
Galerija nije uvezena
Evo duugo me nije bilo i falio mi je ovaj sajt pa moram bacit par novih slikica, zanima me vaše mišljenje :) Da ne duljim, da vas upoznam sa svojim prošlim growom.. Samo je jedna slika iz veg. faze: http://img130.imageshack.us/i/img2975d.jpg/ Prvi tjedan cvijetanja: http://img532.imageshack.us/i/img3202l.jpg/ http://img34.imageshack.us/i/img3203k.jpg/ Drugi i treći tjedan (tu su več pomalo divlje :)) : http://img185.imageshack.us/i/img3209g.jpg/ http://img138.imageshack.us/i/img3214i.jpg/ http://img51.imageshack.us/i/img3216q.jpg/ http://img6.imageshack.us/i/img3220l.jpg/ http://img88.imageshack.us/i/img3223k.jpg/ Ovo je 10-ak dana prije kraja, ovdje su najljepše! : http://img638.imageshack.us/i/img3227i.jpg/ http://img22.imageshack.us/i/img3229kb.jpg/ http://img229.imageshack.us/i/img3233z.jpg/ Sušenje i razdoblje moje sreče, ono što sam čekao mjesecima :D : http://img40.imageshack.us/i/img3236q.jpg/ http://img31.imageshack.us/i/img3242h.jpg/ http://img14.imageshack.us/i/img3259dq.jpg/ To bi bilo to,, rasle su pod jednom plavom neonkom 36w i hps sylvania 400w, box je bio stari ormar, da ih je stalo više bio bi ljepši ishod, sve u svemu okvirno 30ak (+-) po biljci, što je dalo oko 150g biljne materije koja mi je uljepšala život sljedečih nekoliko tjedana :icon_lol: Great White Shark, od srca ga preporučam svakome !! :lock: mir :) :pat: