Sorte sve feminizirane od Dinafema: 1x Moby dick 1x Super silver 2x Og kush Velike su izasle 21-22.11 a male 30-31.11 Svjetlo: Vegetacija - Philips Son-T-Plus 400w (55000lm - 2050k) / GIB lighting NXE 400w Cvjetanje - Sylvania Grolux 600W HPS / Horti gear 600w Lumatek Adjust-a-Lite Horticultural HID reflector Box: Pirate box 120x120x120 Ventilacija: Ventilator vk 100 i regulator brzine blauberg, prima klima 100 filter Supstrat: PotgrondH + Perlit Posude: 4X15 l Gronest pot Gnojivo: Plagron Mentor: Stipe
falija san misec gori:) 22-23.10 izasle velike , 30-31.10 izasle male :)
fala druže evo već 28 dana većima , 17-18 dana manjima. Moby desno naprid 47cm, super silver livo do njega 17cm iza njih 2 OG kusha veći ima 40 cm manji 16 cm
Imam jos critical jack i diesel isto od dinafema al nisam tia guzvu :)
mislim pribacit na 12/12 kad ove manje uhvate oko 35-40 cm cca jos 2 tjedna, ne znam koliko se izduze kad se pribaci na 12/12 jer mi vec sad moby ima 47 cm
Znam već su beštije pogotovo moby , ai og ovaj veći se raširia dosta pasalo im je gnojenje :) Update. velikima 31 dan, malima 22-23 og kush naprid desno 48 cm a livo do njega mali og kush 24 cm nazad livo moby 57 cm do njega super silver 24 cm.
iša san stavit filter i pa mi je po silveru i slomio mu vrh, sad pari ko super toping oće preživit ovo jel ima ko iskustva sa sličnim
Jeli triban još malo skinit i ovaj jedan list sta je ostao da bude sve ravno Odma mi je lakse :)
Imam seedbooster, power roots i pure zym i alga bloom od plagrona sve, zalia san ih prije 2 dana jos je zemlja vlazna
A prika ona najduze triba cvitat od svih još ce tribat ce dva tjedna oporavi nece do treceg miseca ahha sad se tako izamklja da me prosla ljutnja. Prika donia skank no1:spliff:
Pozdrav update velikima (moby i og) 35 dan malima ( og i ss) 26 dan 3 dan 12/12 montira san filter bez da san polomia ista:thumb: ubacia san sylvania grolux hps 600 w i pribacia san 12/12 jer su mi ove dvi velike vise nego dovoljno narasle. Temperatura je malo skočila ali ne ide preko 28 , ventilator stalno puše po vrhovima biljki. Mobyu livo gori fali nešto pari mi da je magnezij i kalcij, bjelo na listovima magnezij? smeđe kalcij? Mjeria san mu ph runoff zadnji put na zaljevanju bilo je 6.1 jel mu nisko to za mg i ca. Njega i Og kush san isto gnjojia al mu očito ili triba više ili mu triba viši ph zemlje. S čime da pognjojim da nadomjestim sta mu fali, imam: power roots,pure zym,alga grow ,alga bloom i green sensation Ne znan kako bi koristia plagronovu tablicu kad je u mene zemlja klassman pot h.
Prvo san bia kupia zemlju plagron royal mix al mi nista nije izaslo u njemu pa san kupia pot h. Znam da ide terra bloom za zemlju moram otic kupit ili će i alga bloom napravit istu stvar.
Gnjojia san svako drugo zaljevanje,prvo trećina doze pa postepeno podizanje. Na pocetku power roots,pure enzym i alga grow i nekidan kad san ih pribacia na 1212 sa 2 litra alga blooma. To san i ja čita da može za zemlju samo je organsko a ne mineralno gnjojivo. Veliki og (naprid desno) pari ko da mu ne fali ništa a mob livo zada očito triba više.
