Pozz Evo odlucio sam se i ja pridruzit u vase dnevnike ali kasnim malo Blijka je u 22 danu i redovito sam je sliko. Ovo mi je prvi grow tako da nisam nesto previse optimistican jel je jos i u pc kaj joj je stvarno malo prostora Pc je dimenzija 60 cm x 45 cm x 21 cm Koristim 4 CFl i to tri 6500k i jednu 2700k i od pocetka je na rezimu 12/12 Unutra sam postavio 5 pc ventova, jedan upuh 3 su postavljeni unutar box i jedan veci je za ispuh Zemlja neznam tocno kako se zove(ona iz cvjecarne) i pomjeso sam je sa humusom 1/3 Blijku zaljevam svaka dva dana sa vodom iz pipe Gonjiva jos nisam koristio i razmislja dal da uopce koristim Novi sam u ovome pa ako sam nesto zaboravio slobodno pitajte i ako sam nesto krivo napravio nemojte zamjerit Lijep pozdrav