Pozz ekipa evo mene opet :D Znaci prvi grow nije bas ispao kao sto sam planirao, ali se zato nesto svoga uspjelo i izdimit... Naime krecemo jaci nego ikad hahaha, svaki savjet i kritika su dobrodosle. Sjeme: Applefritter auto i forbiden fruitz auto Box: 2024 Spider Farmer® 70x70x160cm Lampa: SF-1000 Full Spectrum LED Ciklus drzim 18/6 stalno i trenutno 70cm od potova!!! Temp: 22-27 Vlaga: 40-60% Ventilacija: 4” Carbon filter i jedan fan unutra da cirkulira zrak Zemlja: BioBizz ALL MIX Gnojiva: BioBizz TRY MIX ( Bio-Grow, Top-Max, Bio-Bloom) Posude: 2x 11L tekstilnih posuda Trening: Nemam blage veze jos. Niti iskustva pa me strah xd Dodatna oprema: pH mjerac, EC mjerac, bonsai žica Znaci sjemenke stavljene u vodu 6.12, 8.12 izasle van i stavljene u finalne potove, malo poprskane zalivene 200ml vode, i stavljena flasa preko njih.