Poštovani Vutrići, evo još jednog tajnog vrta....nazovimo ga drugi....PRVI VRT..... nije drugi ali je drugi na forumu.Kako i sam naslov kaže radi se o Shiva skunku od Sensi seedsa......mama i tata su Northern lights #5 x Skunk #1.......kak bi rekli na Sensi sajtu : The most powerful member of the Skunk family and therefore one of the most potent Indica-dominant strains ever made available....nisam vidio na Vutri niti jedan dnevik koji ima Shivu pa nek ovaj bude prvi. Box je ručni rad, poluotvoreni bez poklopca, dimenzija 1 x 1 metar obložen diamond mylar folijom....model – A JE TO Posude koje koristim od prvog dana su kante od farbe volumena 20+ litara...ne znam kolko točno ima ali su za indor solidnog kapaciteta..... Zemlja je Klasmann Potgrond H, oko 80% kante(10-ak cm do vrha) a ostatak je Plantella balkonia...sve je dobro promješano i vraćeno u kante. Rasvjeta je trenutno MH 250 W na cca 35 cm od biljki....u cvatnji dolazi HPS 400 W....prigušnica...kak bi jedan mladi gospon sa foruma rekao...iz doba Napoleona...nije baš za peč meso....ali za jajca speć – taman...pogotovo ona od 400 W. Za mješanje zraka služi mali kućni ventilator Končar 30W, a za ispuh se brine Blauberg Tubo 150mm kapaciteta 360m3/h, 30 W, spojen na flexi cijev 150mm direkt van.Upuh svježeg zraka je pasivan. Temperatura po danu je oko 26 a po noći je oko 20 a vlaga je uz ovlaživač još uvijek dosta niska...od 35 – 55 %....zasad je to sve relativno ok a kak bude kad vani pošteno zagrije bumo vidli..... Gnojiva koja koristim su od Hesija..... U planu je jedno ili dva topiranja i nakon toga kročenje sa žicom prema razvoju situacije......Vegataciju planiram oko mjesec dana pa ide na cvatnju. Ph vode do sad nisam mjerio....nemam pri ruci nikakvo sredstvo za kalibriranje a mislim da mi je mali žuti malo raštelan.....pa kad to uskladim mogu vidjet kaj se sa ph događa....mada se ne zamaram puno s tim....može i bez mjerenja....kak ko voli. Sjemenke su umočene u vodu cca 24 sata.... otvorile