Ok znaci da nastavim sa alga grow samo puna doza ili da dodam isto i alga bloom posto je vec peti tjedan a i mislim da je pustila pistile ,mirisu lipo :)
Update: velike 44 dan, male 35 dan, 10 dan 12/12 Jutro ekipa Evo 10 dana na 1212, izabcile su pistile nakon 2-3 dana tako da kontam da cvjetaju 7 dana.Moby je najveći gladov u boxu i dalje mi pari da mu još nešto fali:) Gnjojim ih sa punom dozom alga blooma,pure zym i power roots, green sensation nisan još počea. Mislin uzet još i sugar roayal pa da imam sve za cvjetanje. P.S jeli kasno za početi korisiti vita race.
juto ljudi UPDATE : VELIKE 50 DAN, MALE 41 DAN, 16 DAN 12/12 Valjda napreduje kako triba više se ne zamaram sa ph, grow je organski pa se toga i držim. Moby ima 108 cm i baš bolesno raste uvik pari gladno , OG je će biti niži malo. Mali og ima baš tamnu boju indice izgeda mi baš zdravo, a super silver koji san slomia sa filterom nije izbacia nista na glavnoj grani ali zato ovih 5 sa strane već pumpaju cvitiće:) Temperatura je priko dana 25-27, noćna 20-21, vlaga dnevna 45%-55% noćna 70%. Visoka mi je noćna vlaga zato što im moran upalit klimu jer temperatura padne na 16-17 bez klime, zato mi ispuh i ventilator unutra koji puše po njima rade 24/0 . Danas san stavia ona dva ceresit odvlaživača pa će mo vidit. Počele su lipo cvitat pogotovo ove moby i veći og , njih zalivan svako 3 treći dan sa 4 litra a male sa 3 litra. Od gnjojiva alga bloom i green sensation, jučer doša sugar royal. zaboravia slike :)
učin se prvi grow mi je, moby bi moga izgledat ko bor oko božića :)
fala ma viđa san ja u drugih kako to ide al većinom outdor, nakon 13 godina duvanja odlučia san da oću sebi posadit i bit miran :) Klimu upalim uru nakon sto one zaspu i ugasim uru prije nego se tribaju probudit znaci 10 sati radi na timeru . Mala je klima 1.5 kw , upalim je na 24 stupnja na najslabije puhanje
a podcoka san već ove dvi manje sa gredom znaci 10cm, morat ću bloket ubacit čini mi se :)
pozdrav ljudi :) UPDATE : VELIKE 57 DAN, MALE 48 DAN, 23 DAN 12/12 23 dan na 1212 , cca 3 tjedna cvjetanja iza nas Podiga san sve biljke osim mobya tako da se ravnomjernije pune. Moby je usporia rast sad je na 115 cm. Malo san lolipopa mobya a na ostalima skidam kako požute ovi donji listovi. Vlagu po noći san smanjia na 65% i pojača protok zraka. Čita san da su moby i super silver extra otporni na vlagu tako da se nadam da će sve prić u redu. Zaljevanje 2 puta tjedno, velike sa 4 litra , manje sa 3 litra Svako zaljevanje idu alga bloom i green sensation a jednom tjedno dodam i sugar royal. Biljke mi izgledaju zdravije od kad ih gnjojim svaki put sa ful dozom, čak i moby koji je cilo vrime žućkast ima sve nove izdanke lipe i zelene.
morat ću još matuna podbacit , ubacia san šta san naša oko kuće :)
Pušia san moby jednom baš je bia lip ,sativast i limunkast,taman za priko dana. Naručia san aksijalni 125 za upuh i još jedan kockasti da puše unutra. Valjda će bit dosta:) ulaz aksijani 125, izlaz vk 100 i 2 ventilatora u boxu da pušu po njima.
