Pozdrav drustvo eve mene opet i naravnk sweet banka semena sa kojom sam trenutno odusevljen :) malo kasnim sa ovim dnevnikom ali oprostite :D Ovako sto se tice opreme: Box 120x120 Led sijalice, max jacina u cvetnju 435w mesane sijalice od 11w4000k i 15w3000k Turbina mini tt125 8 komp ventova a kasnije ubacujem i stubmi vent Zemlja poth sa receptom mixa @beštija 35% zemlja 35% kokosov treset i 30% vermikulit koji se u proslom grovu vrhunski pokazao.. Potovi od 18l stalo nesto vise od 20l Od gnojiva sve od hessi i calmag ionic mada on je u rezervi u ovom mix je nepotreban ali bolje neka ga ima.. Klijanje proslo lagano , Prvi dan im racunam 15 feb i evo slike nekim redosledom..bilo je i lom glavne grane alo devojla me iznenadila i taj lom nadoknadilanostvo granama :)od presadjivanja u finalni pot isao sam samo jedno zalivanje vodom odmah oosle nastavio sa root i tnt... Ovo su slike od sada i zalovene su sa 16l vodom a od hrane Super vit Root 2ml/l Tnt 4ml/l I prvi put krece boost pola doze 1ml/l A od sledece zalivanje ubacujem i bloom kao i boost punu dozu ... 31 dan temp 21/27 vlaga oko 60 rezim svetla 18/6 i trenutno je na 300w a ubrzo se pale sve sijalice i da lagano krene strecat to je to , malo duzi post :) pozdravlja vas zlatnik