u jedan Pot gde je White Widow a u kriptonite po 25g.. NPK-S-Mg: 6-7-12-10) Biobizz Indoor pack : BIO-GROW 250ml , BIO-BLOOM 250ml , TOP-MAX 250ml Rezim: 18/6 do kraja Ostalo: Thermo/Hygrometar, merenje ph u epruveti sa kapima Temperatura: danju 29-30 nocu 25-26 vlaga 40-50 Naravno to jos nije sve planiram jos investicija tako da saveti su dobrodosli. WW je 20dan a kryptonite 2 dan slike cu da ubacim naknadno