Za zimu je vk 100 taman, za proliće će ić vk125 i filter 125. Temperatura i vlaga kad box radi su idealne 25-26 i 40-50% Ali kad je ugaseno i upalim im grijanje vlaga mi skoci na 80 % to san spustia na 67-68% sa dva ceresita.Strah me vlage prid kraj zato hoću pojačat ventilaciju a ne daje mi se sad 1500 kn za odvlaživač.
jutro ekipa :) UPDATE : VELIKE 64 DAN, MALE 55 DAN, 30 DAN 12/12 cca 4 tjedna cvjetanja iza nas Cvitovi se lagano puno muku mučim sa vlagom tako da san danas odlučia kupit odvlaživač nema mi druge. Na nekim cvitovima ima malo smeđih dlaka e sad ne znan jesan li ih prignjojia ili je to normalno nakon 4 tjedna cvitanja. Nadam se da nije od vlage jer je u unutra prozračno po danu je vlaga 45% a po noći kad grije 65% ali ventilatori rade stalno 24/0 tako da ih ne bi smila vlaga uhvatit.
fala druze ;)
Opušteno san stavlja filter pa polomia silvera mislin da cu jos jedan red cigli ubacit od ispod hahaha. nego mislin se uzet obicnu malu grijalicu jer mi klima radi preveliku vlagu a grijalica bi tribala isušivat zrak prostorija je mala 15 m2 sta kazete
ma znam da bi se tako ravnomjernije punili to san triba dok su još bile u vegi sad me strah :)
pozdrav ekipa :) UPDATE : VELIKE 71 DAN, MALE 62 DAN, 37 DAN 12/12 cca 5 tjedna cvjetanja iza nas , iako meni pari ko 4 ili zabrijavan :) Temperatura dnevna 24-27, noćna 19-21, Vlaga dnevna 35-45%, noćna 50-60% Nisan još uzea odvlaživač jer me strah da će on previše spustit temperaturu po noći, al san zato ubacia aksijalni vent 125 koji vuče zrak iz prostorije kroz cijev a na glavnom ulazu zraka stoji vent obični ispred koji ubacuje zrak. Uzea san malu grijalicu da mogu kominirat sa klimom jer ona ima program za isušivanje pa mogu uplalit ako triba. Sve ostalo mi pari da ide kako triba cviće se puni tu i tamo koja smeđa dlačica.Samo da me vlaga ne zezne sve ja se nadam da neće ne ide više priko 60% a vetntilacija piči 24/0. Uzea još po 250ml Green sensation i sugar royal , po 100 ml san već potrošia valjda će imat lip okus :) Gnjojim ih svako 3 dana alga bloom i green sensation , sugar royal jednom tjedno. Po plagronu sugar royal poboljšava okus isto ko green sensation i skraćuje kultivaciju za tjedan dana. Sritna Vam svima Nova 2017 puno sriće, zdravlja i jubavi :):sesir::banana123::wave:
pozdrav ljudi UPDATE : VELIKE 81 DAN, MALE 72 DAN, 47 DAN 12/12 cca 6 tjedna cvitanja Malo kasni update ima san tehničkih problema bura,-15 i rezultat toga jedan dan nije bilo struje 10 sati. Temperatura je bila pala na 14 a vlaga skočila na 80% ali mislin da im nije baš naštetilo velike su one:) Dan poslje opet nestalo struje 3 puta po 5 minuta nadan se da mi neće kakvi šok doživit. Ide ovo lagano kraju ja se nadam da bi do kraja pvog miseca moga završit:) jedva čekam svoje topove pun mi k... kemijanja uvik... Dnevna temp :24-27,vlaga:40-50,noćna temp :18-20,vlaga:45-60 Zalivam ih 2 puta tjedno svaki put sa 3.5-4 litra, gnjojenje svaki puta. Slike više govore:)
Ma lud san bia od 6 dana leda onoga dva dana nije bilo struje po 10 sati a ostale dane zezalo po uru dvi, pala temperatura na 14,15 valjda su neće više došlo mi je da agregat kupin :) Uzea san mikroskop al moran odrizat za cvit vidit jer takav mikroskop :)a ža mi je rizat pari mi da nije još ali og bi triba prvi završit najviše je posmeđia Ma bit će cvita i više nego što mi je izgledalo green sensation i sugar royal daju rezultate mirišu čudo a i tvrdi su cvitovi. Za idući put veći pitari od 20l i jedno topiranje :)
Gleda san tvoj grow cim sam sjemenke uzea :) super silver je ovaj mali topirani al me strah da cura nije zaminila pitar jer san njega sadia skupa sa critical jackom orije nego san iša na put a samo je jedna izašla.na njemu su dosta posmeđile dlake pa me strah da to zapravo nije silver nago jack al opet listovi su mu ko u silvera aj vidi kako tebi izgleda ova mala sa 6,7 velikih topova
pozdrav ljudi UPDATE : VELIKE 88 DAN, MALE 79 DAN, 54 DAN 12/12 cca 7 tjedna cvitanja Temp dnevna 24-27, vlaga 35-45 Temp noćna 19-22, vlaga 45-60 Nakon onih šokova sa nestancima struje i kad im je bio hladno stanje se normaliziralo a sad jeli im naškodili ili nije ne znam ni sam. Cure lipo pumpaju sa obzirom da im nisam nikakve treninge radia osim super silver slucajno topiranje:) Ova dva naprijed OG imaju dosta više kristala i smeđih dlačica nego super silver i moby. Izgledaju ko da će prije završit i jači mirisi imaju. Moby je najveći i bude žedan nakon 2 dana. u ovim smart potovim od 15 l, dlačice su mu još većinom bijele ima nešto smeđih. Super silver ima 7 topova koji su već dosta napumpali, ima 30% smeđih dlačića al nema kristalića po sebi nije baš ušećeren kao OG. Sad jel to do straina ili zbog temperutra ne znam. Pozdrav
HPS je od najvišeg vrha moby 40 cm jel dosta to ?
a znam da san triba cropat al me bilo strah jer moby već bia velik, sve san biljke podiga sa ciglama da bude iste visine. Za idući put ću topirat jedan put sa svim ostalim sa zadovoljan.
Sad mi je najteže čekat :) nadam se da će veći OG ovaj (desno naprid) završit kroz desetak dana , po dinafemu on cvita 55 dana:)
UPDATE : VELIKE 94 DAN, MALE 85 DAN, 60 DAN 12/12 evo prvi put slike bež šugavog hps , jedva svoje biljke pripozna :joint2: još tjedan dva kako koja biljka al ja mislim da je to kraju gleda san par listova mikroskpu ima milky dosta. Mislim da li od idućeg zaljevanja počnem og zalivat samo vodom ili da još gnjojim, njemu piše oko 8 tjedana a prošlo je 60 dana na 12/12. Glavni top od mobya je mrcina a miris baš voćan, tek sad vidim kad san slika bez lampe, uglavnom se sve dobro napumpalo unatoč mom lošem lolipopu. Meni pari da bi moga uvatit 0.5 g/w, jedva čekam:makaze::vozdra:
šta misliš jel triban flush ili samo zalit dva puta malo jače zato što san cili grow koristia organska gnjojiva.
Fala za prvi put sam i samog sebe iznenadia baš mi je gušt ovo growanje zaljubia san se :rasta:a tek kad znam kakav dim šta ću pušit a ne ko znan kave albanke:thumb:
Fala tebra jedva čekam :makaze:
Og ovog desnog san sad zalija sa 10 litara vode jos jedan put tako i on ce prvi past .nezgodno mi je radit flush pa cu ga samo dva puta malo jače zalit gnjojiva su bila organska valjda se nece osjetit na cvicu
UPDATE : VELIKE 103 DAN, MALE 94 DAN, 69 DAN 12/12 Sve su na vodi više nema hranjenja i spremamo se za rizanje. Na miroskorpu san gleda 60/70% milky 30-40%prozirni tu i tamo koji amber na gornjim topovima. Stariji OG sprijeda desno je već 10 dana na vodi , dobia je zadnja tri puta po 10 l, 15l i na kraju 8 l vode,možda ga još jednom zalijem vodom pa rizanje a možda padne sad u nedillju kad se posuši zemlja još se mislim :zvezda:: Gleda san slike on je baš počea cvitat 04.12 nedjelja(možda koji dan ranije) znači će mu sad u nedjelju biti 9 tjedana cvjetanja mislim da je to njemu dosta šta kažete? Manji Og sprjeda lijevo najjače miriše i njegovi su cvitovi najtvrđi , on je 9 dana kasnije od prvog isklija vjerovatno će tjedan kasnije i završit. Moby je počea smeđit više od pola je posmeđilo , on bi triba završit tjedan iza velikog OG kusha jer je sativa. Super silver ovaj moj super topirani je ispa mrcina , ima 6 baš velikih cvitova i dva manja, još mu izlazi po koja bjela pistilla na vrhu al se lipo zaokruzia i dobia na težini. Evo slika
I meni pari da san moga duže vegu al su i ovako popunile box , širine nema a visine mi ostalo oko 10 cm. Ove veće san pribacia na 12/12 na 33 danu a manje na 21 danu. Moby i veći OG su na 33 dana već bile dosta velike a manje san mora skupa s njima pribacit da mi ne bude prevelika razlika, ove veće su starije 9 dana od manjih. Moby je visok oko 120 cm i pitar 30 cm to je 150 cm i lampa 40 cm udaljena i ostaje mi 10 cm. Najviše mi je ža šta nisan topira :joint2:
Čim ove završu idu nove pa će mo trenirat ostale mi je sjemenke 3x Diesel, 2x Super silver 1x Critical jack , drugi grow će biti sativičan :cool: Mislim se da li da skinem većeg Og sad kad mu se posuši zemlja izgleda mi spremno:spliff:
UPDATE MINI HARVEST: VELIKE 107 DAN, MALE 98 DAN, 73 DAN 12/12 Pozdrav ekipa:makaze: Veći OG kush je jutros skinut cvjetao je punih 7 nedjelja, trihomi 90%milky , pokoji amber. Prvi put triman pa ce mo vidit kad se osuši kako san očistia, velike topove na sušilo manje na mrežu. Otrimano i stavljeno na sušilo , temperatura prostorije za sušenje je 19-21, vlaga 45-55% Prozor je otovoren na kipu , mala grijalica održava temp a mali ventilator puše po sobi ne direkt u njih. :joint: Evo slike
idući grow bar 5 tjedana vege :) tara me iznenadila nisan ovoliko očekiva količnski:razvaljen:: a još su tri u boxu, ništa manje od ove, one će dobit još jedom ili dva puta dobit vodu i onda :makaze:
baš to šta radi 600 w :) prvo san bia kupia 400 w al je nisam ni montira na mentorov savjet san uzea 600 w:)
UPDATE : VELIKE 111 DAN, MALE 102 DAN, 77 DAN 12/12 Pozdrav ekipa Ovo im je zadnji update dok su žive, u subotu ih skidam sve, trihomi su spremni. Prozirinih skoro nigdi nema, svi su milky i pokoji amber. Grane su se objesile , morao sam ih potakjat sa malim granama.:rasta: Prvi OG se suši peti dan, zapalia san malo ovih donjih malih cvitova šta su se osušili. Okus jako lip a efekt više indica iako ne izgubim volju za poslom, s obzirom da nije još do kraja bilo suvo a ni tegle vidilo, bit će to super kad odradi bar tjedan kjuranja. Pripremam se za još jedan grow prije lita za odradit, pala je nova ventilacija da me proljeće ne iznenadi. Sve u svemu ja san extra zadovoljan za prvi put će bit oko 0,8-1,0 grama/watt suhog :banana_rasta: Slike:vutra:
Morao sam pojačati malo ulaz zraka jer je vk 100 premalo za moj box , to crijevo je pomoćni upuh ,crijevo po danu vodi svježi zrak iz prostorije gdje je prozor a po noći stoji grijalica ispred crijeva tako da ulazi vodi topli zrak. Sad san kupia pk 125 i can 420 pa će bit više zraka I meni je puno bitnija kvaliteta i okus zato sam se i odlučia za organski grow al me ugodno iznenadila količina nije na odmet nek se skupi :cool: jer liti ne mogu growat :spliff:
34 cm ima top od moby :thumb:
Obavezno bit će mrcina :banana_rasta: