
Galerija nije uvezena
:sun2: pozdrav svima Posle prilicno duge zime konacno smo docekali prolece i :sun2:,nadam se da ce ga biti u velikim kolic.,pa da i mi koji nemamo uslova za indoor na jesen nesto uberemo :icon_lol: Semenke za ovaj poduhvat sam dobila i nisu fem. Stavljene su na klijanje pocetkom aprila jedan deo a drugi ned. dana kasnije, zatim posadjene u casice.Zemlja je zadovoljavajuca,najbolja koja se trenutno kod mene moze kupiti posto substralove do daljneg nema. Na posledku u inprovizovani vege box stavljena su: 4 x Bluebery,5 x Haze,2 x Kristalica,8 x navodno skunk (semenke iz kuplj. vutre,prilicno dobre) ukupno 19 kom. Za box posluzio je deo starog ormara sa dve gro lux neonke i 2 pc venta da duvaju po biljkama.Od pocetka su na 16/8. Sada su stare 4 neke 3 nedelje i za vikend idu out :) http://img854.imageshack.us/i/p5058748.jpg/ http://img853.imageshack.us/i/p5058751.jpg/ Haze http://img846.imageshack.us/i/p5058754.jpg/ Bluebary http://img808.imageshack.us/i/p5058755.jpg/ Kristalica http://img832.imageshack.us/i/p5058756.jpg/ surprise http://img52.imageshack.us/i/p5058757.jpg/ to je to za sad, nove fotke kad malo porastu out :) :vb_wave: